Ateş Kuşları Kara Kimdir? Önceki Dizileri (Ali Önsöz)

14.06.2023
631

Ateş Kuşları Kara kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Bozdağ Film’in üstlendiği Ateş Kuşları dizisi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Başrolünde İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan ve Görkem Sevindik yer almaktadır. Ateş Kuşları dizisi Kara karakterini oyuncumuz Ali Önsöz canlandıracaktır. Bizlerde Ateş Kuşları Kara karakterlerini ve Kara karakterini canlandıran oyuncumuz Ali Önsöz’ü yakından tanıtacağız.

Ateş Kuşları Kara Karakteri Kimdir?

Ateş Kuşları Kara Kimdir (Ali Önsöz)Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen’in oturduğu Ateş Kuşları dizisi Kara karakteri, diziye yeni dahil olmuştur. Sonradan katılmasına rağmen ana karakterler arasında yer alan Kara karakteri 21. Bölümde izleyici karşısına çıkacaktır. Çocukken öldüğü sanılan Kara karakterini ise oyuncumuz Ali Önsöz canlandıracaktır.

Ateş Kuşları Kara Kimdir?

Kara karakterine sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Ali Önsöz hayat verecektir. Ateş Kuşları dizisinin sevenleri Kara karakterine hayat veren oyuncumuz Ali Önsöz’ü de merak etmiştir. Bizlerde Ateş Kuşları dizisinin kadrosuna yeni dahil olan genç oyuncumuz Ali Önsöz’ü yakından tanıtacağız ve Ali Önsöz hakkında ki tüm bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.Ali Önsöz Ateş Kuşları dizisinde Kara rolünde

Ali Önsöz

2000 yılında Antalya’da dünyaya gelen genç oyuncumuz Ali Önsöz, kamera karşısına ilk defa 2021 yılında Yağız karakterine hayat verdiği Darmaduman dizisiyle geçmiştir. Dizide ki performansıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz ertesi yıl Sana Söz dizisinde Bora karakterini canlandırmıştır. 23 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Ali Önsöz, Ag menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Ali Önsöz, önümüzdeki günlerde küçükken öldüğü sanılan Kara karakteri ile izleyici karşısına çıkacaktır.

Ali Önsöz Yer Aldığı Diziler

Ateş Kuşları (Kara, 2023)
Darmaduman (Yağız, 2022)
Sana Söz (Bora, 2021)

Ali Önsöz Resmi İnstagram Hesabı

Sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 22 gönderiz ve yaklaşık 20 bin takipçisi bulunan genç oyuncumuz Ali Önsöz’ün resmi Instagram hesabı: @theonsoz

Ali Önsöz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Henüz 23 yaşından içinde olan Ali Önsöz evli değildir. Sektörde yeni olan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır ve Ali Önsöz, özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Bu nedenle de genç oyuncumuz Ali Önsöz’ün hayatında bilinen bir yoktur.

Ateş Kuşları Kara – Ali Önsöz Kıyafetleri

Ali Önsöz, yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken isimlerden biridir. Genç oyuncumuz modayı da yakından takip etmektedir. Bizlerde yakışıklı oyuncumuz Ali Önsöz’ün Ateş Kuşları dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerinin ve kombinlerinin fotoğraflarını, marka ile fiyat bilgilerini vererek detaylı şekilde sayfamıza ekleyeceğiz.

Ateş Kuşları Kara kimdir? Kara karakterini canlandıran oyuncumuz Ali Önsöz’ü yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.