Aşka Düşman Dizisi Tekrarı Ne Zaman? Gün ve Saati Tv8 Yayın Akışı

30.12.2023
940

Aşka Düşman dizisi tekrarı ne zaman? Hangi gün ve saat kaçta yayınlanacak? Sorularını sizler için cevaplayacağız. Yönetmen koltuğunda Mesude Eraslan’ın oturduğu Aşka Düşman dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. Başrolünde Kaan Yıldırım, Nazan Kesal ve Buse Meral’in yer aldığı Aşka Düşman dizisinin tekrarlarının ne zaman yayınlayacağı da merak edilmiştir. Bizlerde Aşka Düşman dizi tekrarlarının ne zaman ve hangi gün yayınlanacağını açıklayacağız.

Aşka Düşman Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Senaryosunu Ozan Aksungur ve Eylem Canpot’ın kaleme aldığı Aşka Düşman dizisi sosyal medyada da büyük ilgi görmüştür. Etkili hikayesi ve güçlü kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler tarafından Aşka Düşman dizisinin ne zaman başlayacağı da merak edilmiştir. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Aşka Düşman dizisi 4 Ocak Perşembe günü yayın hayatına başlayacaktır. 4 Ocak tarihinden itibaren her perşembe Tv 8 ekranlarında olacaktır.Aşka Düşman Dizisi Tekrarı Ne Zaman

Aşka Düşman Dizisi Tekrarı Ne Zaman?

Yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği Aşka Düşman dizisinin ilk bölümü yukarıda belirttiğimiz gibi 4 Ocak Perşembe akşamı saat 20:00’da yayınlanacaktır. Dizinin tekrarlarının ne zaman yayınlayacağı da merak edilen konular arasındadır. Aşka Düşman dizisinin ilk bölümü bittikten hemen sonra saat 22:15’te tekrarı yayınlanacaktır. Aynı zamanda dizinin 5 Ocak Cuma gecesi 00:15’te de 1. Bölümü ekranlarda olacaktır. Aşka Düşman Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri:

Aşka Düşman Dizisinin Tekrarları Hangi Gün ve Saat Kaçta?

Başrollerini Kaan Yıldırım, Nazan Kesal ve Buse Meral’in paylaştığı Aşka Düşman dizisi 4 Ocak Perşembe günü başlayacaktır. O ilk bölümü 4 Ocak akşamı saat 20:00’da yayınlanacaktır. Tekrari ise ilk bölüm bittikten hemen sonra saat 22:15’te ekranlarda olacaktır. Yayın hayatına başladığı hafta boyunca TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Aşka Düşman dizisinin 1. Bölümü 5 Ocak saat 00:15’te de yayınlanacaktır. TV 8 yayın akışına Aşka Düşman’ın tekrarlarının tarihini net olarak ekleyince bizlerde konumuzu güncelleyeceğiz.

Aşka Düşman dizisi tekrarı ne zaman? Hangi gün ve saat kaçta yayınlanacak? Sorularını sizler için cevapladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Not: önümüzdeki günlerde konumuzu güncelleyeceğiz.

YORUMLAR

 1. Diziyorumcusu dedi ki:

  Kesinlikle bir kaç bölüm sonra persembe gününün en cok izlenen dizisi olacak eminim

 2. Gülten dedi ki:

  Aska düşman dizisinin ilk bölününü izleme fırsatım oldu gerçekten bu sene ki en güzel dizilerden. Cast seçimi harika inşallah erken final yapmaz

 3. Kemal dedi ki:

  Nazan Kesal’a bayılıyorum kadın cok yetenekli rolünü yaşıyor resmen

 4. Oğuzhan dedi ki:

  Oyuncular çok başarılı dizinin hikayesi de saracak gibi duruyor bakalım