Asya Dizisi Oyuncuları Konusu

07.09.2023
41

Asya dizisi hazırlıkları devam ederken yeni bilgileri bu konumuzda paylaşacağız. Asya dizisi oyuncuları kimler? Yeni dizinin konusu nedir? Asya dizisi bilgilerini bu konumuzun devamında bulabilirsiniz.

Asya Dizisi Oyuncuları

Osman Kaya’nın yönetmenliğini üstlendiği SG Medya imzalı Asya dizisi başrol kadın oyuncusu belli oldu. Charles Dickens’ın “Küçük Dorrit” adlı romanından uyarlanan Asya dizisi kadın başrol oyuncusu Ahsen Eroğlu oldu. Ahsen Eroğlu’nun partneri için görüşmeler devam ediyor. Asya dizisi 26 bölümden oluşacak. Asya dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler, karakterler bilgileri konumuzun devamında. ahsen eroglu yeni dizisi asya kim

Asya Dizisi Oyuncuları Karakterleri:
Ahsen Eroğlu

Ahsen Eroğlu

1994 Tekirdağ doğumlu Ahsen Eroğlu Sahne 3MOTA’da oyunculuk eğitimi aldı. İlk kez Bir Modern Habil Kabil Meselesi dizisinde rol aldı. Muhteşem Yüzyıl Kösem, Anne, Kızlarım İçin, Kuzgun ve Menajerimi Ara dizilerinde oynadı. Son dönemde Netflix için çekilen Merve Kült, Do Not Disturb ve Kübra projelerinde yer alan Ahsen Eroğlu şimdilerde Erşan Kuneri 2 sezon çekimlerinde yer alıyor.

Asya Dizisi Konusu

Asya dizisi Küçük Dorrit romanından uyarlama. Charles Dickens’ın Küçük Dorrit romanının hikayesi konusu şöyle: Marshalsea borçlular hapishanesinde doğan Amy Dorrit, orada geçirdiği yıllar boyunca tüm sadakatini ve sevgisini mahkûm babasına ve diğer aile bireylerine adayan, yalnızca onların mutluluğu için yaşayan genç bir kızdır. Yıllar sonra İngiltere’ye dönen Arthur Clennam, annesinin dikişçisi olan bu Küçük Dorrit’le tanıştığında aralarında tuhaf bir bağ oluştuğunu daha ilk anda hisseder.

Asya dizisi konusunu sizlerle paylaştık. Yeni dizinin oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldıkça konumuza ekleyeceğiz. Asya dizisinde Ahsen Eroğlu’nun partneri kimler olmalı? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..