Aslında Özgürsün Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu

03.02.2022
1.147

Bu haber Aslında Özgürsün Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu karakterleri hakkında. Yeni sezonda yayınlanacak olan dizilerden birisi de Aslında Özgürsün Dizisi olacak. Aslında Özgürsün dizisi Gain’de seyirciyle buluşacak. Bizde merak edenler için Aslında Özgürsün Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu hakkında haberleri oyuncu bilgilerini buradan yazacağız.Aslında Özgürsün Dizisi dizisi oyuncu kadrosu

Aslında Özgürsün Dizisi Oyuncuları

Gain TV platformunda yayınlanacak olan Aslında özgürsün dizisi Mart ayında sete çıkacak. Başrol oyuncuları belli olan Aslında özgürsün dizisinin 2022 nisan ayında başlaması bekleniyor. İş kadını Berna ve umutsuz ev kadını olan Belgin karakterlerinin birbirine tutunma hikayesini anlatan aslında özgürsün dizisinin başrollerinde Bade işçil ve Deniz Çakır oynayacak. Duygu Asena’nın kadın psikolojisine farklı bir pencereden bakış açısı sunduğu Aslında özgürsün dizisinin erkek başrol oyuncusu ise Alican Yücesoy oldu. Aslında özgürsün dizisinin senaryosunu ise Ali Kemal Güven yazacak bir aynı zamanda dizisi yönetecek.

Bade İşçil – Berna

Aslında özgürsün isimli dizide Berna karakterini Bade İşçil oynayacak. Evde kalmış güzel bir kızı canlandıracak olan Bade İşçil 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Bulgaristan göçmeni bir ailenin kızı olan Bade İşçil Yeditep üniversitesi moda ve tasarım bölümünden mezun olmuştur. İlk olarak Ezel dizisinde rol alan Bade İşçil daha sonra Kuzey Güney ve ufak tefek cinayetler gibi dizilerde de önemli roller üstlenmiştir. Bade İşçil Gain platformunda yayınlanacak olan aslında özgürsün dizisinde Berna karakterine hayat verecek.Aslında özgürsün dizisi Berna karakteri Bade İşçil

Deniz Çakır – Belgin

Deniz Çakır aslında özgürsün dizisinde Belgin karakterine hayat verecek. İş kadını olan Belgin samimi arkadaşı Berna ile oldukça farklı kulvarlarda yürüyen iki dosttur. Aslında özgürsün dizisinde Belgin karakterine hayat veren Deniz Çakır 1981 yılında Ankara’da doğmuştur. Hacettepe üniversitesi devlet konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olan Deniz Çakır ilk olarak kadın isterse isimli dizide Alev karakterini canlandırmıştır.

Deniz Çakır Aslında özgürsün dizisinde BelginDaha sonra yaprak dökümü dizisindeki Ferhunde rolü ile herkesin tanıdığı bir isim haline gelen Deniz Çakır bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Uzun yıllar eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde Meryem Çakırbeyli karakterini canlandırmıştır. Son olarak masumiyet dizisinde Bahar rolünde izlediğimiz Deniz Çakır aslında özgürsün dizisinin başrolünde Belgin karakteri ile oynamaktadır.

Alican Yücesoy

Gain medya platformunda yayınlanacak olan Aslında özgürsün dizisinin erkek başrolü olan Alican Yücesoy 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tiyatro kökenli bir oyuncu olan Alican Yücesoy son Osmanlı yandım Ali, Adanalı, Suskunlar, İntikam, kördüğüm ve son olarak da hükümsüz isimli dizilerde rol almıştır. FOX TV’de yayınlanan Maske Kimsin sen programında jüri olarak görev alan Alican Yücesoy Aslında özgürsün dizisinde erkek başrol olarak yer alacak.Aslında özgürsün dizisi Alican Yücesoy

Aslında özgürsün dizisi ne zaman hangi kanalda

Aslında özgürsün dizisi Mart ayında set çalışmalarına başlayacak ve hazırlıklar tamamlandıktan sonra nisan ayında çekimler başlayacak. Gain platformunda yayınlanacak olan aslında özgürsün dizisinin 2022 Nisan sonu ya da mayıs ayı başında izleyici ile buluşması bekleniyor. Gain 2022 yılında fiyatları düşürerek ciddi bir izleyici kitlesine ulaşmayı hedefliyordu.

Duygu Asena Aslında Özgürsün Kitabının Özeti:

Belgin ve Berna… İki kadın… İki hayat… Ve bir yolculuk… Bir iç yolculuk… Belgin ve Berna toplumun ve erkeklerin dayattığı ahlak anlayışına, tabulara karşı çıkıp özgürlüklerini, kimliklerini arıyorlar… Ve de aşkı… Evli ve umutsuz bir kadın olan Belgin ile aşka aşık Berna’nın, benliklerini keşfetme serüvenlerinde her kadın kendinden bir şeyler bulacak… Duygu Asena, bu yeni kitabında, iki kadının ekseninde kadın duygularını, kadın psikolojisini ve sorunlarını her zamanki duyarlı ve sürükleyici üslubuyla aktarıyor. Bizi kadın – erkek ilişkilerini yeniden düşünmeye çağıran Asena, okurlarına gene çok farklı bir pencere açıyor.

Gain TV Aslında özgürsün dizisi yorum ve görüşleri

Bade işçil ve Deniz Çakır gibi oyuncuların yer aldığı aslında özgürsün dizisi bakalım gain platformunu olumlu etkileyecek mi. Sizlerde Aslında özgürsün dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?