Aşka Düşman Dizisindeki Telefon ve Araba Markaları Oyuncu Maaşları

Tv
30.12.2023
795

Aşka Düşman dizisindeki telefon ve araba markalarını, oyuncu maaşlarını açıklayacağız. Yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği Aşka Düşman dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. Senaryosunu Ozan Aksungur ve Eylem Canpot’ın kaleme aldığı Aşka Düşman dizisi oyuncu maaşlarını, kullanılan telefon ve araba markalarını sayfamıza ekleyeceğiz. Aşka Düşman Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Konusu:

Aşka Düşman Dizisindeki Telefon ve Araba Markaları Oyuncu Maaşları

Yönetmen koltuğunda Mesude Eraslan’ın oturduğu Aşka Düşman dizisinde kullanılan telefon ile arabaların markası, oyuncuların bölüm başına aldığı ücretler merak edilmiştir. Bu içeriğimizde Aşka Düşman dizisinin oyuncularının kullandık tüm telefon ve arabaların markasını, oyuncuların bölüm başına aldıkları maaşları sizlerle paylaşacağız.Aşka Düşman Dizisindeki Telefon ve Araba Markaları

Aşka Düşman Dizisi Bahriye (Nazan Kesal) Maaşı, Telefon ve Araba Markası

Aşka Düşman dizisinin başrolünde yer alan usta oyuncumuz Nazan Kesal, Bahtiye karakterini canlandıracaktır. Oyuncumuzun dizideki telefon ve arabasının markası de merak edilmiştir. Ancak Bahriye karakterinin kullandığı telefon ile araba bilinmemektedir. Bahriye’yi canlandıran oyuncumuz Nazan Kesal’ın dizide bölüm başına ise yaklaşık 550 bin tl gibi bir ücret aldığını düşünüyoruz.

Aşka Düşman Dizisi Uygar (Cem Yiğit Üzümoğlu) Maaşı, Telefon ve Araba Markası

Aşka Düşman Dizisi oyuncu maaşları telefonlarıGenç oyuncumuz Cem Yiğit Üzümoğlu, Aşka Düşman dizisinin başrolünde yer almaktadır. Oyuncumuz Aşka Düşman dizisinde Uygar karakterini canlandırmaktadır. Oyuncumuzun canlandırdığı Uygar karakterinin arabası Jeep markadır. Fakat telefonun markasına henüz ulaşamadık. Cem Yiğit Üzümoğlu, Aşka Düşman’da haftalık olarak ise yaklaşık 150 bin tl gibi bir maaş almaktadır.

Aşka Düşman Dizisi İnci Neva (Buse Meral) Maaşı, Telefon ve Araba Markası

Aşka Düşman dizisinin diğer başrol oyuncularından biri de Buse Meral olmuştur. Seyirciler genç oyuncumuzun dizide tercih ettiğin telefon ve arabayı de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Fakat Buse Meral’in canlandırdığı Neva karakterinin arabası yoktur. Neva’yı canlandıran oyuncumuz Buse Meral dizide ise bölüm başına 200 bin tl maaş almaktadır.

Aşka Düşman Dizisi Mahur (Merve Nur Bengi) Maaşı, Telefon ve Araba Markası

Son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden olan Merve Nur Bengi, dizide Mahur karakterini canlandıracaktır. Mahur varlıklı bir kızdır. Bundan dolayı da kulağında telefon ve araba lükstür. Fakat Mahur’un telefon ve arabasının markası bilinmemektedir. Mahur karakterini canlandıran genç oyuncumuz Merve Nur Bengi ise Aşka Düşman dizisinde yaklaşık 100 bin lira maaş alacaktır.

Aşka Düşman dizisindeki telefon ve araba markalarını, oyuncu maaşlarını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Not: önümüzdeki günlerde konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

YORUMLAR

  1. Mürşide dedi ki:

    Aşka düşman dizisini cok sevdim konusu heyecanlı ve merak uyandırıcı ama kadroda ki isimleri cok basarılı bulamadım maalesef 🙏🏻

  2. Menşo dedi ki:

    İlk bölüm çok güzeldi umarım daha sonra saçmalamaz hep bu şekilde devam eder

  3. Johan dedi ki:

    Sırf Buse meral için izlenir. Konunuzun içeriği de gayat başarılı ☺️