Aşkın Tarifi Dizisi Nerede Çekiliyor? Fransız Mutfağı Neresi

30.03.2021
607

İlerleyen haftalarda Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan Aşkın Tarifi dizisi hakkında merak edilen pek çok konunun yanı sıra dizi hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de dizinin çekim yerlerinin neresi olduğu oldu. Bizde bu konumuzda dizi severler adına Aşkın Tarifi dizisinin nerede çekildiğinden, çekim yerlerinden ve çekim mekanlarından detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Bakalım Aşkın Tarifi Dizisi Nerede Çekiliyor? Aşkın Tarifi Dizisi Nerede Çekiliyor

Aşkın Tarifi Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yapımını NTC medyanın üstlenmiş olduğu Aşkın Tarifi dizisi ilerleyen haftalarda Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkacaktır. Set hazırlıkları kısa bir süre sonra başlayacak olan Aşkın Tarifi dizisinin nerede çekildiği oldukça merak edildi. Aşkın Tarifi dizisi çekim yerlerini net bir şekilde açıklamamakla beraber dizinin çekimlerinin İstanbul ve Gaziantep’te çekileceği düşünülmektedir. Ancak çekim yerleri net bir şekilde resmi siteler tarafından açıklanmıştır.

Aşkın tarifi çekim yerleri neresi lokanta neredeAşkın tarifi çekim yerleri neresi Fransız restorandı lokantası nerede sorusuna cevap: İstanbul’da büyük bir işletme Amir Française Beşiktaş ilçesinde bulunuyor.

Aşkın tarifi dizisi Fransız Mutfağı neresiAşkın tarifi dizisi Fransız Mutfağı neresi sorusuna cevap Beşiktaş ilçesinde bulunan Yıldız Mah. Müvezzi Caddesi olacak.

Aşkın Tarifi Dizisi Çekim Yerleri Neresi?

Aşkın tarifi dizisi Boğaz manzaralı mekanlar neredeAşkın Tarifi dizisi konusu itibariyle pek çok yerde çekimlerini sürdürecektir. Çekimlerin çoğunluğunun sürdürülecek olduğu yer ise bir mutfak olacaktır. Gaziantepli olan ancak Fransız mutfağında uzman bir karakter olan Fırat karakterinin çekimlerinin pek çoğu büyük bir mutfakta gerçekleşecektir. Ancak çekim yerleri net bir şekilde ifade edilmemiştir.

Aşkın Tarifi Dizisi Çekim Mekanları

Aşkın Tarifi Dizisi Çekim Yerleri Neresi?Aşkın Tarifi dizisinin başrol karakterlerinden bir tanesi olan Fırat karakterine Kadir Doğulu hayat verirken, Fırat karakteri oldukça ön planda yer alacaktır. Mesleği aşçılık olan Fırat karakterinin hayatının büyük bir kısmı mutfakta geçtiği için çekim mekanı olarak da bir mutfak ortamı organize edilmiştir. Ancak dizinin set hazırlıkları henüz yeni başlayacağı için çekim mekanları ifade edilmemiştir.

Aşkın Tarifi Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Aşkın Tarifi dizisinin hangi il ve ilçede çekileceği de kesin olarak ifade edilmedi. Ancak bizler dizinin başrol karakteri olan Fırat karakterinin Gaziantep’te olmasından ötürü çekimlerin büyük bir kısmını Gaziantep’te ve İstanbul’da sürdürüleceğini düşünmekteyiz.

Bu konumuzda da sizlerle Aşkın Tarifi dizisinin çekim yerlerini ve mekanlarını paylaştık. Sizlerin de Aşkın Tarifi dizisinin sahnelerinin nerede çekildiğini merak ettiğiniz kısımlar olursa aşağıda bulunan yorum kısmından bize sorabilirsiniz. Dizi yayın hayatına başladığı zaman çekim yerlerinden daha detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Aşkın Tarifi dizisinin oyuncu kadrosu için:  Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?