Ateş Kuşları Dizisi Sultan (Ali’nin kardeşi) Naz Sayıner

08.12.2023
908

Ateş Kuşları dizisi Sultan (Ali’nin kardeşi) yakından tanıtacağız. Senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’in kaleme aldığı Ateş Kuşları dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. Ateş Kuşları’na Ali’nin kardeşi sultan karakteri dahil olmuştur. Bizlerde Ateş Kuşlar dizisi Sultan karakterini ve Sultan karakterine hayat veren oyuncumuz Naz Sayıner’i yakından tanıtacağız.

Ateş Kuşları Dizisi Sultan Karakteri Kimdir?

Ateş Kuşları Dizisi Sultan (Ali'nin kardeşi) Naz SayınerYapımcılığını Bozdağ Film’in üstlendiği Ateş Kuşları dizisi Sultan karakteri, diziye yeni dahil olmuştur. Sultan, Ateş Kuşları’nın başrol oyuncularından biri olan Görkem Sevindik’in hayat verdiği Ali karakterinin kardeşidir. Bizler Sultan karakteri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşınca konumuzu güncelleyeceğiz. Ateş Kuşları Ne Zaman Final Yapacak, Kaç Bölüm Sürecek?

Ateş Kuşları Dizisi Sultan Kimdir?

Ali’nin kardeşi Sultan karakterine oyuncumuz Naz Sayıner hayat verecektir. Ateş Kuşları dizisinin izleyiciler tarafından genç oyuncumuz Naz Sayıner’de merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bu içeriğimizde Ateş Kuşları dizisine Sultan karakteriyle dahil olan oyuncumuz Naz Sayıner’i yakından tanıtacağız. Naz Sayıner hakkındaki tüm bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Naz Sayıner

15 Nisan 2003 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Naz Sayıner, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitimine devam etmektedir. Naz Sayıner, Abdullah Bulut menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır, Kamera karşısına ilk defa Arçelik, Knorr gibi reklam filmleri ile geçen Naz Sayıner, 2016 yılında Gecenin Kraliçesi dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Özellikle Kalp Yarası dizisiyle tanınan genç oyuncumuz kamera karşısına en son EGO dizisiyle geçmiştir.Ateş Kuşları Dizisi Sultan kimdir Naz Sayıner

Naz Sayıner’in Rol Aldığı Diziler Ve Filmler

2023 Ateş Kuşları – Sultan – TV Dizisi
2023 Erkeğe Güven Olmaz – Senem – TV Dizisi
2022 Yargı – Çiğdem Göç – TV Dizisi
2021-2022 Kalp Yarası – Müge Sancakzade – TV Dizisi
2020 Kırmızı Oda – Duygu – TV Dizisi
2018 Şeytanın El Kitabı – Songül – Sinema Filmi
2018 Bir Deli Rüzgar – Zeliş – TV Dizisi
2017 Siyah Beyaz Aşk – TV Dizisi
2016-2017 Bana Sevmeyi Anlat – Mercan Eren – TV Dizisi
2016 Gecenin Kraliçesi – Burcu Taşçı – TV Dizisi

Naz Sayıner İnstagram Kullanıcı Adı

Sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Instagram’da 138 gönderisi ve 83.000 takipçisi bulunan oyuncumuz Naz Sayıner’in Instagram kullanıcı adı ise: @nazzsayiner’dir.

Naz Sayıner Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Henüz 21 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Naz Sayıner evli değildir. Sektörde yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi bulunmayan oyuncumuz Naz Sayıner’in daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Yani, bekar olan oyuncumuz Naz Sayıner’in bilinen bir sevgilisi yoktur.

Naz Sayıner’in Kıyafetleri ve Elbiseleri

Güzelliği sayesinde de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz, yapımcıların ve izleyicilerin beğenisini toplamayı başarmıştır. Trendleri yakından takip eden Naz Sayıner, modaya uygun giyinmektedir. Bizler de oyuncumuz Naz Sayıner’in günlük yaşamında ve Ateş Kuşları dizisinde tercih ettiği tüm kıyafet, elbise ve kombinlerinin fotoğraflarını, marka ile fiyat bilgilerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Ateş Kuşları dizisi Sultan (Ali’nin kardeşi) ve Sultan karakterini canlandıran oyuncumuz Naz Sayıner’i yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..