Aşk Mantık İntikam Rüya Ozan’ın Asistanı (Sebahat Kumaş) Kimdir?

Aşk Mantık İntikam Rüya kimdir, Aşk Mantık İntikam Rüya kimin adamı ajan mı, Aşk Mantık İntikam Rüya’nın amacı, Aşk Mantık İntikam Rüya Ozan’ın Asistanı kimdir bilgileri burada olacak. Aşk Mantık İntikam dizisinde Rüya Ozan’ın Asistanıdır ve Sebahat Kumaş tarafından canlandırılmaktadır.Aşk Mantık İntikam Rüya Ozan'ın Asistanı (Sebahat Kumaş)

Aşk Mantık İntikam Rüya Kimdir? Ozan’ın Asistanı

Aşk Mantık İntikam dizisinde Rüya Ozan’ın Asistanıdır. Sebahat Kumaş’ın canlandıracağı Rüya karakteri; güzel, akıllı bir genç kadındır ve Ozan’ın okuduğu üniversitenin Bilgisayar Mühendisliği bölümünü birincilikle bitirmiştir. Ancak Rüya kısa sürede zengin olmak, sınıf atlamak istemektedir. Ozan’a büyük bir hayranlık besleyen Rüya; Ozan’ın asistanlığı için açılan iş ilanını gördüğünde doğru zamanın geldiğini anlayıp, Ozan’ın güvenini kazanmak için elinden ne geliyorsa yapacaktır. Bu uğurda Ozan’ın zarar görmesini bile isteyecek kadar hırslıdır.

Aşk Mantık İntikam Rüya Ozan’ın Asistanı (Sebahat Kumaş) Kimdir?

Sebahat Kumaş, 12 Mayıs 1989 tarihinde Aydın ilimizde dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü’nden mezundur. Halen Anadolu Üniversitesinde Aşçılık eğitimi almaktadır. Sebahat Kumaş, 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atmıştır. Karagül dizisinde canlandırdığı Melek karakteriyle tanınmaktadır. Bir çok dizide önemli roller alan Sebahat Kumaş Aşk Mantık İntikam dizisinde Rüya karakteri olarak Ozan’ın Asistanı olmuştur.

Aşk Mantık İntikam Rüya’nın Annesi Nilgün Kim?

Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncu kadrosuna katılan Elçin Atamgüç ise Rüya’nın annesi Nilgün rolüyle izleyici karşısına çıkacak. Nilgün; 50’li yaşlarında, oldukça zeki, kurnaz ve işgüzar bir kadındır. Nilgün’ün kızına Rüya ismini vermesinin sebebi; kendi gerçekleştiremediği hayallerini gerçekleştirecek tek kurtarıcı olmasıdır. Zengin olma hayalleriyle yanıp tutuşan Nilgün’ün tek hedefi kızının ona getireceği zenginliği yaşamaktır.Aşk Mantık İntikam Rüya'nın Annesi Nilgün

Aşk Mantık İntikam dizisinden ayrılan Çınar ve Çağla’nın diziden ayrılmasından sonra Rüya Ozan’ın Asistanı olarak (Sebahat Kumaş) diziye giriş yaptı. 14 Ocakta yayınlanan bölüm sonrasında Ozan’ın Asistanı Rüya ve annesi Nilgün 21 Ocak günü yayınlanacak yeni bölümde daha aktif olacaklar. Aşk Mantık İntikam’a iki yeni oyuncu geldi.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.