Aşk Mantık İntikam Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Kimler

No:9 Productions imzalı Aşk Mantık İntikam dizisi 18 Haziran’da yayın hayatına başlamıştır. Romantik komedi türündeki Aşk Mantık İntikam dizisinin başrollerinde Burcu Özbek, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel yer almaktadır. Fox Tv’de izleyici karşısına çıkan Aşk Mantık İntikam dizisinin yönetmen koltuğunda ise Murat Öztürk oturmaktadır. Güney Kore yapımı olan My Cunning Single Lady dizisinden uyarlanan Aşk Mantık İntikam dizisine yeni katılan oyuncular izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Aşk Mantık İntikam dizisine yeni gelen oyuncuları yakından tanıtacağız.

Aşk Mantık İntikam Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Aşk Mantık İntikam dizisine yeni katılan oyuncuların isimleri ve rolleri:
Feraye – Sibel Şişman
Gaye – Gözde Duru

Feraye – Sibel Şişman

Aşk Mantık İntikam dizisine yeni katılan oyuncu Feraye Sibel ŞişmanAşk Mantık İntikam dizisine 2. bölümde dahil olan Feraye karakteri, Ozan’ın şirketinde çalışan yetkili biridir. Feraye karakterine hayat veren oyuncumuz Sibel Şişman, 22 Ekim 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olan Sibel Şişman aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Kamera karşısında ilk defa 2012 yılında Farklı Desenler dizisi ile geçen oyuncumuz dizide hayat verdiği Asiye karakteriyle büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Küçük Kıyamet dizisinde boy göstermiştir. Kariyerindeki asıl çıkışı 2018-2019 yılları arasında Güliz karakterine hayat verdiği Erkenci Kuş dizisiyle yakalayan güzel oyuncumuz daha önce Yılanların Öcü, Yeter, Siyah İnci, Seni Çok Bekledim gibi başarılı projelerde de yer almıştır.
Sibel Şişman resmi instagram hesabı: @sibelsismn

Gaye – Gözde Duru

Gözde Duru Aşk Mantık İntikam dizisine yeni katılan oyuncuGaye, Aşk Mantık İntikam dizisine ikinci bölümde dahil olmuştur. Şirketteki yetkili kişilerden biri olan ve Ozan’ı seven Gaye, Esra ve Ozan’ın arasındaki etkileşimi fark ettiği için Esra’dan hiç hoşlanmaz ve onun başarısız olması için elinden gelen her şeyi yapan biridir. Gaye karakterine hayat veren oyuncumuz Gözde Duru ise, 27 Mayıs 1987 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Sinema Televizyon bölümünden mezun olan oyuncumuz yine aynı üniversitede Sosyal Bilimler Enstitüsü halkla ilişkiler Reklam bölümünde master yapmaktadır. Profesyonel dansçı olan Gözde Duru kamera karşısında ilk defa 2012 yılında Umutsuz Ev Kadınları dizisi ile geçmiştir. Dizide hayat verdiği Burcu karakteri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz aynı yıl Al Yazmalım dizisinde de yer almıştır.
Gözde Duru resmi instagram hesabı: @gozdeduru_official

Bu konumuzda sizler için Aşk Mantık İntikam dizisine yeni katılan oyuncuları yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Aşk Mantık İntikam dizisi oyuncu kadrosu burada.

Etiketler