Aşkın Tarifi Dizisi Tekrarları Ne Zaman hangi gün saat kaçta?

Kanal D’nin merakla beklenen dizilerinden biri olan Aşkın Tarifi dizisinin yönetmen koltuğunda Deniz Koloş oturmaktadır. Kısa sürede büyük ilgi gören Aşkın Tarifi dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra dizinin ne zaman yayın hayatına başlayacağı ve tekrarlarının ne zaman, hangi günde yayınlanacağı da merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde büyük ilgi gören Aşkın Tarifi dizisinin ne zaman yayınlanacağını, dizinin tekrar bölümlerinin ne zaman ve saat kaçta ekranlarda olacağını açıklayacağız.

Aşkın Tarifi Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Aşkın Tarifi Dizisi Tekrarları Ne Zaman hangi günYapımını NTC Medya’nın üstlendiği Aşkın Tarifi dizisinin yapımcılığını ise Mehmet Yiğit Alp üstlenmiştir. Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan dizi kısa sürede büyük ilgi görmüştür. Oldukça başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin fragmanın yayınlanması ile birlikte diziye duyulan merak ve ilgi de oldukça artmıştır. Fragmanı sadece bir günde yaklaşık 200 bin kişi tarafından izlenen dizinin henüz yayın tarihi netleşmemiştir. Önümüzdeki günlerde ekranlara gelmesi planlanan Aşkın Tarifi dizisinin Haziran ayında başlaması beklenmektedir.

Aşkın Tarifi dizisi 1. bölüm 7 Haziran Saat 20.00
Aşkın Tarifi dizisi 1. bölüm tekrarı 7 Haziran Saat 22.30
Aşkın Tarifi dizisi bölüm tekrarı 8 Haziran Salı Saat 20.00
Aşkın Tarifi 1. bölüm 9 Haziran çarşamba Saat 23.50
Aşkın Tarifi dizisi tekrarı 10 Haziran perşembe Saat 23.55
Aşkın Tarifi dizisi tekrarı 11 Haziran Cuma Saat 11.45 askin tarifi resimleri

Aşkın Tarifi Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Fragmanı 7 Mayısta izleyiclerle buluşan Aşkın Tarifi dizisi, özellikle başrol oyuncuları sayesinde büyük ilgi görmüş ve sosyal medyada da gündem olmuştur. Kısa sürede binlerce kişi tarafından izlenen fragman hakkında yapılan yorumlarda hep olumlu yöndedir. Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacak olan dizinin ne zaman başlayacağı da merak konusu olmuştur. Fakat bu konu hakkında dizinin yapımcıları henüz bir açıklamada bulunmamış ve dizinin başlama tarihini yakında olarak belirtmişlerdir. Haziran ayında ekranlara gelmesi planlanan dizinin yapımcıları, Aşkın Tarifi dizisinin yayın hayatına başlayacağı gün hakkında herhangi bir açıklamada bulunduğu zaman biz de bunu sizlerle paylaşacağız.

Aşkın Tarifi Dizisinin Tekrarları Ne Zaman?

Aşkın Tarifi Dizi Tekrarı hangi gün saat kaçtaSenaryosu Leyla Oter ve Doruk Erengül ikilisi tarafından kaleme alınan Aşkın Tarifi dizisi Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yukarıda da belirttiğiniz gibi dizinin ne zaman yayın hayatına başlayacağı hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak dizi yayınlandıktan sonra farklı gün ve saatlerde yine Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Aşkın tarifi dizisinin ilk bölümü yayınlandıktan hemen sonra, birinci bölümün tekrarı da yine ekranlarda olacaktır. Dizinin kesin olarak yayın tarihi açıklandığı zaman, Kanal D’de yayın akışına Aşkın Tarifi dizisinin tekrar bölümlerinin ne zaman olduğunu ekleyecektir. Bizde Aşkın Tarifi dizisinin tekrar bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı kesinleşince sizlerle paylaşacağız.

Aşkın Tarifi Dizisi Tekrarları Hangi Gün, Saat Kaçta?

Başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün paylaştığı dizinin fragmanı geçtiğimiz günlerde izleyicilere buluşmuştur. Fragmanı kısa sürede büyük beğeni toplayan dizinin tekrar bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı da merak konusu olmuştur. Aşkın Tarifi dizisinin ilk bölümü yayınlandıktan hemen sonra saat 22.30 da dizinin ilk bölümü tekrar yayında olacaktır. Dizi yayın hayatına başladıktan sonra farklı gün ve saatlerde ekranlarda olması planlanan dizinin kesin olarak yayın tarihi bilinmediği için tekrar bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı da henüz kesinleşmemiştir.

Bu konumuzda sizlere Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Aşkın Tarifi dizisinin ne zaman yayın hayatına başlayacağını, dizinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saatlerde yayınlanacağını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Aşkın Tarifi Dizisi Tekrarları Ne Zaman hangi gün saat kaçta? konusunda yazdık. Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncuları Kadrosu konumuz burada.

Etiketler