Ateşe Koşanlar Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

Ateşe Koşanlar Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi… Bir zamanlar yayınlanacağı söylenen Ateşe Koşanlar dizisi yayınlanmama kararı almış ve rafa kalkmıştı. Şimdi ise yeniden gündeme geliyor. Ateşe Koşanlar dizisi yeni sezonda FOX TV ekranlarında yayınlanmayı planlıyor.

Limon Film’in hazırladığı yeni sezon projeleri arasında yer alan Ateşe Koşanlar dizisi için hazırlıklara yeniden başlandı. Ateşe Koşanlar dizisinin yapımcısı belli olsa da henüz yönetmeni ile anlaşma sağlanmadı. Yeni bir isim dizinin ekibine katıldı. Ateşe Koşanlar dizisinin senaristi de belli oldu. Ancak henüz oyuncu ve yönetmen bilgileri bulunmamaktadır.

Ateşe Koşanlar Dizisi Oyuncuları

Ateşe Koşanlar dizisi rafa kalktığından beri dizide yeni bir hazırlık yoktu. Ancak yeni sezon için tekrar hazırlanan dizinin oyuncuları için cast çalışmalarına başlanacak. Ancak öncelikle senaryo çalışmalarının tamamlanması gerekiyor. Senaryo çalışmaları tamamlandığı takdirde Ateşe Koşanlar dizisi için oyuncularla görüşülmeye başlanacak. Oyuncularla görüşmelerde senaryoyu okuyacak ve beğenirse dizinin teklifini kabul edecekler.

Ateşe Koşanlar dizisinin senaryo ekibi ile yeni anlaşma sağlandığı için henüz oyuncu arayışı içine girilmedi. Yeni sezon eylül ayına yetişmedi biraz zor gibi dizinin. Sadece adı ve yapım şirketi belli olan dizinin 2019 son ayı gibi yayınlanması bekleniyor. Ateşe Koşanlar dizisi bilgileri netleştikçe konumuza eklemeye devam edeceğiz.

Ateşe Koşanlar dizisinin konusu; Ateşe koşanlar dizisinin kadın itfaiyecilerin hayatını anlatması planlanıyor. Henüz senaristleri yeni belirlenmiş olsa da genel hikayenin itfaiyecilerin hayatı olduğunu biliyoruz.

Ateşe Koşanlar Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

Ateşe Koşanlar dizisinin yapımcı şirketi Limon Film oldu. Limon film bu zamana kadar bir çok projeye imza atmış ve çoğunlukla reytinglerde başarılı işler çıkarmışlardır. Ateşe Koşanlar dizisi ile de reytinglerde yüz güldürmesi bekleniyor. Ateşe Koşanlar dizisi yönetmeni ise henüz belli oldu. Dizinin yönetmen arayışları hala devam ediyor. Yeni bilgilerle konumuz güncellenecektir.

Ateşe Koşanlar dizisi senaristleri ile anlaşma sağladı. Ateşe Koşanlar dizisi ile ilgili yeni bir gelişme var. Senaristler Verda Pars ve Ebru Hacıoğlu oldu. Senaristler önceki sezon final yaparak ekrana veda eden Bizim Hikaye dizisinin senaryosunu yazıyordu. Bizim Hikaye dizisi 2 sezon ekranda kaldı ve her hafta reytinglerde başarılı bir grafik izledi. Fox TV yi reytinglerde memnun etmeyi başardı. Ateşe Koşanlar dizisi yeni sezonda yayınlanacaktır.

Ateşe Koşanlar dizisinin oyuncuları henüz belli değil. Ateşe Koşanlar dizisinde oyuncu olmak isteyenler için bu konuyu detaylı olarak anlattığımız bir konumuz var.. Dizi de oyuncu olmak için neler yapmalıyız TIKLAYIN…

Ateşe Koşanlar dizinin oyuncu kadrosunda kimler olsun istersiniz? Ateşe Koşanlar dizisinin konusu sizce ne olabilir? Dizinin adından tahminlerinizi alalım. Ateşe Koşanlar dizisi ile ilgili yorum ve beklentilerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Son HAberler: Bu sezon çok fazla günü boş olan Fox tv Ateşe Koşanlar dizisini yetiştirmek için yapımcıyla görüşerek dizinin yeni sezonda hazır olmasını istedi. Ateşe Koşanlar dizisinin yeni sezonda hangi gün yayınlanacağı ve oyuncu kadrosundaki değişiklikleri, Ateşe Koşanlar dizisine yeni gelen oyuncuları ayrılan oyuncuları buradan sizlere duyuracağız ayrıca.

Ateşe Koşanlar Dizisinin Senaristleri Belli Oldu!
FOX tv ekranlarında 2019-2020 yeni sezona yeni projeler birer birer gelirken onlardan biri de Ateşe Koşanlar dizisi olacak. Limon Film’in yapımcılığını üstleneceği Ateşe Koşanlar dizisinin bilindiği üzere bir süre önce rafa kaldırıldığı ancak yeniden çalışmalara başlandığı yazılmıştı. Şimdilerde ise yeniden gündemde ve Ateşe Koşanlar dizisinin senaristleri de belli oldu. Ateşe Koşanlar Dizisini son olarak Bizim Hikaye dizisini yazan Verda Pars ve Ebru Hacıoğlu yazacaklar ve senaryoyu sunacaklar.

Etiketler