Aşk Taktikleri Filminin Oyuncu Kadrosu Konusu (Netflix)

19.04.2021
679

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Aşk Taktikleri filminin yönetmen koltuğunda ise Emre Kabakuşak oturacaktır. Senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu’nun kaleme aldığı Aşk Taktikleri filminin başrol oyuncuları da belli olmuştur. Izleyiciler tarafından Aşk Taktikleri filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler de merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Aşk Taktikleri filminin oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız ve Aşk Taktikleri filminin ne zaman ve hangi platformda yayınlanacağını açıklayacağız.

Aşk Taktikleri Filmi Oyuncu Kadrosu

Aşk Taktikleri Filmi Oyuncu KadrosuAşk Taktikleri filminin başrol oyuncuları belli oldu:
Demet Özdemir
Şükrü Özyıldız

Demet Özdemir

Iki sezondur Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz dizi final yaptıktan hemen sonra Aşk Taktikleri filminin çekimlerine başlayacaktır. 29 yaşındaki oyuncumuz 26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. Yıllar önce Bengü’nün Talas ekibinde yer alan ve profesyonel olarak dans eden Demet Özdemir, daha sonra oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Kamera karşısında ilk defa 2013 yılında yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile geçen ve ilk dizisi olmasına rağmen başrolde yer alan Demet Özdemir bu dizi sayesinde de, 2014 yılında Star Metre Fan Faktör 2 Kristal Ödüllerini kazanmıştır. 2019 yılından beri Pantene markasını reklam yüzü olan Demet Özdemir, özellikle Sana Bir Sır Vereceğim, Çilek Kokusu, Erkenci Kuş, No 309 üzerindeki performansıyla tanınmıştır. Erkenci kuş dizisindeki performansıyla 6 farklı kategoride ödül alan oyuncumuz, şimdilerde şarkıcı ve söz yazarı Oğuzhan Koç ile birliktedir.Aşk Taktikleri Filmi Oyuncu Kadrosu Demet Özdemir

Şükrü Özyıldız

Yakışıklı oyuncumuz hepimizin bildiği gibi bu sezon Akıncı dizisinin başrolünde yer alıyordu, ancak dizi düşük reyting sebebiyle önümüzdeki günlerde ekranlara veda edecek ve Şükrü Özyıldız hemen sonra Aşk taktikleri filminin çekimlerine başlayacaktır. 33 yaşındaki oyuncumuz 18 Şubat 1988 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi gemi makineleri mühendisliği bölümünde bir süre eğitim gördükten sonra, Ege Üniversitesi işletme bölümüne geçiş yapan oyuncumuz, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısında ilk defa 2011 yılında yayınlanan Derin Sular dizisiyle geçen oyuncumuz dizideki performansı dikkat çekmiş ve aynı yıl Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi ne boy göstermiştir. Daha önce Yatlı Küçük Yalancılar, Benim Hala Umudum Var, Çalıkuşu, Şeref Meselesi gibi başarılı dizilerde yer alan Şükrü Özyıldız oyunculuğa adım atmadan önce Portekiz’de kafes dövüşlerine de katılmıştır.Aşk Taktikleri Filmi Oyuncu Kadrosu Şükrü Özyıldız

Aşk Taktikleri Ne Zaman, Hangi Platformda Yayınlanacak?

Başrollerinde Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın yer aldığı Aşk Taktikleri filmi dijital bir platform olan Netflix’te izleyici karşısına çıkacaktır. Filmin kesin olarak yayın tarihi belli değildir ancak, filmin oyuncuları Haziran ayında sete çıkacaktır. Yüksek ihtimalle çekimleri Haziran ayında tamamlanan film önümüzde ki sezon izleyicilerle buluşacaktır.

Aşk Taktikleri Filminin Konusu Nedir?

Henüz oyuncu kadrosu bile tam anlamıyla netleşmeden Aşk Taktikleri filminin konusu hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak isminde de anladığımız gibi film romantik bir türde olacaktır. Çekimleri yaz aylarında gerçekleşecek olan filmde, Şükrü Özyıldız ve Demet Özdemir’in arsında geçen aşkı ve birbirleri tavlamak için uyguladığı taktikleri anlatacaktır. Filmin yapımcıları bu konu hakkında bir açıklamada bulunduğu zaman biz de bunu sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Netflix’te izleyici karşısına çıkacak olan Aşk Taktikleri filminin oyuncu kadrosunu yakından tanıttık ve filmin ne zaman, hangi platformda yayınlanacağını, konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?