Aşkın Tarifi Dizisi Asuman Kimdir? Fırat’ın Sevgilisi (Beran Özel)

Kanal d ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Aşkın tarifi dizisinde Asuman karakteri dizinin 5. Bölümünde kadroya dahil oldu. Aşkın tarifi dizisinde Fırat’ın eski nişanlısı ve sevgilisi olan Asuman karakterini canlandıracak olan oyuncunun gerçek adını soyadını bilgilerini daha önce hangi dizilerde oynadığını burada sizlere yazacağız. Aşkın Tarifi Dizisi Asuman Kimdir? Fırat’ın Sevgilisi nişanlısı hakkında detaylı bilgiler sizlere bu sayfada verilecek.

Aşkın Tarifi Dizisi Asuman Kimdir?

Aşkın Tarifi Dizisi Asuman Kimdir? Fırat’ın SevgilisiAşkın tarifi dizisinde Asuman karakteri 12 Temmuz pazartesi günü yayınlanan bölümün sonunda diziye dahil oldu. Fırat’ın sevgilisi ve eski nişanlısı olan Asuman karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı soyadı (Beran Özel). Daha önce çok fazla dizilerde görmediğimiz ancak yüzü yine de tanıdık gelen Beran Özel Aşkın tarifi dizisinde Fırat’ın eski nişanlısı ve sevgilisi Asuman karakteri ile kadroya dahil oldu. Şimdi sizlere kısaca Aşkın tarifi dizisindeki Asuman rolünü canlandıran Beran Özel kimdir kısaca bahsedelim.

Beran Özel Kimdir? Aşkın Tarifi Asuman

Aşkın tarifi dizisinde bildiğiniz üzere eski nişanlısı Fırat’ı düğün gününde terk etmişti Asuman. Doktor aşkı dinleyen ve nişanlısını terkeden Asuman arayıp Fırat’ı tekrar buldu. Bu saatten sonra Fırat ile Asuman yeniden başlar mı elbette başlamaz, çünkü Asuman o treni kaçırdı. Doktor aşkı dinleyen Asuman şimdi Fırat’ın peşinde koşmaya başlayacak ben Fırat artık Asuman’ı unuttuğunu düşünürken yeniden acılarla yüzleşmeye başlayacak.Aşkın Tarifi Dizisi Asuman Fırat’ın nişanlısı

Aşkın tarifi dizisinde Asuman karakterine hayat veren Beran Özel 1994 yılında İstanbul ilimizde doğmuştur. Daha çocuk yaşlardayken oyunculuğa ilgi duymaya başlayan Beran Özel oyunculuk dersleri almaya başlamış ve 2019 yılında ATV ekranlarında yayınlanan kimse bilmez dizisinde Ezgi karakterine hayat vermiştir. Kısa bir süre önce final yapan ve Star tv de ekrana gelen Menajerimi Ara dizisinde de konuk oyuncu olarak yer alan Beran Özel Aşkın tarifi dizisine 5. bölümden itibaren dahil oldu ve Fırat’ın eski nişanlısı Asuman karakterine hayat veriyor.

Etiketler