Atv En Zayıf Halka Yarışması Başvuru Katılım Formu Şartları

17.07.2019
441

Geçtiğimiz yıllarda TRT 1’de TV8 ekranlarında izlemiş olduğumuz en zayıf halka yarışmasının yeniden ATV ekranlarında 2022 Temmuz ayında başladığını öncelikli haber verelim. 24 Temmuz 2023 tarihinde ATV kanalında başlayacak olan En Zayıf Halka yarışmasına nasıl başvuru yapılır kimler katılabilir şartları nelerdir katılım için neler gerekiyor ve 2023 En Zayıf Halka yarışması iletişim WhatsApp hattı telefon numarası gibi detaylı bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz.

En Zayıf Halka bilgi yarışması formatı nasıl? 2023-2024

24 Temmuz’da Atv’de başlayacak olan En Zayıf Halka yarışması sadece bir bilgi yarışması değil aynı zamanda insanların heyecan ve duygularını yansıtan bir çeşit televizyon programı. En Zayıf Halka yarışmasında hangi sorular soruluyor diye merak edenlere kısaca bahsedelim: yarışmada birbirinden ilginç sorular çıkıyor, tarih coğrafya genel kültür edebiyat tiyatro müzik gibi birçok alanda yarışmacılara sorular soruluyor. Daha önce TRT 1 ve TV8 ekranlarında yayınlanmış olan En Zayıf Halka yarışması şimdi 24 Temmuz 2019’da itibaren ATV ekranlarında yayınlanacak.

En Zayıf Halka yarışmasında dokuz yarışmacı bulunuyor, bu yarışmacılar hem takım hem rakip şeklindedir. Öncelikte rakipleri geçmek gerekiyor. Ancak bunu yapabilmek için birlikte hareket etme kabiliyetinin de olması gerekiyor. 9 kişiden sadece birisi 80 bin liralık ödülü kazanacak.. En Zayıf Halka yarışmasında kazanan bir kişi olacak. En Zayıf Halka 2023-2024 sezonunda ATV ekranlarında 24 Temmuz çarşamba akşamı ekrana gelecek ve devam edecek.

Atv En Zayıf Halka başvuru katılım

Atv En Zayıf Halka yarışmasına kimler başvurabilir şartları neler?

En Zayıf Halka yarışmasına bilgisine güvenen ve iddialı olanlar ben bu zincirin en güçlü ve en sağlam halkası olmalıyım diyebilmelidir. Bu yarışmada yarışan kişi diğer yarışmacıları hem kullanabilmeli hem de onların önüne geçebilecek kabiliyette olmalı. Atv En Zayıf Halka yarışması için herhangi bir özel çark bulunmuyor 18 yaşını doldurmuş herkes yarışmaya katılabilir. 2019 temmuz ayında yeniden başlayan Atv En Zayıf Halka yarışması başvuru ve katılım formunu aşağıdan sizlere sunuyoruz. Yarışmaya katılmadan önce forumda verilen soruları doğru cevaplarınızı mutlaka dikkatli şekilde doldurarak göndermeniz gerekiyor.

Atv En Zayıf Halka yarışması Başvuru katılım formu 2023-2024

Atv de ekrana gelecek olan 2019 En Zayıf Halka yarışmasına katılmak isteyenler ve yarışmacı olarak başvuru formu doldurmak isteyen kişiler öncelikle başvuru sayfasındaki bilgileri detaylı bir şekilde inceleyerek doldurmaları gerekiyor. Yarışma için herhangi bir yanlış bilgi gönderdiğinizde yarışmaya katılsanız bile hatta ödül alsanız bile yarışmanın iptal edilmesi söz konusu olduğu için mutlaka dikkatli şekilde soruların cevaplanması ve resimlerin doğru bir şekilde gönderilmesi gerekiyor.

Daha önce TV8 de TRT 1 ekranlarında da yayınlanmış olan en zayıf halka yarışması hem yoğun iş hayatına hem de stresli hayat koşulları nedeniyle ihtiyacı olan bilgi ve kendini denemenin dışında tam bir eğlence ortamı diyebiliriz. Elbette amaç ödülü kazanmak ancak kazanmadan da yarışmadan büyük bir keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda bilgileri ölçmek için oldukça verimli bir yarışma olan Atv de ekrana gelen En Zayıf Halka yarışması Ciddi manada bir bilgi yarışması özelliği gösteriyor. şu sıralar Müge Anlı’nın sunmuş olduğu yarışma programı oldukça basit olsa da en zayıf halka yarışmasındaki sorular oldukça zor ve yarışmacıları terletecek türden.

2019 Atv En Zayıf Halka başvurusu nasıl olacak

Atv En Zayıf Halka yarışmasına Başvuru yapıp katılmak diyenlerin dikkat edeceği hususlar:

Daha önce TV8 ekranlarında da yayınlanmış olan en zayıf halka programa formatı gereğince biraz eğlendirecek ve biraz da bilgilendirecek şekilde sunulmaktadır. Amaç sadece para kazanmak ancak 9 kişiden oluşan bu halkayı sapasağlam tutabilmek ve sonunda her birine saf dışı bırakarak büyük ödüle ulaşabilmek oldukça zor hem güç hem de zeka isteyen sorunlarla karşılaşacağınız zorlu bir yarış gibi olan en zayıf halka yarışması gerçekten de en zayıf olanlara şans tanımayan bir formatta ekrana gelecek.

Atv 2023 En Zayıf Halka yarışma başvurusunda sorulan sorular:

Adınız (*)
Soyadınız (*)
Doğum Tarihiniz (*)
Doğum Yeriniz:
Cinsiyetiniz: ERKEK KADIN
Boyunuz : (*)
Kilonuz : (*)
Yaşadığınız Ülke (*)
Yaşadığım Şehir (*)
İkametgah adresi : (*)
İş Adresiniz
Ev Telefonunuz (*)
İş Telefonunuz
Cep Telefonunuz (*)
E-posta Adresiniz (*)
Mesleğiniz nedir? (*)
En Son Bitirdiğiniz Okul Adı Ve Bölümü
Medeni Durumunuz EVLİ BEKAR DUL BOŞANMIŞ
Çocuğunuz Var mı? Varsa Kaç Çocuğunuz Var?
Daha Önce Herhangi Bir Tv Programına Başvurdunuz Mu Ya Da Katıldınız Mı? (*)
Bir Üstteki Soruya Cevabınız EVET İse Hangi Program?
Lütfen kendinizi bir cumle ile anlatınız
Hobileriniz
Özel yeteğiniz var mı?
Herhangi bir alışkanlığınız var mı?
Hırslı mısınız? Bu konuda bize anlatabileceginiz başınızdan geçen bir olay var mı?
En Zayıf Halka’da neden ve nasil yarışmacı olmaya karar verdiniz?
En Zayıf Halka’yi kazanmanin en stratejik yolu sizce nedir?
Eğer yarismaci olarak seçilirseniz sizce nedeni ne olacak?

Atv En Zayıf Halka yarışma sunucusu İpek Altınbaşak Farina

Atv En Zayıf Halka yarışma sunucusu Kim?

Daha önce TV8 ekranlarında yayınlanan en zayıf halka programına Baybars Altuntaş sunmuştu. Atv de yayınlanacak olan En Zayıf Halka yarışmasını ise bir bayan sunacak. İpek Altınbaşak Farina isimli hayli huysuz görüntüsü ile dikkatleri çeken yeni sunucu bakalım izleyiciyi çekebilecek mi kanala? Yarışmada bulunan 9 yarışmacıdan sadece biri 80.000 TL’nin sahibi olabilir. Böylesine büyük ödül olunca başvuru sayısı da hayli yüksek olacaktır. ATV ekranlarında yayınlanacak olan En Zayıf Halkalar birer birer elenecek, aramızdan ayrılacaklar. Yeni yarışma “En Zayıf Halka ” 24 Temmuz Çarşamba akşamı atv’de ekrana gelmeye başlayacak. İpek Altınbaşak Farina’nın sunucu olduğu Atv de 24 Temmuzda başlayacak olan En Zayıf halka bakalım beğeni toplayacak mı?

İPEK ALTINBAŞAK FARİNA KİMDİR?
İpek Altınbaşak Farina Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünü tamamladıktan sonra 1991 yılında West Georgia State University’de MBA derecesini almıştır. Unilever Komili Holding’te yönetim kademelerinde görev yapan İpek Altınbaşak Farina, 2004 yılında Boğaziçi Üniversitesinde doktora eğitimini tamamlayarak, 2004 yılından itibaren Bahçeşehir Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. Üniversite bünyesinde çeşitli yönetim kademelerinde görev almış olup, halen Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi Yüksek Lisans Program Koordinatörü olarak görev yapmaktadır. Prof. Dr. İpek Altınbaşak Farina bilgileri kısaca böyle..

2019 En Zayıf Halka yarışma iletişim whatsapp hattı

Atv En Zayıf Halka Başvuru Nasıl Yapılır?

ATV ekranlarında yayınlanacak olan bu güzel yarışmaya kendine ve bilgi birikime güvenen herkes yarışmacı olarak başvurabilir. başvuru katılım özel şartları olmadığı için ATV kanalında yayınlanacak olan Atv En Zayıf Halka başvuru için Atv web sayfasında yer alan En Zayıf Halka Başvuru formunu doldurmak yeterlidir. Forumda bütün bilgilerin doğru bir şekilde girilmesi zorunludur. İstenilen kişisel bilgiler ve iletişim bilgilerinizi doldurduktan sonra ATV En Zayıf Halka Başvuru sayfası sizlere bir mesaj gönderecek ve telefonumda başvuru yaptığımıza dair bir mesaj gelecektir. Eğer yarışmacı olarak kabul edilirseniz ön mülakat için ilgili kişiler sizleri olumlu ya da olumsuz olarak arayarak bilgi verecektir.

Atv de 24 Temmuz tarihinden itibaren yayınlanacak olan En Zayıf Halka yarışmasına kayıt ise bu aşamadan sonra şansınıza kalmış durumdadır. Yarışmanın başvuru sayfasındaki resimlerinizin güncel ve doğru olmasına özellikle dikkat ediniz. Atv 2022 En Zayıf Halka başvuru formu doldururken tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru olmasına dikkat etmek gereklidir. Yarışmaya başvurunuz kabul edilse bile vermiş olduğunuz bir yanlış bilgi yarışmaya katılım sağlamanıza engel olur. Bu yüzden mutlaka bilgileri kontrol ederek doldurmanız da fayda var. Doldurulan Atv En Zayıf Halka başvuru formu program ekibi tarafından incelenerek uygun görülenlere dönüş gerçekleştirilir. Mülakat sorularından sonra yarışmaya davet edilen bireyler ön çekimler için stüdyoda kameralar karşısına konulur. İpek Altınbaşak Farina‘nın sunucu koltuğunda oturduğu Atv 2023 En Zayıf Halka başlıyor..

Bu saatten sonra 2023 Atv En Zayıf Halka yarışmasında en zayıf halka olmamanız için başarılar dilerim. Atv En Zayıf Halka Yarışması Başvuru Katılım Formu Şartları 2023-2024 konumuzu okuduğunuz için teşekkürler. Atv 2023 En Zayıf Halka yarışması ile ilgili merak ettiğiniz soruları lütfen aşağıya yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Ali dedi ki:

    Sunucu çok kötü gerçekten daha yumuşak ola bilir resmen azarliyor yarışmacıları ben bile izlerken piskolojim bozuluyor.

  2. RAMAZAN dedi ki:

    BAŞVURU FORMUNDA TELEFON HANESİ YAZILAMIYOR