Aşk Sanatı Filmi Oyuncuları Konusu Çekim Yerleri

16.03.2023
66

Aşk Sanatı filmi oyuncuları, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Aşk Sanatı filminin başrolünde Esra Bilgiç ve Birkan Sokullu yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu Aşk Sanatı filminin senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu kaleme alacaktır. İzleyiciler filmin oyuncularını, konusunu ve çekim yerlerini de merak etti. Bizlerde, Aşk Sanatı filmi oyuncuları, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız.

Aşk Sanatı Filmi Oyuncuları

Çekimleri haziran ayının sonunda başlayacak olan Aşk Sanatı filminin kadın başrol oyuncusu en son Organize İşler dizisiyle anlaşma sağlayan Esra Bilgiç olmuştur. Filmin erkek başrol oyuncusu ise şimdilerde Yüz Yıllık Mucize’de rol alan Birkan Sokullu olmuştur. Bizler Aşk Sanatı filminin başrol oyuncularını yakından tanıtacağız ve filmin oyuncu kadrosuna başka bir isim dahil olunca sayfamıza ekleyeceğiz.Aşk Sanatı Filmi Oyuncuları Esra Bilgiç

Esra Bilgiç

Aşk Sanatı filminin kadın başrol oyuncusu Esra Bilgiç, 14 Ekim 1992 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2014’de Diriliş Ertuğrul dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz özellikle ilk dizisi olmasına rağmen bu projede hayat verdiği Halime Hatun karakteri ile tanınmıştır. Bilkent Üniversitesi’nde öğrenim görmüştür. Şimdilerde ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okumaktadır. Daha önce mankenlikte yapan oyuncumuz en son 2023 yılında Atatürk filmiyle geçmiştir.

Birkan Sokullu

Aşk Sanatı filminin erkek başrol oyuncusu Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2003 yılında Best Model of Turkey yarışmasında üçüncü olmuştur. Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümünü bitiren Birkan Sokullu, 2008 yılında oyunculuk eğitimi almıştır. Özellikle Küçük Sırlar dizisindeki performansıyla tanınan oyuncumuz daha önce Fatih, Hayat Şarkısı, Elif, Yüz Yüze, Masumlar Apartmanı, Küçük Sırlar gibi projelerde de yer almıştır.Aşk Sanatı Filmi Oyuncuları Birkan Sokullu

Aşk Sanatı Filminin Konusu

Senatosunu Pelin Karamehmetoğlu’nun kaleme aldığı Aşk Sanatı filminde romantik ögeler ön planda olacaktır. Filmin adından da anlaşıldığı gibi bir aşk filmi olan ‘Aşk Sanatı’ filminin konusu net bir şekilde belli olunca sayfamızdan paylaşacağız.

Aşk Sanatı Filmi Çekim Yerleri

Başrolünde Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç’in yer aldığı Aşk Sanatı filminin çekimleri haziran ayının sonunda başlayacaktır. Ancak filmin nerede çekileceği belli olmamıştır. Bizler Aşk Sanatı filminin çekim yerleri belli olunca bunu detaylı şekilde sizlerle paylaşacağız.

Aşk Sanatı filmi oyuncuları, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..