Ateş Kuşları Fidan Diziden Ayrıldı mı Çıktı mı?

13.10.2023
54

Cuma akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Ateş kuşları dizisinde Fidan karakterini hayat veren Edanur Hancı diziden çıktı mı ayrıldı mı merak edildi. Geçtiğimiz sezon başlayan ve 2. sezonuyla cuma akşamlarına damga vuran Ateş kuşları dizisinde seyirci karşısına çıkan Edanur Hancı Fidan karakteri ile ateş kuşları dizisinin önemli oyuncularından birisiydi. Ancak son bölümdeki gelişmeler Fidan karakterinin diziden ayrılmasına..Ateş Kuşları Fidan Diziden Ayrıldı mı Çıktı mı

Ateş kuşları dizisi Fidan diziden çıktı mı?

Ateş kuşları dizisinde canlandırdığı Fidan karakteri ile ön plana çıkan Edanur Hancı diziden ayrıldı. 13 Ekim cuma akşamı yayınlanan Ateş kuşları dizisinde son bölümde ölerek diziden ayrılan Fidan karakteri ayrıldı mı çıktı mı neden dizide yok merak edildi. Edanur Hancı geçtiğimiz sezonlarda çok güzel hareketler 2 programıyla tanınmıştı. Son olarak atv ekranlarında cuma akşamı yayınlanan Ateş kuşları dizisindeki Fidan rolüyle izleyici karşısına çıkan Edanur Hancı kendisine gelen dizi ve film teklifleri ile yüzleşince diziden ayrılma karak kararı aldı.

Edanur Hancı Ateş kuşları dizisinden sonra nerede oynayacak?

Ateş kuşları dizisindeki Fidan rolünden sonra Edanur Hancı Vatikan’ın şifresi bir temel macerası filmi ile izleyicinin karşısına çıkacak. 10 Kasım’da vizyona girecek olan filmde Edanur Hancı Reşat Hacıahmetoğlu ve Ömür Arpacı gibi isimler yer alıyor. Edanur Hancı Ateş kuşları dizisinden sonra Vatikan’ın şifresi filminde rol aldığı gibi aynı zamanda kendisine farklı dizi teklifleri de geliyor. Geçtiğimiz günlerde Türk Telekom reklamında oynayan oyuncu yakın bir zamanda netflix gibi bir platformda yeni dizisiyle izleyici karşısına çıkacak.

Sizce Edanur Hancı’nın Ateş kuşları dizisinden ayrılması doğru bir hamle mi? Ateş kuşları dizisindeki Fidan rolüne tam uygun muydu diziden ayrılması doğru bir hamle oldu mu bu konudaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..