Aşk Yakar Dizisinden Sonra Hangi Hint Dizisi Başlayacak?

04.02.2022
1.494

Bu içeriğimizde Aşk Yakar Dizisinden Sonra Hangi Hint Dizisi Başlayacak, Kanal 7’de Aşk Yakar dizisinden sonra hangi hint dizisinin başlayacağını sizlerle paylaşacağız. 2016-2018 yılları arasında Hindistan’da orjinal adı Zindagi Ki Mehek adıyla yayınlanan Aşk Yakar dizisi Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Aşk Yakar dizisi önümüzdeki günlerde final yapacaktır. Kanal 7 izleyicileri tarafından Aşk Yakar dizisinden sonra hangi hint dizisinin başlayıncağı da merak edilmiştir. Bizlerde bu içeriğimizde Kanal 7’de Aşk Yakar dizisinden sonra hangi hint dizisinin başlayacağını sizlerle paylaşacağız.

Aşk Yakar Dizisinden Sonra Hangi Hint Dizisi Başlayacak?

Ask Yakar Dizisinden Sonra Hangi Hint Dizisi BaslayacakHepimizin bildiği gibi ülkemizde hint dizilerine karşı ayrı bir ilgi vardır. Aşk Yakar dizisi de bu dizilerden biridir. Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve büyük ilgi gören Aşk Yakar dizisi final yapacak ve Kanal 7’de yeni bir hint dizisi başlayacaktır. İzleyiciler tarafından Aşk Yakar dizisinden sonra hangi hint dizisinin başlayacağı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Biz de sizler için orjinal adı Zindagi Ki Mehek olan Aşk Yakar dizisi final yaptıktan sonra Kanal 7’de hangi Hint dizisinin başlayacağını açıklayacağız.

Güzellik Kafesi- Pinjara Khubsurti Ka

Türkçesi Güzellik Kafesi olan dizinin orijinal adı Pinjara Khubsurti Ka’dır. 24 Ağustos 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan dizi 6 Ağustos 2021 tarihinde final yapmıştır. Yönetmen koltuğunda Arşad Han isimli hintli yönetmenin oturduğu romantik dram türündeki Güzellik Kafesi dizisinin başrollerini Riya Sharma ve Sahil Uppal paylaşmaktadır. 250 bölümden oluşan ve Hindistan’da büyük ilgi gören Pinjara Khubsurti Ka isimli hint dizisi Aşk Yakar dizisinden sonra Kanal 7’de başlayabilecek dizilerden biridir.

Kırmızı Aşk- Laal Ishq

2018 yılında Hindistan’da orjinal adı Laal Ishq olarak yayınlanan dizinin yönetmen koltuğunda Ravi Raj oturmaktadır. Senaryosunu Aayush Agrawal’nın kaleme aldığı Laal Ishq isimli hint dizisinin türkçesi ise kırmızı aşktır. 23 Haziran 2018 tarihinde başlayan ve 27 Eylül 2020 tarihinde final yapan romantik korku türündeki ki Kırmızı Aşk dizisi 233 bölümden oluşmaktadır. Daha önce Hindistan ile birlikte bir çok farklı ülkede yayınlanan ve büyük ilgi gören dizi, Aşk Yakar dizisinden sonra Kanal 7’de başlayabilecek hint dizilerinden biri olacağını tahmin etmekteyiz.

Varoluş Hissi- Astitva Ke Ehsaas Ki

30 Mayıs 2016 tarihinden 1 Ekim 2021 tarihine kadar yayınlanan ve orijinal adı Astitva Ke Ehsaas Ki olan hint dizisinin başrollerini Rubina Dilak, Vivian Dsena, Jigyasa Singh, Simba Nagpal ve Cezanne Khan paylaşmaktadır. Sadece Hindistan’da değil diğer bir çok ülkede de tanınan oyuncuların yer aldığı dizinin türkçesi Varoluş Hissi’dir. Dram türündeki Astitva Ke Ehsaas Ki isimli hint dizisi 1360 bölümden oluşmaktadır. Bir çok ülkede yayınlanan ve dikkatleri üzerine çeken Varoluş Hissi isimli hint dizisi Aşk Yakar dizisinden sonra Kanal 7’de başlayabilecek dizilerden biridir.

Bu içeriğimizde Kanal 7’de Aşk Yakar dizisinden sonra hangi hint dizisinin başlayacağını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Aşk Yakar Dizisinden Sonra başlayacak tıklayın >> 2022 de yeni Hint dizileri

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Fatma dedi ki:

    Güzel bir hin dizlileri