Aşk Mantık İntikam Ozan Kimdir? Bilgileri (İlhan Şen)

21.04.2021
1.240

Kısa bir süre sonra Fox TV kanalında yayın hayatına başlayacak olan Aşk Mantık İntikam dizisinde yer alacak olan karakterler merak edilmeye devam ediyor. Aşk Mantık İntikam dizisinde en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Ozan  karakteri oldu. Biz de Bu konumuzda Aşk Mantık İntikam dizisini büyük bir merakla bekleyen okurlarımız ve izleyicilerimiz adına dizide yer alacak olan Ozan karakterinden ve Ozan karakterine hayat vermesi beklenen oyuncumuz İlhan Şen’den detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz.Kalp Yarası Ömer Karakteri

Aşk Mantık İntikam Ozan Karakteri

Fox TV yayın hayatına başlayacak olan Aşk Mantık İntikam dizisinde yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Ozan karakteri izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Dizide önemli bir role sahip olması beklenen Ozan karakterinin karakteristik özellikleri ise resmi isterler tarafından net bir şekilde açıklanmadı. Ozan karakterinin özellikleri açıklandığı zaman güncel olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Aşk Mantık İntikam Ozan Kimdir?

Aşk Mantık İntikam dizisinde Ozan karakterine hayat verecek olan oyuncumuz ise İlhan Şen’dir. İlhan Şen’i yakından tanımak isterseniz konumuzun ilerleyen kısmını okuyarak İlhan Şen kimdir? İlhan Şen’in yer aldığı diziler nelerdir? İlhan Şen’in resmi instagram hesabı kullanıcı ismi nedir? İlhan Şen’in sevgilisi var mıdır? gibi pek çok sorunun yanıtını bulabilirsiniz.

İlhan Şen Kimdir?

İlhan Şen Kimdirİlhan Şen, 19 Aralık 1987 tarihinde Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. 2 yaşında tamamen Türkiye’ye dönüş yapmış ve İstanbul’da yaşamaya başlamıştır. Üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü üzerine tamamlamış olan İlhan Şeşen 1,89 boyunda ve 82 kilogramdır. Bulgaristan’da düzenlenmiş olan dünyanın en iyi modeli yarışmasında ülkemizi temsil etmiş ve Avrupa’nın en iyi modeli seçilmiştir. Modellik yapmasının ardından oyunculuk sektörüne adım atmayı düşünmüş ve 2018 yılında ilk oyunculuk deneyimini Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisi ile yaşamıştır.

İlhan Şen’in Yer Aldığı Diziler Nelerdir?

2021 – Seni Çok Bekledim
2019 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
2018 – Şahin Tepesi
2018 – Mehmed: Bir Cihan Fatihi

İlhan Şen’in Resmi Instagram Hesabı

İlhan Şen'in Resmi Instagram Hesabıİlhan Şen, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. İlhan Şen’in resmi instagram hesabında 93 gönderisi bulunurken 234 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. İlhan Şen’in resmi instagram hesabım yakından incelemek isterseniz @illhansen kullanıcı isimli hesaba bakabilirsiniz.

İlhan Şen’in Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran İlhan Şen, hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de sevgilisinin olup olmadığı oldu. İlhan Şen’in şu anda bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır. Yakışıklı model ve oyuncumuzun sevgilisi olduğun haberini alırsak güncel olarak size sunacağız.

Aşk Mantık İntikam Ozan Karakterinin Kıyafetleri

Kalp Yarası Ömer Karakterinin KıyafetleriAşk Mantık İntikam dizisinde dikkatlerin tamamını üzerine çekmesi beklenen Ozan karakterinin dizide kullanmış olduğu kıyafetler de oldukça merak edildi. Aşk Mantık İntikam dizisi Fox TV kanalında olan yayın hayatına başladığı zaman Ozan karakterinin dizide kullanmış olduğu pantolon, gömlek, ceket, mont, kaban ve ayakkabıları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte size sunacağız.

Bu konumuzda da sizlere Aşk Mantık İntikam dizisindeki Ozan karakterinden ve ona hayat verecek olan oyuncumuz İlhan Şen’den bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Aşk Mantık İntikam dizisindeki oyuncularımızın tamamını incelemek isterseniz Aşk Mantık İntikam dizisi oyuncu kadrosu  isimli konumuza bakabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.