Ateş Kuşları Dizisi Mercan Kimdir? Hande Soral

26.02.2023
634

Ateş Kuşları dizisi Mercan kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğuna Benal Tairi’nin oturduğu Ateş Kuşları dizisinin yapımcılığını Bozdağ Film üstlenmiştir. Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ateş Kuşları dizisi Mercan karakterine ise oyuncumuz Hande Soral hayat vermektedir. Bizlerde Ateş Kuşları dizisi Mercan kimdir? Mercan karakterini canlandıran oyuncumuz Hande Soral’ı yakından tanıtacağız.

Ateş Kuşları Dizisi Mercan Karakteri Kimdir?

Atv’nin sevilen dizisi Ateş Kuşları, Mercan karakteri dizinin başrolünde yer almaktadır. Köksüzler grubunun aile rolünü üstlenen Mercan karakteri, Ali’ye aşıktır. En büyük kokusu ailesinin dağılması olan Mercan, Gülayşe’yi çok sevmektedir ve onun gerçekleri öğrenmesinden çok korkmaktadır. Mercan annesi hapishaneye düşünce yetiştirme yurduna verilmiş sonra da yurttan kaçıp Çatal’ın eline düşmüş kimsesiz bir kızdı. Daha sonra ise Ali le tanışarak kendine sokak çocuklarından bir aile kurmuştur.Ateş Kuşları Dizisi Mercan Kim Hande Soral

Ateş Kuşları Dizisi Mercan Kimdir?

Ateş Kuşları’nın başrolünde yer alan Mercan karakterini Hande Soral canlandırmaktadır. İzleyiciler Mercan karakterini canlandıran Hande Soral’ı da merak etti. Bizlerde Hande Soral kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Ateş Kuşları Dizisinde Çalan Şarkılar:

Hande Soral Kimdir?

Hande Soral Ateş Kuşları Mercan Karakteri3 Şubat 1987 yılında Bursa İnegöl’de dünyaya gelen Hande Soral, Komedi Dükkanı’nın bir bölümünde sahneye konuk oyuncu olarak çıkmıştır. Program bitiminde yapımcı tarafından oyunculuk teklifi alan Hande Soral bu şekilde sektöre adım atmıştır. Aynı yıl Küçük Kandınlar dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz özellikle bu dizide canlandırdığı Armağan karakteriyle tanınmıştır. Kendi gibi oyuncu olan Bensu Soral’ın ablası olan Hande Soral en son Müstakbel Damat filminde rol almıştır.

Hande Soral Yer Aldığı Diziler

2008-2011 Küçük Kadınlar – Armağan Gezicii
2011 Bir Günah Gibi – Figen
2012-2013 Alev Alev – Ümran
2013 Fatih – Gevherhan Sultan
2014 Çalıkuşu – Azelya
2014-2015 Yılanların Öcü – Fatma
2016 Kalbim Yangın Yeri – Leyla
2017 Evlat Kokusu – Zeynep
2017 İsimsizler – Handan
2018-2019 Diriliş Ertuğrul – İlbilge Hatun
2021 Bir Zamanlar Çukurova – Ayla Ümit Kahraman
2022 Alef: Mâl-i Hülya – Su Demir
2023 Ateş Kuşları – Mercan

Hande Soral Resmi Instagram Hesabı

Oyuncumuz resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 374 gönderisi ve 2 milyondan fazla takipçisi bulunan oyuncumuz Hande Soral’ın resmi Instagram hesabı: @handesoral

Hande Soral Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Hande Soral, 2017 yılının ekim ayında 2,5 yıldır birlikte olduğu meslektaşı İsmail Demirci ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir birliktelikleri olan ünlü çift 2022 yılında oğulları Ali’yi kucaklarına almıştır.

Ateş Kuşları Dizisi Mercan – Hande Soral Kıyafetleri

Hande Soral dizi kıyafetleriGüzelliğiyle de dikkat çeken Hande Soral, modayı da yakından takip etmektedir. Oyuncumuz tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmekte ve oldukça şık parçalar seçmektedir. Bizlerde güzel oyuncumuz Hande Soral’ın Ateş Kuşları dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve yaptığı kombinlerini marka-fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Ateş Kuşları dizisi Mercan kimdir? Mercan karakterini canlandıran Hande Soral’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.