Atv Şans Kapıyı Çalınca Yarışma Sunucusu Ferit Aktuğ Kimdir?

12.07.2020
825

ATV ekranlarında Çok yakında başlayacak olan şans kapıyı çalınca isimli yarışma programının sunucusu Ferit Aktuğ oldu. Peki Ferit Aktuğ kimdir daha önce hangi dizi ve programlarda yer aldı, hangi projelerde sunuculuk yaptığı ve hakkında merak edilen tüm detayları sizler için araştırdık. İşte şans kapıyı çalınca sunucusu Ferit Aktuğ hakkında merak edilenler.

Sans Kapiyi Calinca Yarisma Sunucusu Ferit AktugŞans Kapıyı Çalınca Yarışma Sunucusu Ferit Aktuğ Kimdir?

Ferit Aktuğ 1978 tarihinde Adana ilimizde dünyaya gelmiş oyuncu ve sunucudur. Ferit Aktuğ ilkokul ve ortaokulu Adana’da bitirdikten sonra üniversite eğitimi için İzmir’e gelmiş ve Dokuz Eylül üniversitesi iktisat bölümünde yüksek öğretimini tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise 2002 yılında TRT ekranlarında yayınlanan Koçum benim isimli dizide yaşamıştır.

2003 yılında yine bir gençlik dizisi olarak ekrana gelen kampüsistan dizisinde oynayan, 2004 yılında ise Haziran gecesi dizisinde rol alan Ferit Aktuğ 2007 yılına gelince Kavak Yelleri isimli Kanal D dizisinde uzun süre rol almış ve tüm Türkiye’nin tanıdığı oyunculardan biri haline gelmiştir. Ferit Aktuğ 2013 yılında Star’da yayınlanan aramızda kalsın dizisinde Mahir, daha sonra da FOX TV’de yayınlanan Kördüğüm dizisinde Genco karakterine hayat vermiştir.

Ferit Aktug hangi dizilerde rol aldiFerit Aktuğ’un Oynadığı Diziler?

Ferit Aktuğ son olarak 2018 yılında Star TV’de yayınlanan Ufak tefek cinayetler dizisinde Taylan karakterine hayat vermiştir. Sunucu olarak ise 2018 yılında Temmuz ayında başlayan geleceğin starı isimli yarışmada sunucu ve oyuncu koçu olarak yer alan Ferit Aktuğ ATV ekranlarında yayınlanacak olan şans kapıyı çalınca yarışmasının da sunuculuğunu üstlenmiştir. İşte Ferit Aktuğ’un oynadığı tüm diziler:
Ufak Tefek Cinayetler
Kördüğüm
Aramızda Kalsın
Yamak Ahmet
Kavak Yelleri
Koçum Benim
Kampüsistan
Haziran Gecesi
Büyük Buluşma
Mazi Kalbimde Yaradır

Ferit Aktug ve eski esi baharFerit Aktuğ evli mi sevgilisi var mı?

Şans kapıyı çalınca yarışmasının sunucusu olan Ferit Aktuğ 2011 yılında Bahar Özdoğan ile evlenmiştir. Bu evlilikten iki çocuğu olan Ferit Aktuğ 2020 yılında eşi Bahar hanımdan ayrılmış ve şimdilik herhangi bir sevgilisi yoktur.Ferit Aktug ve cocuklari

Geçtiğimiz senelerde En Zayıf Halka ve Güven Bana programlarına imza atan ATV’nin bu yaz sezonu için hazırladığı ‘Şans Kapıyı Çalınca’ adında ki yarışma programının tanıtım çekimleri geçtiğimiz gün gerçekleştirildi. İlk olarak 1999 yılında çekilen ve sunuculuğunu Seray Sever ile Kayra Şenocak’ın üstlendiği programın yeni sunucusu yakışıklı oyuncu Ferit Aktuğ oldu.

Sans Kapiyi Calinca Sunucu Ferit Aktug kimdir‘Şans Kapıyı Çalınca’ yakında ATV’de. Sans kapıyı çalınca yarışmasına başvuruda bulunmak ve şartlarını öğrenmek için tıklayın >> Şans kapıyı çalınca başvuru formu ve şartları

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Ali uğur dedi ki:

    Bende katılmak istiyorum mükembel bı yarşma olacağından eminim yeteneğimi. Burda sergilemek isterim 05353011414

  2. Günel 🥀Şans Kapıyı Çalınça🥀 dedi ki:

    🥀Şans Kapıyı Çalınça🥀Sizin Şansınız Yok Güzel Hanımınız Çoçuğlarınız Yanınızda Yok Ailenize Kovuşmanızı Arzu Ediriz Şansınız Üzünüze Gülsün