Aşk ve Taht Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Ne?

01.09.2022
1.237

Aşk ve Taht dizisi hazırlıkları başladı. Akli film yapımcılığında yayınlanacak olan Aşk ve Taht dizisi konusu nedir? Aşk ve Taht dizisi oyuncu kadrosu bilgileri kanalı başlama tarihi bu konumuzda sizlerle olacak.

Aşk ve Taht Dizisi Oyuncu Kadrosu

Daha önce Kuşlarla Yolculuk, Hay Sultan, Uyanış Büyük Selçuklu ve Alparslan Büyük Selçuklu dizilerinin yapımcılığını üstlenen Akli Film bu sıralar Selahattin Eyyubi dizisi hazırlıklarını yapıyordu. Akli Film yeni bir dizi hazırlığı içinde olduğunu açıkladı. Akli Film kod adı Aşk ve Taht olan yeni bir dizi hazırlıyor.

Aşk ve Taht dizisi oyuncu kadrosu arayışları başladı. Aşk ve Taht dizisi başrollerinde kimler yer alacak? Aşk ve Taht dizisi başrol erkek ve başrol kadın oyuncusu kim olacak? Aşk ve Taht dizisinde Hristiyan Prenses Hunat rolünü canlandırmak üzere kadın başrol arayışlarına başlandı. Aşk ve Taht Sultan Alaeddin’i canlandırmak üzere erkek başrol arayışları devam etmektedir. akli film yeni dizisi ask ve taht

Aşk ve Taht Dizisi Konusu

Akli film yapımcılığında yayınlanacak olan Aşk ve Taht dizisi konusu ile de dikkatleri üzerine çekecek. Hristiyan Prenses Hunat’ın zorla evlendirildiği Sultan Alaeddin Keykubat ile ilişkisi konu edilirken Prenses Hunat’ın Selçuklu’dan intikam alma hikayesi de seyirciye sunulacak. Aşk ve Taht dizisi konusuna uygun oyuncu kadrosu için çalışmalar devam ediyor. Aşk ve Taht dizisi oyuncuları belli olduğunda konumuza eklenecektir.

Aşk ve Taht Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Akli filmin daha önce yayınlanan projeleri TRT 1 ekranlarında yayınlanmıştı. Bu yüzden de Aşk ve Taht dizisinin de TRT 1 ekranlarında yayınlanacağını düşünüyoruz. Aşk ve Taht dizisi başrol oyuncuları sizce kimler olmalı? Aşk ve Taht dizisi konusunu beğendiniz mi, yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Kral ozi dedi ki:

    Ozan dolunay biran damla yilmaz