Aşkın Ömrü Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu Vizyon Tarihi (2021)

Sinema salonlarının açılması ile birlikte vizyona girecek olan filmler arasına bir yenisi daha eklendi. 2021 yılında yayınlanacak olan yeni filmin ismi Aşkın Ömrü olarak belirlenirken hızlı bir şekilde filmde boy gösterecek olan oyucularımız da belli oluyor. Aşkın Ömrü filminde yer alacak olan oyuncularımızı sizlere tanıtıp, film hakkındaki tüm detayları sizlere sunacağız.

Aşkın Ömrü Filmi Oyuncu Kadrosu

-Öykü Gürman
-İlker Aksum

Öykü Gürman

Aşkın Ömrü Filmi Öykü GürmanAşkın Ömrü filminin başrol kadın karakterine hayat verecek olan Öykü Gürman, 4 Ağustos 1982 yılında Arnavutköy’de doğmuştur. 1,69 boyunda olan Öykü Gürman, aktif olarak oyunculuk ve şarkıcılık ile ilgilenmektedir. 2004 yılında oyunculuğa başlanmış olan Öykü Gürman, daha önce Urfalıyım Ezelden, Aşk Zamanı, Sen Anlat Karadeniz ve Gel Dese Aşk gibi dizilerde yer almıştır. Müzik kariyerinde Evlerinin Önü Boyalı Direk şarkısı ile tanınan oyuncumuz enstrümanda çalabilmektedir.

İlker Aksum

Aşkın Ömrü Filmi İlker AksumAşkın Ömrü filminin erkek başrol karakterine ise İlker Aksum‘un hayat vermesi beklenmektedir. İlker Aksum, 23 Mayıs 1971 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1997 yılından bu yana oyunculuk bile ilgilenmektedir. Daha önce Azizler, Ramo, 7. Koğuştaki Mucize, Diriliş Ertuğrul, Her Şey Seninle Güzel, Poyraz Karayel gibi başarılı yapımlarda göstermiştir. Oyunculuğu ile izleyiciler tarafından tam not alan İlker Aksum, başarısından dolayı pek çok kez farklı ödüllere layık görülmüştür.

Aşkın Ömrü Filmi Konusu

Set hazırlıklarının başlanabilmesi için çalışmaların halen sürdürülmüş olduğu Aşkın Ömrü filminin konusunda net bir şekilde resmi siteler ve resmi kişiler tarafından açıklanmamıştır. Ancak filmin isminden de anlaşılacağı üzere sonu hüsranla biten bir aşkı konu edineceğini düşünüyoruz. Aşkın sadece belirli bir süre geçerli olduğunu ve ayakta durabildiğini konu edinecek olan Aşkın Ömrü filminin konusu detaylı bir şekilde açıklandığı zaman yine sizlerle paylaşacağız.

Aşkın Ömrü Filmi Vizyon Tarihi

Hızlı bir şekilde oyuncu seçmeleri yapılmaya başlanan Aşkın Ömrü filminin vizyon tarihi de oldukça merak konusu olmuştur. Filmin vizyon tarihi net bir şekilde açıklanmamakla beraber, Ekim ayında seyircileri ile buluşması beklenmektedir. Aşkın Ömrü filminin vizyon tarihi kesinleştiği zaman güncel olarak sizinle paylaşacağız.

2021 yılında beyazperdede göreceğimiz Aşkın Ömrü filminin oyuncularından, konusundan ve yayın tarihinden sizlere bahsettik. Sizlerin de film hakkında merak ettiğiniz hususlar olursa aşağıda bulunan yorum kısmından bize sorabilirsiniz. Yine aşağıda bulunan yorum kısmından görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler