Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filmi Oyuncuları Kimler, Vizyon Tarihi Nerede Çekildi?

18.08.2019
909

2019 da çekilecek 2020 yılında vizyona girecek olan Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filmi Oyuncuları kimler Vizyon Tarihi ne zaman Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filmi Nerede Çekildi? gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız bu konumuzda. Daha önce ilk filmi ile büyük beğeni toplayan Aşk Tesadüfleri Sever 2. filmiyle sinemaseverler ile buluşmayı amaçlıyor.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filmi Hakkında Bilgiler:

4 Şubat 2011 tarihinde ilk filmiyle vizyona giren Aşk Tesadüfleri Sever ilk versiyonunda başrollerini Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin gibi önemli isimler yer almış ve filmi yaklaşık 2.500.000 kişi izlemişti. AŞK TESADÜFLERİ SEVER’in çok izlenip tutulmasının sonrasında filmin devam filmi olarak Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filmi çekilmeye başlandı. Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filminin oyuncu kadrosuna baktığımızda başrollerinde Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz gibi oyuncular yer alıyor.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filmi Oyuncuları

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filminin Yönetmeni Kim?

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filminin yönetmeni kim senaryosunu kim yazacak gibi sorular çok merak ediliyor. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak üstlenecek. Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak gerçekten de bir çok dizi ve filme imza atmış önemli yönetmenler. Filmin senaryosu ise Nuran Evren Şit’e ait. Usta senarist bakalım yeni filmin senaryosu ile adından söz ettirebilecek mi?

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Ne Zaman Vizyona Girecek? Tarihi Belli mi?

Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi ilk versiyonu nedeniyle oldukça sevilip tutulacak bir film olacak gibi görünüyor. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmin kadrosunda bulunan Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz  gibi başarılı oyuncular filmin daha da çok izlenmesine neden olabilirler. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin vizyon tarihi ve ne zaman vizyona gireceği sinemalardaki gösterim tarihinin ne olacağı çok merak ediliyor. 2019 yılında Eylül ayı itibari ile çekimleri bitecek olan ve Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin kamera çekimlerinin tamamlanan filmin montaj ve ses kayıtları da yıl sonuna kadar tamamlanmış olacak. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi vizyon tarihi büyük bir değişiklik olmazsa 2020 yılının ocak ayı olacak. Kesin olarak vizyon tarihi henüz açıklanmayan Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin vizyon tarihi şimdilik 2020 Ocak ayı olarak belirlendi.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Ne Zaman Vizyona GirecekAşk Tesadüfleri Sever 2 Filminin Hikayesi Konusu Özeti Nedir ?

Eski oyuncularından pek önemli bir ismin yer almayacağı ancak çok tutulup sevildiği için 2. devam filmi çekilen Aşk Tesadüfleri Sever filminin 2. versiyonunda büyüyene kadar sürekli karşılaşan iki çocukluk aşkının çocukken ilk kez dudaklarından öptükten sonra bu ikili yıllar sonra birbirlerini arayıp bulurlar. Aradan geçen zamana rağmen ikili arasındaki tesadüfler onları çocukluğuna kadar götürür. Asıl film de bundan sonra başlar. Gerçekten de Aşk tesadüflerin bir araya gelmesiyle tutkulu bir yaşama dönüşür. Aşk Tesadüfleri Sever 2.filmiyle bakalım beklediği ilgiyi görebilecek mi?

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filmi Oyuncuları Kimler?

Aşk Tesadüfleri Sever film serisinin ilk filminde başrol oyuncuları Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin olmuştur. Sevilen oyuncular yeni filmin kadrosunda yer almazken Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin oyuncuları yep yeni bir kadro ile karşımıza çıktı. İşte Aşk Tesadüfleri Sever filminin 2. serisindeki oyuncular:

Nesrin Cavadzade Aşk Tesadüfleri Sever 2 Başrol OyuncusuNesrin Cavadzade

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Başrol Oyuncusu olan Nesrin Cavadzade 1982 Azerbaycan Bakü doğumlu. Nesrin Cavadzade Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olmuştur. Ülkemizde bir çok dizi ve film de baş rollerde gördüğümüz Nesrin Cavadzade son olarak geçen sezon Fox tv de yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde Tülay karakterini oynuyordu. Nesrin Cavadzade’nin Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde baş rol oyuncusu olarak izleyeceğiz.

Yiğit Kirazcı

Yiğit Kirazcı daha önce dizilerde oynamış olan başarılı ve yetenekli bir tiyatrocudur. 17 Ağustos 1983 tarihinde doğan Yiğit Kirazcı 36 yaşındadır. Yiğit Kirazcı son olarak Star tv de ekrana gelen Erkenci kuş dizisinde rol almış onun öncesinde ise Yüzleşme dizisindeki Levent rolü ile izlemiştik. Yiğit Kirazcı Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Bölümü mezunudur. Aşk Tesadüfleri Sever 2 oyuncularından birisi olan Ali Kirazcı Adını Sen Koy isimli günlük dizide ve son olarak da Erkenci Kuş dizisinde rol almıştır.Yiğit Kirazcı Aşk Tesadüfleri Sever 2 Oyuncusu

Elif Doğan

Elif Doğan son zamanlarda bir çok dizide karşımıza çıkmaya başlayan güzel oyuncudur. Aşk Tesadüfleri Sever 2 oyuncularından olan Elif Doğan 6 Eylül 1994 tarihinde doğmuştur. Son dizisi Zengin ve Yoksulda Aleyna Erdemli rolü ile hatırlayacağımız Elif Doğan Çukur dizisindeki rolü ile büyülemişti. Çukurda Hale karakteri ile oynayan Elif Doğan Aşk Laftan Anlamaz dizisindeki Suna karakteri ile dizi oyunculuğuna adım atmıştı. Elif Doğan 2019-2020 sezonu dizisi filmi nedir diye merak ederken Aşk Tesadüfleri Sever 2 oyuncuları arasında bulduk onu. Başarılar diliyoruz.Elif Doğan Aşk Tesadüfleri Sever 2 kadın başrol Oyuncusu

Aytaç Şaşmaz

1994 doğumlu olan Aşk Tesadüfleri Sever Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin oyuncuları arasında bulunuyor. bulunuyor. Aytaç Şaşmaz instagramda çok popüler bir isim 1,5 milyona yaklaşan takipçi sayısı ile Türkiye’nin en çok takip edilen isimlerinden birisi olan Aytaç Şaşmaz ilk oyunculuk deneyimini Kötü Çocuk sinema filminde deneyimlemiştir. Aytaç Şaşmaz Aşk Tesadüfleri Sever 2 oyuncu kadrosunda önemli bir rolde bulunmaktadır.Aytaç Şaşmaz Aşk Tesadüfleri Sever 2 erkek Oyuncusu

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Nerede Çekiliyor ?

Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi Ankara’dan İstanbul’a uzanan bir hikayeyi konu edindiği için filmin çekim yerleri merak konusu oldu. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin nerede çekildiğini tanıtım fragmanı çıktıktan sonra sizlere detaylıca yazacağız. Şimdilik Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmiyle ilgili yazacaklarımız bu kadar.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Nerede ÇekiliyorAşk Tesadüfleri Sever 2 oyuncuları ve vizyon tarihi ile nerede çekimlerinin yapılacağını sizlere bu konumuzda açıklamaya çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi hakkındaki yorumunuzu aşağı yazın lütfen..

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filmin set resimleri fotoları

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filmin set resimleri fotoları

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.