Atv Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisini Nasıl Buldunuz?

21 Mayıs cuma günü ekrana gelen Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisini Nasıl Buldunuz? yorum ve görüşlerinizi aşağı yazmanızı rica edeceğiz. Bizler de diziyle ilgili izlenimlerimizi beklentilerimizi ve nasıl bir dizi olduğuna dair görüşlerimizi sizler için aşağı yazacağız. Türk Özbek ortak yapımı olan ve Celaleddin Herşemşah’ın hayatını konu edinen dizinin oldukça güçlü bir oyuncu kadrosu var ve dizi ülkemizde Aksaray ilinde çekildi.Atv Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisini Nasıl Buldunuz?

Atv Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisini Nasıl Buldunuz?

Bozkır Arslan Celaleddin dizisinin ilk bölümünü izledikten sonra gerçekten çok beğendiğimizi ve dizinin sıradışı olduğunu belirtmemiz gerekir. Hem dizinin çekim kalitesi hem de oyunculukları gerçekliği gerçekten senaryoyla örtüşmüş ve oldukça izlenesi bir dizi ortaya çıkmış. Orta Asya bozkırlarını ve yaşam şeklini oldukça yalın bir dille anlatan Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi Atv ekranlarında 21 Mayıs cuma akşamı iyi bir başlangıç yapacağına tahmin ediyoruz. Korkusuz bir şehzade olan Celaleddin bakalım daha ilk bölümden Cengiz han’a ulaşmak için Moğol yurduna gidebilecek mi başına gelen onca işi def edebilecek mi izleyicide ciddi meraklar bıraktı. Celaleddin harzemşahın hayatını anlatan ve devletin heybetli halini güzel bir senaryo ile izleyici aktarmayı başaran bozkır arslan’ı celalettin yakalamış olduğu arslanın kudretini devletine aktarabilecek mi yeni bölümlerde izleyeceğiz.

Sizler bozkır arslanı celaleddin-i nasıl buldunuz beğendiniz mi izlediniz mi izlemeye değer mi bu konulardaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazınız. Gerçek izleyicilerin yorum ve görüşleri ne çok değer veriyoruz bu nedenle sizlerin aşağı yorum kısmına yazacağınız bilgiler hem bizim için hem de dizinin gerçek izleyicileri için oldukça kıymetli olacak. Lütfen bozkır arslanı Celaleddin hakkındaki yorumlarınızı bizlerle paylaşınız. Biz çok beğendik, izlemenizi tavsiye ederiz. Atv’ye teşekkürler.

Etiketler