Aşk Mantık İntikam Oyuncularının Aldığı Ücret Maaş Bilgisi

Cuma akşamları Fox Tv’nin en gözde dizilerinden bir tanesi olan Aşk Mantık İntikam dizisi ileyiciler tarafından oldukça beğenilmiştir. 2021 yılının yaz sezonunda Cuma akşamlarının süsleyen Aşk Mantık İntikam dizisinde oyuncuların almış oldukları ücretler izleyiciler tarafından merak edilmektedir. Bizde bu konumuzda Aşk Mantık İntikam dizisinde yer alan oyuncularımızın bölüm başına almış oldukları ortalama ücreti detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.Aşk Mantık İntikam Oyuncularının Aldığı Ücret Maaş Bilgisi

Aşk Mantık İntikam Oyuncularının Aldığı Ücret Maaş Bilgisi

FOX TV’de yayınlanmakta olan ve oyuncu kadrosunda Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük, Melisa Döngel, Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Mehmet Korhan Fırat ve Süleyman Atanısev gibi birbirinden başarılı isimleri barındıran Aşk Mantık İntikam dizisindeki oyuncuların bölüm başına ve aylık olarak almış oldukları maaşlar izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Sizler adına Aşk Mantık İntikam dizisinde yer alan oyuncularımızın bölüm başına almış oldukları ücretleri araştırdık. İşte Aşk Mantık İntikam dizisinde yer alan oyuncularımızın bölüm başına almış oldukları ücretler..

Aşk Mantık İntikam Esra (Burcu Özberk) Ne Kadar Maaş Alıyor?

Aşk Mantık İntikam Esra (Burcu Özberk) Ne Kadar Maaş AlıyorAşk Mantık İntikam dizisinin başrol kadın karakteri olan Esra karakterine güzel ve başarılı oyuncumuz Burcu Özberk hayat vermektedir. Canlandırmış olduğu karakter ile mükemmel ve kusursuz oyunculuğunu sergileyen Burcu Özberk’in Aşk Mantık İntikam dizisindeki Esra karakteri için bölüm başına aldığı ücret de oldukça merak edilmektedir. Burcu Özberk Aşk mantıklı İntikam dizisinde canlandırmış olduğu Esra karakteri için bölüm başına 40-45 bin TL arası bir ücret almaktadır. Bu ücreti aylık olarak hesapladığımız da ise Burcu Özberk aylık 160 bin TL ile 180 bin TL civarında maaş almaktadır.

Aşk Mantık İntikam Ozan (İlhan Şen) Ne Kadar Maaş Alıyor?

Aşk Mantık İntikam Ozan (İlhan Şen) Ne Kadar Maaş AlıyorAşk Mantık İntikam dizisinde Ozan karakterine ise İlhan Şen hayat vermektedir. İlhan Şen’in kusursuz oyunculuğu ve yorumu ile dizi severlere büyük bir keyif yaşatan Ozan karakterinin de bölüm başına almış olduğu ücret dikkat çekmiştir. İlhan Şen, Aşk mantık İntikam dizisinde hayat vermiş olduğu Ozan karakteri için bölüm başına yaklaşık olarak 45 bin TL ücret almaktadır. Bu ücreti aylık olarak hesaplayacak olursak İlhan Şen, Aşk Mantık İntikam dizisinden aylık olarak 180.000 TL kazanmaktadır.

Aşk Mantık İntikam Çınar (Burak Yörük) ve Çağla’nın (Melisa Döngel) Maaşı Ne Kadar?

Aşk Mantık İntikam Çınar (Burak Yörük) ve Çağla'nın (Melisa Döngel) Maaşı Ne KadarDizide yer alan başrol karakterlerin ardından Çınar ve Çağla karakterlerinin de bölüm başına almış oldukları ücretler merak ediliyor. Çınar karakterine başarılı oyuncumuz Burak Yörük hayat verirken, Çağla karakterine de güzel oyuncumuz Melisa Döngel hayat vermektedir. Aşk Mantık İntikam dizisinde Çınar karakterine hayat veren Burak Yörük ve Çağla karakterine hayat veren Melisa Döngel bölüm başına 35 bin TL ücret almaktadırlar. Aylık ise bu ücret 140.000 TL civarındadır.

Aşk Mantık İntikam dizisinde yer alan oyuncularımızın bölüm başına ve aylık olarak almış oldukları ücretleri sizlerle paylaştık. Sizlerin de konu hakkındaki yorum, soru ve görüşlerinizi merakla beklemekteyiz. Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncu kadrosu için: Aşk Mantık İntikam Dizisi Oyuncu Kadrosu (Fox TV)

Etiketler