Ateş Kuşları Çocuk Oyuncuları Mercan ve Ali’nin Çocukluğu

13.01.2023
70

Ateş Kuşları Dizisi Çocuk Oyuncular Mercan ve Ali’nin Çocukluğunu Kim Oynadı? Ateş Kuşları dizisinin geçmişe dönük sahnelerinde 2000 yılbaşı gösteriliyor. Çünkü Gülayşe’yi buldukları zaman 2000 yılı yılbaşı akşamı. Gülayşe bebeği çöpten bulup Ateş Kuşları sahipleniyorlar. Onu büyütüyorlar ve birbirlerine sahip çıkıyorlar.

Ateş Kuşları Çocuk Oyuncular Kimdir?

Birbirlerine köksüzler diyen Mercan, Ali, Sabit, Zığkın ve Kara bir aile olup birbirlerine aile oldular. Ateş Kuşları dizisinde Kara çocukken ölür. Ateş Kuşları dizisindeki köksüz çocuklarda kocaman olurlar. Gülayşe 23 yaşına gelir. Dizinin flashbach sahnelerinde Gülayşe’nin bulunduğu güne geçmişe çok sık gidiyorlar.

Ateş Kuşları dizisinde oyuncuların çocuklarını canlandıran oyuncularda merak ediliyordu. Bizlerde oyuncuların isimlerine ulaştık. Ateş Kuşları dizisinde Mercan (Hande Soral), Ali (Görkem Sevindik),  Zıpkın (Erdem Şanlı) ve Sabit (Emir Çubukçu)’nun çocukluğunu canlandıran oyuncu bilgileri konumuzdadır.

Almira Tuana Albay- ÇOCUK MERCAN

Mercan Kimdir? Ateş Kuşları dizisinde Mercan’ın çocukluğunu canlandıran oyuncu Almira Tuana Albay oldu. Hande Soral’ın canlandırdığı Mercan’ın çocukluğunu güzeller güzeli çocuk oyuncu Almira Tuana Albay canlandırdı.

Almira Tuana Albay 2012 doğumludur. İlk kez Bir Dilek Tut filminde rol aldı. Sonrasında Kusursuz Kiracı dizisinde Kiraz rolü ile tanındı. İzmir Güzeli Ajansa kayıtlıdır. ates kuslari mercan almira albay

Umut İnan- ÇOCUK ALİ

Ali Kimdir? Ateş Kuşları dizisinde Görkem Sevindik’in canlandırdığı Ali rolü başroldür. Ali’nin çocukluk halini Umut İnan canlandırıyor. Umut İnan ilk kez Ateş Kuşları dizisinde oynadı.

Umut İnan 2009 doğumludur. Yusuf Güney Gün ajansa kayıtlıdır. İlk dizisi Ateş Kuşları oldu. ates kuslari ali kim

Fuat Fatih Odabaşı- ÇOCUK SABİT

Sabit Kimdir? Ateş Kuşları dizisinde Sabit rolünün çocuk halini Fuat Fatih Odabaşı canlandırıyor.

Fuat Odabaşı Mast İstanbul ajansa kayıtlıdır. 2011 İstanbul doğumludur. ates kuslari sabit kim

Umut Ege Baştemur- ÇOCUK KARA

Kara kimdir? Ateş Kuşları dizisinde Kara isimli sokak çocukluğunu canlandıran isim Umut Ege Baştemur oldu. Bir diğer çocuk oyuncunun adı da Çınar Yükçeker- Yakup oldu. Kara rolünü sadece geçmiş zaman gösterimlerinde göreceğiz. Çünkü Kara soğuktan ve açlıktan çocukken hayatını kaybediyor.

ates kuslari kara umut ege bastemur

Berke Obuz- ÇOCUK ZIPKIN

Zıpkın Kimdir? Ateş Kuşları dizisinde Sokak çocuğu Zıpkın’ın çocukluğunu Berke Obuz canlandırıyor. Erdem Şanlı’nın çocukluğunu canlandıran oyuncu Berke Obuz dizi de Zıpkın rolünde.

Berke Obuz 2013 doğumludur. Ortaokul öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir. ates kuslari dizisi zigkin

Ateş Kuşları dizisinde çocuk oyuncuların bilgilerini paylaştık. Çocuk oyuncuların performanslarını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

 1. T musaoğlu dedi ki:

  Süper👍Massallah

 2. ERCAN dedi ki:

  En çok kara ve zıpkın oyunculuğu hoşuma gidiyor çok güzel komik renk katıyorlar diğer çocuklarda çok iyi bitmesin

 3. Mehmet dedi ki:

  Hepside çok iyiler hakkıyla oynuyorlar başarılar dilerim

 4. Mercen. dedi ki:

  Mustafa sana bir şey sorucam eğer sakıncası yoksa

 5. Mähriban Muhammetalyýewa dedi ki:

  Dizideki çocuk oyuncular harika oynuyorlar sanki gerçek hayattaki gibi hepsi de muhteşem ben Türkmenistanlıyım ve burada dizinin popularitesi çok yüksek neredeyse herkes izliyor harika bir yapım bir de söylemek istediğim bir şey daha var Mercan’ın küçüklüğunü canlandıran Almira Tuana Albay benim küçüklüğüme aşırı benziyor ben 16 yaşındayım ve Almira Albay sayesinde bende meşur oldum beni gören tanıyan herkes beni ona benzetiyor bu harika bir şey sonuna kadar okuduğunuz için teşekkürler😊😘😘😘

  1. ? dedi ki:

   Eminim öylesindir bende bred pit memnun oldum.

 6. mustafa dedi ki:

  ben karanın öldüğünü düşünmüyorum zıpkın ve kara çok tatlı biri sarı biri kara

  1. Mercen. dedi ki:

   Aslında bende öyle düşünüyorum. İlk yorumumdada söylediğim gibi dizinin 2023-lü halinde değişip geri gelecek.

   1. mustafa dedi ki:

    karayı oynayan çocuğun ınstagramında kara bir genç biriyle fotoğrafı var küçük zıpkında var set fotoğrafı

   2. Mähriban Muhammetalyýewa dedi ki:

    Ben de sana katıliyorum Ali karakterini gercekten harika oynamis ilk kez olmasina ragmen gercekten muhtesem

 7. Mercen. dedi ki:

  Çocuk oyuncuların performanslarını çok beğendim yaşamış gibi oynuyorlar bide Umut İnan ilk kez oynuyor ve ilkide bu dizi vay be çok iyi oyuncu Maşallah. Buarada Kara öldü mü? gerçekten. Ben sandım ki ona bir şeyler oldu mesela birileri onu aldı veya o onları terk etti ve dizinin 2023-lü halinde değişip geri gelecek onlarla birlikte olucak gibi şeyler düşündüm yazık olmuş ya. Neyse ama yinede onların oyunculuğunu çok ama çooooook beğendim. En çokta Alinin oyunculuğuna bravo ilk kez yapmış ve çok başarılı diğerleride öyle. Dizinin yeni bölümlerini heyecanla bekliyorum ve cuma günlerini iple çekiyorum.

  1. Ayjan dedi ki:

   Cok guzel film hepsini cok seviyorum hep izliyorm turkmenstanliyim ayjan ismim