Atv Gel Dese Aşk Dizisine Neden Bip Koymadı Sansürlemedi

08.03.2020
199

Atv Gel Dese Aşk Dizisine Neden Bip Koymadı Sansürlemedi… Gel Dese Aşk dizisi ilk bölümüyle Atv ekranlarında yayınlanmaya başladı. İlk bölümünde Bahar babası Barlas ile tanışmak için şirkete gidiyor. Şirkette Barlas Bahar’a annen hala o işi yapıyor mu deyince hangi işi diyor Bahar. O zaman Barlas ……. işini diyor. Sonrasında sen ……. gibi ortada bırakınca diyor. Bu noktaları doldurmaya bizim terbiyemiz izin vermedi. Ancak Atv bu sözleri biplemedi ve dizi yayınlanırken hepsi duyuldu!

Gel Dese Aşk dizisi ilk bölümü ile 8 Mart pazar akşamı yayınlanmaya başladı. Dizi gayet güzel bir şekilde başlamışken ailecek ekran başında izlenirken birden bire bir sahnede küfür yer alıyor. Ve Atv bu küfrü biplemedi. Atv bunu nasıl yaptı bu ayrıntıyı nasıl kaçırdı bilmiyoruz. Ancak bunun üzerine sosyal medya olmak üzere birçok yerden tepki aldı. Bu sebepten ötürü cezada alacaktır diye düşünüyoruz. RTÜK bu ihmali boş çevirmez buna bir ceza verecektir. gel dese aşk dizisi biplemedi

Gel Dese Aşk dizisine sosyal medyadan fazlaca tepki verildi. Sosyal medya da bir çok kişi bu küfürleri duyunca tepki verdi. Ancak bu detaylar için ağır bir ceza alacaktır Atv. Bakalım RTÜK nasıl bir ceza kesecek Atv kanalına. Gel Dese Aşk dizisi ilk bölümü ile tepkilerin odağı oldu. Murat ve Bahar arasında yaşananlar zaten Türk aile yapısına uygun olmayıp belli başına cezalık bir durumken bir de üstüne bu küfürlü sahnenin biplenmemesi tepkiye sebep oldu.

Gel Dese Aşk Dizisi Sansürsüz bölümü

Not: 8 Mart dünya kadınlar gününde başlayan Gel Dese Aşk dizisindeki bu sansürleme hatası dizinin tekrar bölümünde yine aynı şekilde verildi. Büyük ihtimal Rtük Atv ve Gel Dese Aşk dizisinin yapımcısına büyük bir ceza verecek. Ulusal bir kanalda çoluk çocuk ekran karşısında olduğumuz bir zamanda böylesi bir hata hiç yakışık almadı bence. Bakalım Atv bu hatayı nasıl düzeltecek… Eğer her tekrarda bu küfürleri yayınlar ve sansür koymazsa Rtük ve izleyici gözünde büyük ceza alacağı kesin..

Sizce Atv gibi bir kanal Gel Dese Aşk dizisinin ilk bölümünde bipsiz sansürsüz kelimeleri yayınlayarak dikkat mi çekmek istedi. Sanki dizi hiç izlenmeyecek gibi görünüyor, ben burdayım deyip sosyal medyada dikkat çekme için bu küfürlü sözleri sansürsüz yayınlamış gibi geldi bize. Ya siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

gel dese aşk dizisi sansürlenmedi biplenmedi

gel dese aşk dizisi biplenmedi sansürlenmedi

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  ATV ye bi şey olmaz ne de olsa yandaş kanal

 2. Gül dedi ki:

  Bu diZi çok kotü. Ýayindan derhal kaldılsa gozel olar

 3. Muhammet bali dedi ki:

  Hic begenmedim tutmaz gibi geliyor bana

 4. Anonim dedi ki:

  Babası yaşında adamla yaşananlar.Fahise reklamı gibi.