Asuman’la Sevgili Dünürüm Yarışması Başvuru Formu Katılım Şartları

22.07.2020
461

Show tv de yeni bir yarışma başlıyor. Asuman Krause’nin sunuculuğunda yapılacak olan Yemek yarışmasına dünürler katılacak. Bizde bu konumuzda sizler için Asuman’la Sevgili Dünürüm Yarışması Başvuru Formu Katılım Şartları neler hangi aşamalardan geçecek adaylar, Sevgili Dünürüm Yarışmasına kimler katılabilir mülakat ne zaman Show Tv çekimleri ve tüm detayları bu sayfada sizlere sunacağız.

Sevgili Dünürüm Yarışması Başvuru Formu

Show TV ekranlarında çok yakında başlayacak olan Sevgili Dünürüm isimli yarışma iki aile arasında güzel bir rekabete yansıtan yemek yarışması olacak. En güzel yemeği yapan sofrayı en güzel donatan aile dünürüne fark atacak ve günün birincisi olacak. Gelinler menüyü hazırlayıp kayın valideleri yarıştıracak bu kez. Geçtiğimiz sezon gelinler yarışıyor kaynanalar yemekte buluşuyor tarzındaki programlara benzer bir formatta sunuculuğunu Asuman Krause nin yaptığı Sevgili Dünürüm yarışması Show TV’de başlıyor. Asuman’la Sevgili Dünürüm’e katılmak için başvuru formu; https://www.showtv.com.tr/basvuru/asumanla-sevgili-dunurum

Asuman Sevgili Dunurum Yarismasi katilim sartlariAsuman’la Sevgili Dünürüm Yarışması Katılım Şartları

Asuman’la Sevgili Dünürüm yarışmasına katılmak yarışmacı olmak için özel bir şart aranmıyor. Ancak ülkemizde yaşıyor olmak ve yarışmada yeteri kadar yarışmacıyla katılmak gerekiyor. Ailede en az 2 kişi olmalı ve dünürleriyle yarışma potansiyeli olan aileler tercih edilmeli. Dünürler arasındaki bu güzel rekabette yarışma için sunucu tarafından belirtilen formatta sevgili dünürüm yarışması yapılacak.

Asuman’la Sevgili Dünürüm Yarışma Sunucusu Asuman Krause Kimdir?

Asuman’la Sevgili Dünürüm yarışmasının sunucusu Asuman Krause oldu. Aslında çok fazla yemek yapmayı bilmediğini söyleyen Asuman Krause 1 Mart 1976 tarihinde Almanya’da doğdu. 1998 yılında Türkiye ikinci güzeli seçilen Asuman Krause Adapazarlı Çerkez bir anne ile Alman Bir babanın kızı olarak başkent Berlin’de dünyaya geldi. Asuman Krause ilkokul 1. sınıftayken ailesiyle birlikte Türkiye’ye dönüp Ankara iline yerleşmiş, daha sonra da Almanya’ya git gel yapmıştır. Oldukça uzun boylu olan Asuman Krause Almanya genç milli basketbol takımına girmiş olsa da 1993 yılında ülkemize dönerek İzmir’e yerleşti. Bodrum ilçesinde lise yıllarını tamamlayan Asuman Krause daha sonra Alanya ilçesine yerleşti. ilerleyen yıllarda teyzesi ile birlikte Ankara’da yaşamaya başlayan Asuman Krause 1998 yılında katıldığı güzellik yarışmasında Türkiye ikinci güzeli olmuştur.

2005 yılında Yaz Sabahı isimli Show programının sunuculuğunu yapan Asuman Krause daha sonra sen ne dilersen isimli filmde ilk olarak oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Fear factor yarışmasını Arjantin’de sunan Asuman Krause daha sonra uzun yıllar Show TV’de yayınlanan Wipeout yarışmasının sunuculuğunu yapmıştır. Asuman Krause 2011 yılında oyuncu Ümit erdim ile sevgili olmuş ancak bir süre sonra ayrılmıştır. Şu sıralar evli olmayan ve herhangi bir sevgilisi de olmayan Asuman Krause 2020 yeni sezonunda dünürler yarışıyor tarzı yarışmanın Sevgili Dünürüm formatındaki sunucusu oldu.

Sevgili Dunurum Yarisma sunucusu Asuman KrauseAsuman Krause’nin Sunduğu Sevgili Dünürüm ne Zaman Başlıyor?

Asuman Krause’nin sunuculuğunu yaptığı sevgili dünürüm yemek yarışması dünürleri birbiriyle yarıştıran güzel zevkli bir formatta olacak. Sevgili dünürüm yarışma programı Ağustos ayının sonuna doğru başlayacak. 2020 Eylül ayında başlayacak olan yeni sezon ile birlikte ciddi bir reyting beklentisi olan Sevgili Dünürüm yarışmasını sunan Asuman Krause yeni sezonda eski ve sevimli bir yüz olarak karşımıza çıkacak.

Asuman’la Sevgili Dünürüm Katılım Formu:

KİM DEMİŞ ANNE İLE KAYINVALİDE ANLAŞAMAZ DİYE? Elbette gelinlerin annesi ayrı kayın validesi ayrı bir değer taşır. Hep gelinler mi yarışacak, bu kez de dünürler yani kaynanalar yarışacak. Bu kez format değişti, gelinler menüyü belirliyor, dünürler yemeği yapıyor! Show TV’nin yepyeni yarışması Asuman’la Sevgili Dünürüm’de lezzetin gerçek ustaları dünürler bir olup mutfağa giriyor, birbirinden nefis yemekleri tadıp puan vermekse gelinlerine düşüyor.

Asumanla Sevgili Dunurum Yarismasi basvuru formu sartlariKolları sıvayan dünürlerin lezzet yarışı, Asuman Krause’nin muhteşem sunumuyla eğlenceli bir şölene dönüşüyor. Dünürlerin sevgilerini de katarak en güzel yemekleri hazırladıkları Asuman’la Sevgili Dünürüm çok yakında Show TV’de başlıyor. Asuman’la Sevgili Dünürüm’e katılmak için başvuru formu; showtv.com.tr/basvuru/asumanla-sevgili-dunurum

Asuman’la Sevgili Dünürüm Başvuru Formundaki Sorular:

* Adınız:
* Soyadınız:
* Doğum Tarihiniz:
* Gün/Ay/Yıl
* Doğum Yeriniz:
* Yaşadığınız şehir/semt/adres:
* Eğitim Durumunuz
* Mesleğiniz:
* Cep Telefonuz:
* Ev/İş Telefonunuz:
* Size ulaşılamadığı zamanlarda aranabilecek bir yakınınızın telefonu :
* Yakınlık dereceniz nedir? :
* E-Posta adresiniz :
* Daha önce televizyon programına katıldınız mı? :
* Sizce hayatınızda elde ettiğiniz en önemli başarı neydi? :
* En iyi yaptığınız yemekler hangileri?:
* Kendinizi birkaç kelimeyle anlatır mısınız?:
* Mutfaktaki zayıf yönleriniz nelerdir?
* Yemek yapma becerinizi 1 ile 10 puan arasında değerlendirirseniz kendinize kaç puan verirsiniz?
* Yemek yapmak veya mutfakta olmakla ilgili ilk anılarınız nelerdir?
* Alerjinizin olduğu ya da başka bir şekilde yemek yapamayacağınız ya da yemediğiniz herhangi bir şey var mı?
* Kazanacağınız ödülle neler yapmak istiyorsunuz?
* Eklemek istediğiniz, bizimle paylaşmak istediğiniz bir şey var mı?

Asuman’la Sevgili Dünürüm tanıtım fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=OcoBDEEuEeI

 

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Aynur dedi ki:

    Bence program çok güzeldi. Ama her hafta farklı kişilerle yarışma yapılırsa daha iyi sonuç alınır.

  2. Anonim dedi ki:

    Bence program çok güzeldi. Ama her hafta farklı kişilerle yarışma yapılırsa daha iyi sonuç alınır.

  3. Ayşe dedi ki:

    Kesinlikle yarışmada yapılan haksızlıklar var. Asuman hanım bunlara karşı bişey yapmıyor. Gruplaşma oluşmuş puanlar lezzete göre değil isteğe göre veriliyor açıkçada söylenildiği halde bu yarışmacılar elenmiyor. Hiç yarışma gibi bir program olmamış. En iyi olan eleniyor kötüler birbirlerine iyi puan vererek kalıyor bunlar görüldüğü halde o yarışmacıların elenmemesi saçmalık