Aşk Mantık İntikam Dizisini Nasıl Buldunuz, İzlenir mi Tutar mı?

18.06.2021
740

Aşk Mantık İntikam Dizisini Nasıl Buldunuz, İzlenir mi Tutar mı? Aşk Mantık İntikam dizisi Fox TV ekranlarında 18 Haziran Cuma gününden itibaren yayınlanıyor. Dizinin ilk bölümünü nasıl buldunuz? Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölümlerini beğendiniz mi? Aşk Mantık İntikam dizisi izlenir mi? Aşk Mantık İntikam dizisi tutar mı? Yorumlarımızı konumuzun devamında sizlerle paylaşacağız. ask mantik intikam dizisini nasil buldunuz

Aşk Mantık İntikam Dizisini Nasıl Buldunuz?

Aşk Mantık İntikam dizisi No 9 Prodüksiyon imzası taşıyor. Murat Öztürk’ün yönetmenliği üstlendiği dizinin senaryosunu özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsal yazıyor. Aşk Mantık İntikam dizisi başrollerinde İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel yer alıyor. Aşk Mantık İntikam dizisinde çok tatlı bir aşk atışması izliyoruz.

Aşk Mantık İntikam dizisi ilk bölümünden itibaren güzel bir komedi dizisi. Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra kendine aşık olan ve mesleği olan biri Ozan’la evlenir. Esra onu sevmez ancak evlendikten sonra her şey değişir elbette. Ozan kendi fikirleri olan bir girişimci iken Esra ona destek olur ailesi için para biriktirir. Ancak parasızlığa dayanamaz ve Ozan’a hakaret ederek ”Sessizce hayatımdan çık ve git” diyerek boşanır. Ask Mantik Intikam dizisi yorumlari begendiniz mi

Aşk Mantık İntikam Dizisini İzlediniz Mi? Tutar Mı?

Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra’nın hayatı o gün gördüğü bir gazete haberi ile alt üst olur. Bir yıl önce ayrıldığı eski kocası milyon dolarlık bir şirketin sahibi olmuştur ve artık çok yakışıklı ve karizmatik görünmektedir. Boşandıktan bir yıl sonra yolları tekrar kesişen Ozan ve Esra birbirlerine karşı hala öfke doludur. Esra kırılan gururunu onarmak için Ozan’ı tekrar kendisine aşık etmeye karar verir.

Aşk Mantık İntikam dizisinin hikayesi ve oyuncuların başarılı ilk bölümden farkını ortaya koydu. Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra, Ozan’dan intikam almak için kolları sıvar. Seyirci de bu tatlı intikam planını ve yaşadıklarını izleyecek. Aşk Mantık İntikam dizisinin sevileceğini düşüyoruz. ask mantik intikam dizisi begendiniz mi

Aşk Mantık İntikam dizisi şarkıları ve müzikleri ile de çok beğenilecek. Aşk Mantık İntikam dizisi kendine özgü şarkıları ile sevilecektir. Aşk Mantık İntikam dizisini siz nasıl buldunuz? Ak Mantık İntikam dizisi yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yorumlar: Güzeldi Burcu ve İlhan görsel olarak yakışmasa da rollerine yakışmışlar tekli sahnelerinden izlerken keyif aldım Esra’nın abisini oynayan çok abartmış rolünü biraz itici duruyor onun haricinde kadro fena değil kötü de olsa Esra ve Ozan enerjileriyle bile yürütür diziyi sevdim..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Elif dedi ki:

  Bu dizi çok güzel inşallah bitmez bence komedi dizilerinin en iyisi

 2. Elif dedi ki:

  Bence çok güzel bir dizi yaz dizilerinden en iyisi inşallah bitmez

 3. Fenerbahçeli dedi ki:

  Bu diziyi hiç sevmedim 1 2 aya kadar finale girer bence 😏😏😏

 4. Edanur dedi ki:

  Bence güzel uyum falan da çok hoş duruyor en azından güzel bir giriş olmuş yani klasik değil. Ayrıca çok da hoş. İzlenileceğini düşünüyorum.

 5. Bartu Güven dedi ki:

  Bu Dizi Güzel inşallah Tutar Harika Ötesi Dizi Diğer Dizilerin Ömrü Uzun Olsun İnşallah

 6. Anonim dedi ki:

  Bu diziyi hiç sevmedim