Ateş Kuşları Perihan Kimdir? Dizileri, Kıyafetleri (Deniz Barut)

30.11.2023
456

Ateş Kuşları Perihan kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Başrolünde İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan ve Görkem Sevindik’in yer aldığı Ateş Kuşları dizisi Bozdağ Film imzalıdır. Ateş Kuşları dizisi Perihan karakterini oyuncumuz Deniz Barut canlandıracaktır. Bizler de Ateş Kuşları Perihan karakterini ve Perihan’ı canlandıran oyuncumuz Deniz Barut’u yakından tanıtacağız. Ateş Kuşları Ne Zaman Final Yapacak, Kaç Bölüm Sürecek?

Ateş Kuşları Perihan Karakteri Kimdir?

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ateş Kuşları Perihan karakteri, diziye yeni katılmıştır. Mercan, amcasının çok zengin olduğunu öğrendikten sonra onun kapısına gitmiştir. Kapıyı ise oldukça samimi ve sıcakkanlı bir kadın olan Perihan açacaktır. Perihan karakteri bu şekilde Ateş Kuşları’na dahil olmuştur.Ateş Kuşları Perihan Kimdir Dizileri, Kıyafetleri (Deniz Barut)

Ateş Kuşları Perihan Kimdir?

Ateş Kuşları dizisine yeni katılan Perihan karakterine başarılı oyuncumuz Deniz Barut hayat verecektir. Bizlerde oyuncumuz Deniz Barut’u yakından tanıtacağız ve Deniz Barut kimdir? Daha önce hangi dizi ve filmlerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Instagram kullanıcı adı nedir? Sorularına sizler için cevap vermeye çalışacağız.

Deniz Barut Kimdir?

19 Mart 1983 yılında Denizli’de dünyaya gelen Deniz Barut, İzmir Ege Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur. Daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi’de eğitim almıştır. 1997 yılında Elite Model Look güzellik yarışmasına katılan ve 2. Olan Deniz Barut, profesyonel olarak mankenlik yapmıştır. Deniz Barut daha önce oyunculuk, konuşma ve diksiyon eğitimleri de almıştır. Başarılı oyuncumuz özellikle Lale Devri dizisi ile tanınır hale gelmiştir.

Deniz Barut’un Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2023 – Ateş Kuşları (Perihan) – Tv Dizisi
2022/2023 – Kuruluş Osman (İsmihan Hatun) – Tv Dizisi
2021/2022 – Destan (Ulu Ece) – Tv Dizisi
2020 – Baba Parası (Avukat Aslı) – Sinema Filmi
2020 – Sol Yanım (Nil) – Tv Dizisi
2019 – Helimoğlu – Tv Dizisi
2018/2019 – Avlu (Melis) – Tv Dizisi
2018 – Nezih Bir Film (Emine) – Sinema Filmi
2017 – Poyraz Karayel: Küresel (Sermaye Karadul) – Sinema Filmi
2016 – Hayatımın Aşkı (Eylem) – Tv Dizisi
2015 – Son Çıkış (Nilüfer) – Tv Dizisi
2014/2015 – Kara Para Aşk (Pınar Dündar) – Tv Dizisi
2012/2014 – Lale Devri (Müge) – Tv Dizisi
2011 – Anneler ile Kızları (Çağla) – Tv Dizisi
2011 – Elde Var Hayat (Yüksel Öğretmen) – Tv Dizisi
2006/2007 – Kaybolan Yıllar – Tv Dizisi

Deniz Barut Instagram Kullanıcı Adı

Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Deniz Barut, resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunmaktadır. Instagram’da 328 gönderisi ve 458.000 takipçisi bulunan oyuncumuz Deniz Barut’un Instagram kullanıcı adı: @dnzbarut’tur.

Deniz Barut Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Daha önce modellik yapan başarılı oyuncumuz Deniz Barut, 2005 yılında ünlü yönetmen Şafak Bakkalbaşıoğlu ile dünya evine girmiştir. Ancak çift anlaşamamış ve 2019 yılında boşanmıştır. Deniz Barut’un bu evliliğinden ise iki oğlu vardır. Oyuncumuz Deniz Barut’un şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Deniz Barut Kıyafetleri ve Elbiseleri

Başarılı oyuncumuz Deniz Barut, 1997 yılında Elite Model Look güzellik yarışmasının birincisi olarak güzelliğini herkese kanıtlamıştır. Yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Deniz Barut, modayı yakından takip etmektedir. Deniz Barut tarzıyla da büyük beğeni topluyor. Bizler de oyuncumuzun tüm kıyafet ve elbiseleri sizlerle paylaşacağız.

Ateş Kuşları Perihan kimdir? Perihan karakterini canlandıran oyuncumuz Deniz Barut’u yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..