Aşk Mantık İntikam Mert (Çağla’nın Sevgilisi) Yusuf Akgün

Aşk Mantık İntikam Mert (Çağla'nın eski Sevgilisi)Fox Tv’nin sevilen dizilerinden biri olan Aşk Mantık İntikam dizisine yeni katılan Mert karakterini sizler için yakından tanıtacağız. No:9 Productions imzalı Aşk Mantık İntikam dizisi 18 Haziran 2021tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Başrollerini Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük’ün paylaştığı Aşk Mantık İntikam dizisine yeni katılan Mert karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Aşk Mantık İntikam dizisine yeni katılan Mert karakterini yakından tanıtacağız ve Aşk Mantık İntikam dizisi Mert kimdir? Aşk Mantık İntikam dizisi Mert karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Mert Karakteri Kimdir?

Aşk Mantık İntikam dizisi Mert bilgileriGüney Kore yapımı olan Cunning Single Lady isimli diziden uyarlanan Aşk Mantık İntikam dizisine yeni katılan Mert karakteri, Melisa Döngel’in hayat verdiği Çağla karakterinin eski sevgilisi olarak karşımıza çıkacaktır. Ayrıca Mert karakteri Aşk Mantık İntikam dizisine 14. bölümde dahil olacaktır.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Mert Kimdir?

Aşk Mantık İntikam dizisine 14. bölümde dahil olan Mert karakterine başarılı oyuncumuz Yusuf Akgün hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda başarılı oyuncumuz Yusuf Akgün’ü daha yakından tanıtacağız ve Yusuf Akgün kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karışısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Aşk Mantık İntikam Dizisi Mert Karakteri

Yusuf Akgün Kimdir?

Bu sezon Aşk Mantık İntikam dizisinde hayat vereceği Mert karakteriyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Yusuf Akgün, 37 yaşının içindedir ve 11 Eylül 1984 yılında Istanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise yıllarında tiyatroyla tanışan oyuncumuz Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünü burslu olarak bitirmiştir. 2004 yılında Ortaoyuncular’da Ferhan Şensoy’un asistanı olarak çalışan Yusuf Akgün daha önce Paradox, Emir’in Yolu, Adını Feriha Koydum, Beni Böyle Sev, Hepsi Bir, Şu Ve Ateş, Hayat Mucizelere Gebe, Balans ve Manevra gibi başarılı projelerde de yer almıştır ve oyuncumuz kamera karşısına en son 2017 yılında vizyona giren Acı Tatlı Ekşi isimli sinema filmiyle geçmiştir.

Yusuf Akgün Yer Aldığı Diziler

Aşk Mantık İntikam (Mert, 2021)
Cennet’in Gözyaşları (Orhan Soyer, 2017)
Hayat Mucizelere Gebe (Serhat, 2015)
O Hayat Benim (Orkun, 2016)
Beni Böyle Sev (Furkan, 2013-2014)
Böyle Bitmesin (2012)
Adını Feriha Koydum (Koray, 2011-2012)
Derdest (Boğaç Yıldırım, 2008)
Hepsi Bir (Korkut, 2007)
Kırık Kanatlar (Özay, 2005)

Yusuf Akgün Resmi İnstagram Hesabı

Aşk Mantık İntikam Mert KimdirAşk Mantık İntikam dizisinde Mert karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Yusuf Akgün sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 52 gönderisi ve 25 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Yusuf Akgün’ün resmi instagram hesabı: @yusufakgunrealdeal

Yusuf Akgün Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Yusuf Akgün’ün hayatında birinin olup olmadığı da izleyiciler tarafından merak edilmiştir. 37 yaşında ki oyuncumuz Yusuf Akgün henüz evli değildir. 2018 yılında meslektaşı Nilperi Şahinkaya ile aşk yaşayan Yusuf Akgün’ün şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Mert – Yusuf Akgün Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Yusuf Akgün tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Yusuf Akgün’ün özel hayatında ve Aşk Mantık İntikam dizisinde giydiği pantolon, ceket, gömlek, kazak, hırka, yelek, kaban, mont, tişört, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Aşk Mantık İntikam dizisine yeni katılan Mert karakterini ve Mert karakterine hayat veren oyuncumuz Yusuf Akgün’ü sizler için yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Aşk Mantık İntikam dizisine yeni gelen oyuncular konumuzdan detaylıca görebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: