Ateş Kuşları Dizisi Sare Çankırı Kimdir? Bilgileri, Sevgilisi (Ergül Miray Şahin)

21.05.2023
1.449

Ateş Kuşları Sare Çankırı kimdir? Sizlerle paylaşacağız. ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ateş Kuşları dizisinin senaryosunu Ayşe Ferda Yılmaz ve Nehir Erdem kaleme almaktadır. Yönetmen koltuğuna Benal Tairi’nin oturduğu Ateş Kuşları dizisi Sare Çankırı karakterini oyuncumuz Ergül Miray Şahin canlandıracaktır. Bizlerde Ateş Kuşları dizisi Sare Çankırı karakterini ve Sare Çankırı karakterini canlandıran oyuncumuz Ergül Miray Şahin’i yakından tanıtacağız.

Ateş Kuşları Dizisi Sare Çankırı Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını Bozdağ Film’in üstlendiği Ateş Kuşları dizisi Sare Çankırı karakteri, diziye yeni katılmıştır. 17. bölümde izleyici karşısına çıkacak olan Ateş Kuşları dizisi Sare Çankırı karakteri, savcıdır. Sonradan dahil olmasına rağmen ana karakterlerden biri olan Sare Çankırı’yı oyuncumuz Ergül Miray Şahin canlandıracaktır. Ateş Kuşları dizisinde çalan şarkılar ve sözleri:

Ateş Kuşları Dizisi Sare Çankırı Kimdir?

Savcı Sare Çankırı karakterine oyuncumuz Ergül Miray Şahin hayat verecektir. Bizlerde Ateş Kuşları dizisinin kadrosuna yeni katılan Ergül Miray Şahin kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde sizlerle paylaşacağız. ergul miray sahin ates kuslari dizisi

Ergül Miray Şahin Kimdir?

1989 yılında Bursa’da dünyaya gelen Ergül Miray Şahin, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Seda karakterini canlandırdığı Sev Kardeşim isimli dizisiyle geçmiştir. Özellikle Seversin dizisinde canlandırdığı Nazlı Çelikbaş karakteriyle tanınan oyuncumuz kamera karşısına en son bu diziyle geçmiştir. Ateş Kuşları dizisiyle anlaşma sağlayan Ergül Miray Şahin, Nalan Yıldırım menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Ergül Miray Şahin Yer Aldığı Diziler

2023 – Ateş Kuşları (Sare)
2022 – Seversin (Nazlı)
2021 – Baş Belası (Betül Gülmez)
2020 – Sol Yanım (Pınar)
2019-2020 – Vuslat (Yağmur)
2019 – Dengi Dengine (Elif)
2017 – Yalaza (Gökçe)
2016 – Sevda Kuşun Kanadında (Zeynep)
2015 – Gamsız Hayat (Yasemin)
2013-2014 – Ötesiz İnsanlar (Elif)
2013 – Tozlu Yollar
2011 – Muhteşem Yüzyıl (Zeliha)
2011 – Arka Sıradakiler (Nuran)
2006 – Sev Kardeşim (Seda)

Ergül Miray Şahin Resmi İnstagram Hesabı

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Ergül Miray Şahin, resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 47 gönderisi ve 38 binden fazla takipçisi bulunan genç oyuncumuz Ergül Miray Şahin’in resmi Instagram hesabı: @eylulmiray.mz ates kuslari dizisi ergul miray

Ergül Miray Şahin Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yıldızı parlayan isimler arasında yer alan Ergül Miray Şahin’in sevgilisi de merak ediliyor. Ancak henüz evli olmayan oyuncumuz Ergül Miray Şahin’in başına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Yani, güzel oyuncumuz Ergül Miray Şahin’in hayatında bilinen biri yoktur.

Ateş Kuşları Dizisi Sare Çankırı – Ergül Miray Şahin Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken, Ergül Miray Şahin trendleri yakından takip etmektedir. Ergül Miray Şahin, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizler de kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuzun Ateş Kuşları dizisinde tercih ettiği kıyafetlerini, kombinlerini, kullandığı çanta ve aksesuarlarını markalarıyla beraber sayfamıza ekleyeceğiz.

Ateş Kuşları Sare Çankırı kimdir? Sare Çankırı karakterini canlandıran oyuncumuz Ergül Miray Şahin’i yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyler yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Şaha dedi ki:

    Ateş kuşları dizisinde en son bölümde oynadığı beyaz pijama takımının linki ya da nereden alındığı yazar mısınız