Aşka Düşman Kenan Kimdir? Uygar’ın Arkadaşı (Barış Aytaç)

05.09.2023
27

Aşka Düşman Kenan kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Mesude Eraslan’ın oturduğu Aşka Düşman dizisi Tv 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Başrolünde Kaan Yıldırım, Nazan Kesal ve Buse Meral’in yer aldığı Aşka Düşman dizisi Kenan karakterini oyuncumuz Barış Aytaç canlandıracaktır. Bizlerde Aşka Düşman dizisi Kenan karakterini ve Kenan’ı canlandıran oyuncumuz Barış Aytaç’ı yakından tanıtacağız. Aşka Düşman Oyuncu kadrosu

Aşka Düşman Kenan Karakteri Kimdir?

Senaryosunu Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur’un kaleme aldığı Aşka Düşman dizisi Kenan karakteri, dizinin başrol oyuncusu Kaan Yıldırım’ın canlandıracağı Uygar karakterinin yakın arkadaşıdır. Diziye renk verecek ve önemli bir karakter olan Kenan hakkında başka bilgilere ulaşınca sayfamıza ekleyeceğiz.Aşka Düşman Kenan Kimdir (Barış Aytaç)

Aşka Düşman Kenan Kimdir?

Uygar’ın yakın arkadaşı Kenan karakterini oyuncumuz Barış Aytaç canlandıracaktır. Bizlerde oyuncumuz Barış Aytaç’ı yakından tanıtacağız ve Barış Aytaç kimdir? Daha önce hangi dizlerde rol almıştır? Özellikle hangi dizi ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Resmi instagram hesabı nedir? Sorularını sizler için cevaplayacağız.

Barış Aytaç Kimdir?

8 Aralık 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelen Barış Aytaç, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Gün Akşam Oldu dizisiyle geçmiştir. Nimet Atasoy menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz 2018 yılında Yasak Elma dizisinin kadrosuna dahil olmuştur. 6 sezon boyunca bu dizide rol alan Barış Aytaç özellikle Yasak Elma’da canlandırdığı Caner karakteri ile tanınmıştır. Ondan kaçak

Barış Aytaç Yer Aldığı Diziler

Aşka Düşman / Kenan / 2023
Yasak Elma / Caner / 2018-2023
Kalp Atışı / Fatih / 2017
Gülümse Yeter / Emre / 2016
Acil Aşk Aranıyor / Özgür / 2015-2016
Tutar mı Tutar / Efe / 2015
Boynu Bükükler / Doruk / 2014
Aramızda Kalsın / Taylan / 2013-2014
Evlerden Biri / Erdal / 2012
Gün Akşam Oldu / 2011

Barış Aytaç Resmi İnstagram Hesabı

Yasak Elma dizisiyle yıldızı parlayan oyuncumuz resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında paylaşım yapmaktadır. İnstagram da 266 gönderisi ve 292 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Barış Aytaç’ın resmi instagram hesabı: @barisaytac

Barış Aytaç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Aşka Düşman dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya çalışan başarılı oyuncumuz Barış Aytaç, evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Barış Aytaç’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Yani, Barış Aytaç’ın sevgilisi yoktur.

Aşka Düşman Kenan – Barış Aytaç Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Barış Aytaç, Aşka Düşman dizisinde Kenan karakterine hayat verecektir. Barış Aytaç, yakışıklılığıyla da dikkat çekmektedir. Bizlerde yakışıklı oyuncumuz Barış Ayraç’ın Aşka Düşman dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamıza ekleyeceğiz.

Aşka Düşman Kenan kimdir? Kenan karakterini canlandıran oyuncumuz Barış Aytaç’ı yakından tanıttık. Sizlere konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..