Ateş Kuşları Su Kimdir? Simay Eşme Bilgileri, Sevgilisi

Ateş Kuşları Su kimdir? Sizler için yakından tanıtacağız. Bülent İşbilen yönetmenliğinde çekilen Ateş Kuşları dizisi dram türündedir. 13 Ocak 2023 tarihinde yayın hayatına başlayan Ateş Kuşları dizisi Su rolünü oyuncumuz Simay Eşme canlandıracaktır. Bizlerde güzel oyuncumuz Simay Eşme’yi ve Ateş Kuşları dizisinideki rolü Su’yu yakından tanıtacağız.

Ateş Kuşları Su Rolü Kimdir?

Başrolünde İlayda Alişan, Hande Soral, Görkem Sevindik ve Burak Tozkoparan’ın yer aldığı Ateş Kuşları dizisi Su rolü, 38. Bölümde kadroya dahil olmuştur. Fakat Su rolü hakkında başka bir bilgi yoktur. Bizler önümüzdeki günlerde Su hakkında detaylı bilgi ulaşınca konumuzu güncelleyeceğiz.

Ateş Kuşları Su Kimdir Simay Eşme

Ateş Kuşları Su Rolünü Kim Canlandırıyor?

Ateş Kuşları dizisine yeni katılan Su rolüne Simay Eşme hayat verecektir. Bizlerde oyuncumuz Simay Eşme’yi yakından tanıtacağız. Simay Eşme kimdir? Daha önce hangi dizi ve film projelerinde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Evli mi, kiminle sevgili? Instagram kullanıcı adı nedir? Sorularını sizler için cevaplamaya çalışacağız.

Simay Eşme Kimdir?

Ateş Kuşları dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Simay Eşme, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Rabia Sultan Düzenli menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan genç oyuncumuzun sporla da arası oldukça iyidir. Galaxy cimnastik Spor akademide çalışmalarına devam eden Simay Eşme aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Ateş Kuşları ile televizyon oyunculuğuna adım atan Simay Eşme, Hann Sahne’de çalışmalarına devam etmektedir.Ateş Kuşları DİZİSİ Su Simay Eşme

Simay Eşme Rol Aldığı Diziler ve Film Projeleri

Genç oyuncumuzun daha önce rol aldığı projelerde merak edilmiştir. Ancak oyuncumuz sektörde yenidir. Ateş Kuşları dizisi ile kamera önü oyunculuğuna adım atmıştır. Yani Simay Eşme, daha önce herhangi bir dizi ya da film projesinde yer almamıştır. Bizler güzel oyuncumuz Simay Eşme’nin bu dizideki performansıyla dikkat çekeceğini ve ilerleyen yıllarda bir çok başarılı projede rol alacağını düşünüyoruz.

Simay Eşme İnstagram Kullanıcı Adı

Sosyal medyayı aktif kullanan Simay Eşme, Instagramından sık sık paylaşım yapmaktadır. Dolayısıyla oyuncumuzun kullanıcı adı da merak edilmiştir. Instagram’da 58 gönderisi ve yaklaşık 8000 takipçisi bulunan Simay Eşme’nin Instagram kullanıcı adı: @simayesme’dir.

Simay Eşme Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Ateş Kuşları dizisine Su karakteriyle dahil olan oyuncumuz Simay Eşme evli değildir. Genç oyuncumuzun sevgilisi de merak edilmiştir. Bizler de bu sebeple oyuncumuzun özel yaşamını araştırdık. Simay Eşme, üniversitede birlikte tiyatro eğitimi aldığı ve aynı zamanda da Hann Sahne’de beraber rol aldığı meslektaşı Ramazan Ülkü Turan Bölükbaşı ile birliktedir.

Ateş Kuşları Su Rolü – Simay Eşme Kıyafetleri ve Kombinleri

Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Simay Eşme, güzelliğiyle de beğeni toplamaktadır. Maskülen tarzı ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken genç oyuncumuzun kıyafetleri de merak ediliyor. Bizlerde Simay Eşme’nin tüm kıyafetlerini, elbiselerini, kombinlerini ve aksesuarlarını sayfamıza ekleyeceğiz.

Ateş Kuşları Su kimdir? Su rolünü canlandıran oyuncumuz Simay Eşme’yi yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiklerinizi ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Not: önümüzdeki günlerde konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2024

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: