Aşk Mantık İntikam Ela Kimdir? (Ozan’ın Kızı) Melek Sözan

05.12.2021
1.458

Bu konumuzda Aşk Mantık İntikam dizisine Ozan’ın kızı olarak katılan Ela karakteri yakından tanıtacağız. No:9 Productions imzalı Aşk Mantık İntikam dizisi 18 haziran 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu Aşk Mantık İntikam dizisinde 4 yıllık bir zaman atlaması gerçekleşmiştir. Bu zaman atmasından sonra ise diziye Ozan’ın kızı katılmıştır. Bizlerde bu konumuzda Aşk Mantık İntikam dizisine yeni katılan Ela karakterini yakından tanıtacağız ve Aşk Mantık İntikam dizisi Ela karakteri kimdir? Aşk Mantık İntikam dizisi Ela karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Ela Karakteri Kimdir?

Aşk Mantık İntikam dizisi Ela kimdir çocuk oyuncuHer cuma Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aşk Mantık İntikam Dizisine yeni katılan Ela karakteri, Çağla ve Ozan’ın kızıdır. Aslında Ela’nın babası Ozan değildir ancak bu gerçeği çağla’dan başka kimse bilmemektedir. Yaşından büyük sözleri ile herkesi kendine hayran bırakan ve şaşırtan Ela, oldukça tatlı ve sevecen bir çocuktur.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Ela Kimdir?

Aşk Mantık İntikam dizisine Çağla’nın ve Ozan’ın kız olarak katılan Ela karakterine çocuk oyuncumuz Melek Sözan hayat vermektedir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Aşk Mantık İntikam dizisinin sevenleri tarafından Ela karakteri kadar bu karaktere hayat veren çocuk oyuncumuz Melek Sözan da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizler de bu konumuzda Aşk Mantık İntikam dizisinde Ozan’ın ve Çağla’nın kızı olarak katılan Ela karakterini canlandıran çocuk oyuncumuz Melek Sözan’ı yakından tanıtacağız.Aşk Mantık İntikam Ela Kimdir? (Ozan'ın Kızı)

Melek Sözan Kimdir?

Aşk Mantık İntikam dizisine Ozan’ın ve Çağla’nın kız olarak katılan Ela karakterini canlandıran çocuk oyuncumuz Melek Sözan henüz 5 yaşındadır. Tam adı Saadet Melek Sözan olan çocuk oyuncumuz Layla Şirin menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Melek Sözan daha önce herhangi bir dizi ya da film projesinde yer almamıştır. 2021 yılı itibariyle 5 yaşında içinde olan Melek Sözan, Aşk Mantık İntikam dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Çocuk oyuncumuz daha önce herhangi bir projede yer almadığı için hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler çocuk oyuncumuz Melek Sözan hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Melek Sözan Yer Aldığı Diziler

Henüz 5 yaşının içinde olan Melek Sözan, Aşk Mantık İntikam dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Aşk Mantık İntikam dizisinde Ela karakterine hayat veren çocuk oyuncumuz Melek Sözan daha önce herhangi bir dizi ya da film de yer almamıştır. Çocuk oyuncumuzun yer aldığı ilk projesi Aşk Mantık İntikam dizisidir.

Melek Sözan Resmi Instagram Hesabı

Aşk Mantık İntikam dizisinde Ozan’ın ve Çağla’nın kızı olan Ela karakterini canlandıran çocuk oyuncumuz Melek Sözan, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Çocuk oyuncumuz henüz 5 yaşında olduğu için oyuncumuzun instagram hesabı ebeveynleri tarafından kullanılmaktadır. İnstagram da 6 gönderisi ve 2 buçuk binden fazla takipçisi bulunan Melek Sözan’ın resmi instagram hesabı: @smelek_sozan

Aşk Mantık İntikam Dizisi Ela- Melek Sözan Kıyafetleri

Sizler için ilerleyen günlerde Aşk Mantık İntikam dizisiyle oyunculuğa adım atan çocuk yıldızımız Melek Sözan’ın özel hayatında ve Aşk Mantık İntikam dizisinde giydiği etek, elbise, pantolon, kazak, mont, kaban, ceket, gömlek, tişört, ayakkkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka- fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda Aşk Mantık İntikam dizisine Ozan’ın kız olarak katılan Ela karakterini ve Ela karakterini canlandıran çocuk oyuncumuz Melek Sözan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Aşk Mantık İntikam Ela Kimdir? (Ozan’ın Kızı) hakkında detaylar verdik. Aşk Mantık İntikama yeni katılan oyuncular.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. eylul ertas dedi ki:

    merhabalar fox ekıpler
    benı butun dızıler ıstıyorum nuften yayın verılısın