Aşk Mevsimi Filmi Oyuncuları, Konusu ve Çekim Yerleri

04.07.2023
1.445

Aşk Mevsimi filmi oyuncuları, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’nin yazacağı Aşk Mevsimi filminin yapımcılığını Sugarworkz yapım şirketi üstlenmiştir. Aşk Mevsimi filminin oyuncu kadrosunda ki isimler, konusu ve nerede çekildiği de merak edilmiştir. Bizlerde Aşk Mevsimi filminin oyuncu kadrosu ve karakterlerini, konusunu, çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız.

Aşk Mevsimi Filmi Oyuncuları

Aşk Mevsimi Oyuncu kadrosu konusuSugarworkz yapım imzalı Aşk Mevsimi filminin başrolünde Dilan Çiçek Deniz ve Cem Yiğit Üzümoğlu yer almaktadır. Bizlerde Aşk Mevsimi filminin başrol oyuncuları Dilan Çiçek Deniz ve Cem Yiğit Üzümoğlu’nu yakından tanıyacağız. Cast çalışmaları devam eden Aşk Mevsimi filminin kadrosuna başka bir oyuncumuz dahil olduğu zamanda bunu sayfamıza ekleyeceğiz.

Dilan Çiçek Deniz

Aşk Mevsimi filminin başrolünde yer alan Dilan Çiçek Deniz, 28 Şubat 1995 yılında Sivas’ta doğmuştur. Ege Üniversitesinde turizm rehberliği okurken karşılaştırmalı edebiyat bölümüne geçiş yapmıştır. Dilan Çiçek Deniz, 2014 yılında Miss Turkey yarışmasında ikinci olmuştur ve dikkatleri üzerine çekmiştir. Ertesi yıl Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde yer alan oyuncumuz özellikle Bodrum Masalı dizisindeki performansıyla tanınmıştır. Çukur dizisindeki performansıyla bir çok ödüle layık görülen oyuncumuz en son Kusursuz Kiracı dizisinde yer almıştır.Dilan Çiçek Deniz Aşk Mevsimi Filmi Oyuncuları kadrosu

Cem Yiğit Üzümoğlu

Aşk Mevsimi dizisinin erkek başrol oyuncusu Cem Yiğit Üzümoğlu, 1 Mart 1994 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Hindistan ve Polonya’da fiziksel tiyatro ve modern dans üzerine çalışmalar yapmıştır. Aktif olarak tiyatro oyunlarında yer alan oyuncumuzun ülkemizde profesyonel olarak yer aldığı projesi Adı Efsane isimli dizidir. Oyuncumuz özellikle ilk dizisi olmasına rağmen Adı Efsane’de ki performansıyla tanınmıştır. Cem Yiğit Üzümoğlu en son Karanlık Gece filminde yer almıştır.Aşk Mevsimi Filminde kimler var Oyuncu kadrosu

Aşk Mevsimi Filmi Konusu

Cast çalışmaları devam eden filmin konusu da merak edilmiştir. Ancak yapımcılar henüz Aşk Mevsimi dizisinde anlatılan hikayenin ne olduğunu açıklamamıştır. Bizler isminden de anlaşılacağı gibi bir aşk hikayesinin anlatılacağını tahmin ettiğimiz Aşk Mevsimi filminin konusu net bir şekilde belli olduğu zaman sizlerle paylaşacağız.

Aşk Mevsimi Filmi Çekim Yerleri

Başrolünü Dilan Çiçek Deniz ve Cem Yiğit Üzümoğlu’nun paylaştığı Aşk Mevsimi filminin çekimleri ağustos ayında başlayacak. Aşk Mevsimi filminin çekimleri Türkiye’nin 3. Büyük adası ve hiç köyü olmayan tek ilçesi olan Bozcaada’da yapılacaktır.

Aşk Mevsimi filmi oyuncuları, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..