Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncularının Giydiği Kıyafet ve Elbiseler

İlerleyen günlerde Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Aşkın Tarifi dizisi şimdiden ilgi çekti ve büyük bir merak uyandırdı. Dizi hem konusu hem de oyuncuları ile merak edilmeye devam ederken, Aşkın Tarifi dizisi hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de oyuncularımızın dizide kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseler oldu. Aşkın Tarifi dizisini büyük bir merakla bekleyen izleyicilerimiz ve okurlarımız adına dizide kullanılan kıyafet ve elbiseleri sizlerin beğenisine sunacağız.Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncularının Giydiği Kıyafet ve Elbiseler

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncularının Giydiği Kıyafet ve Elbiseler

Yaklaşık 2 hafta önce imzaları atılmış ve tüm anlaşmaları yapılmış olan Aşkın Tarifi dizisinin yapımını NTC Medya üstlenirken, yapımcılığını ise Birsel Çıkıncı üstlenmektedir. Senaryosunu ise Doruk Erengül ve Leyla Oter’in kaleme almış olduğu Aşkın Tarifi dizisi oyuncuları ve konusu ile merak edilmeye devam ederken, dizi hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de dizide yer alan oyuncularımızın kullanmış olduğu kıyafetler oldu. Biz de konumuzun ilerleyen kısmında Aşkın Tarifi dizisinde yer alan oyuncularımızın dizide kullanmış olduğu kıyafetlerden; elbise, etek, gömlek, ceket, pantolon, mont, kaban, tişört gibi parçaları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunacağız.Aşkın Tarifi Dizisi Fırat'ın Kıyafetleri (Kemal Doğulu)

Aşkın Tarifi Dizisi Fırat’ın Kıyafetleri (Kemal Doğulu)

Aşkın Tarifi dizisinin başrol karakterlerinden bir tanesi olan Fırat karakterine Kemal Doğulu hayat verecektir. Aşkın Tarifi dizisinin çekimlerinden kareler dizinin resmi instagram hesabında paylaşılmıştı. Aşkın Tarifi dizisi Kanal D’de olan yayın hayatına başladığı zaman başrol karakterlerden bir tanesi olan Fırat karakterinin de kıyafetlerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda de sizlere Aşkın Tarifi dizisinde yer alan oyuncularımızın kullanmış olduğu kıyafet ve elbiselerden bahsetmek istedik. Sizlerin de Aşkın Tarifi dizisinde kullanılan kıyafet ve elbiselerden merak ettiğiniz parçalar olursa sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte aşağıda bulunan yorum kısmından bize sorabilirsiniz. Ayrıca Aşkın Tarifi dizisinin oyuncu kadrosunu yakından incelemek isterseniz de Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu başlıklı konumuzda bakabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar çiçek hazal

    askın tarifi ne zaman baslayacak kadın oyuncu kim olcak kadir doğulunun yanına yakısacak keyıfle izleyeceğimız bir oyuncu olsun

Etiketler