Aşk Yakar Dizisi Mehek Sharma Kimdir? Samiksha Jaiswal

31.01.2022
60

Bu haberimizde Aşk Yakar Dizisi Mehek Sharma, Aşk Yakar hint dizisinin başrolünde yer alan Mehek Sharm karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Ketaki Walawalkar oturduğu Aşk Yakar dizisi 2016-2018 yılları arasında Hindistan’da yayınlanmıştır. Orjinal adı Zindagi Ki Mehek olan Aşk Yakar dizisinin başrolünde yer alan  Mehek Sharm karakteride merak edilmiş ve araştırılmıştır. Biz de sizler için bu haberimizde Aşk Yakar hint dizisinin başrolünde yer alan Mehek Sharm karakterini yakından tanıtacağız ve Aşk Yakar dizisi Mehek Sharm karakteri kimdir? Aşk Yakar dizisi Mehek Sharm karakterine hayat veren oyuncunun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Aşk Yakar Dizisi Mehek Sharm Karakteri Kimdir?

Aşk Yakar Dizisi Mehek Sharma KimdirKanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aşk Yakar dizisinin başrolünde yer alan Mehek Sharm karakteri, orta sınıf bir ailenin kızıdır. Ölen annesinden dolayı yemek pişirmeyi çok seven de en büyük hayali şef olmak olan Mehek Sharm’ın ailesi onu yemek yarışmasına katılmaya ikna eder. Bu yarışmada Shaurya Khanna ile tanışan Mehek Sharm oldukça iyi kalpli ve yardımsever biridir.

Aşk Yakar Dizisi Mehek Sharm Kimdir?

Aşk Yakar dizisinin başrolünde yer alan Mehek Sharm karakterine güzel oyuncu Samiksha Jaiswal hayat vermektedir. Hepimizin bildiği gibi ülkemizde hint dizilerini ayrı bir ilgi vardır. İzleyiciler tarafından da Aşk Yakar dizisinin başrolünde yer alan Mehek Sharm karakteri kadar bu karaktere hayat veren hintli oyuncuda merak edilmiştir. Bizlerde, Aşk Yakar dizisinde Mehek Sharm karakterine hayat veren hintli oyuncu Samiksha Jaiswal’ı yakından tanıtacağız.Aşk Yakar Dizisi Mehek Sharma gerçek adı nedir

Samiksha Jaiswal Kimdir?

26 yaşının içinde olan Samiksha Jaiswal, 2 Kasım 1995 yılında Hindistan’ın Madya Pradeş eyaletinde dünyaya gelmiştir. Multimedya Araştırma Merkezi, Devi Ahilya Vishwavidyalaya, Indore’dan mezun olan Samiksha Jaiswal, kamera karşısına ilk defa 2016 yılında ülkemizde Aşk Yakar ismi ile yayınlanan Zindagi Ki Mehek dizisiyle geçmiştir. Dizide ki performansıyla büyük beğeni toplayan ve 2017 yılında Hindistan’ın en başarılı kadın oyuncusu seçilen Samiksha Jaiswal dizide hayat verdiği Mehek Sharm Karakteri ile dünyaca tanınan bir oyuncu olmuştur. Ertesi yıl Bahu Begüm dizisinde boy gösteren hintli oyuncu dizide Nur Hassan Kureyşi karakterini canlandırmıştır.

Samiksha Jaiswal Yer Aldığı Diziler

2016–2018 Zindagi Ki Mehek- Mehek Shaurya, 2019–2020 Bahu Begüm- Nur Hassan KureyşiAşk Yakar Mehek Sharma bilgileri resimleri

Samiksha Jaiswal Resmi İnstagram Hesabı

Aşk Yakar dizinde Mehek Shaurya karakterini canlandıran güzel oyuncu Samiksha Jaiswal sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından özel hayat ve yer aldı projede hakkında sık sık paylaşımda bulunan hintli oyuncu Samiksha Jaiswal’ın İnstagram da 940 gönderisi ve 777 bin takipçisi vardır. Samiksha Jaiswal’ın resmi İnstagram hesabı: @samikshajaiswal16

Samiksha Jaiswal Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan hintli oyuncu Samiksha Jaiswal’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Samiksha Jaiswal, bir süredir kendi gibi oyuncu olan meslektaşı hintli oyuncu Arjit Taneja ile birliktedir.

Bu haberimizde Aşk Yakar hint dizisinin başrolünde yer alan Mehek Sharm karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncu Samiksha Jaiswal’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Aşk Yakar Dizisi Mehek Sharma hakkında yazdık. Aşk Yakar Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Ask yakar diziniñ gelecek bolumlerniñ ozeti olsaydy

  2. Anonim dedi ki:

    Aşk yakar dizisi hayatimda izlediyim en iyi hind fizilerinden biri