Aşk Mantık İntikam Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

20.06.2021
1.538

Fox TV ekranlarında başlayan Aşk Mantık İntikam dizisi ilk bölümden izleyiciden geçer not aldı ve izleyiciler dizinin kaç bölüm süreceğini ne zaman final yapacağını merak etmeye başladı. Bizde bu konumuzda başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen gibi oyuncuların yer aldığı Aşk mantık intikam dizisinin ne zaman biteceğini, final bölümünün kaçıncı bölümde olacağını ve yeni sezonda devam edip etmeyeceğine dair detaylı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

SON DAKİKA: Aşk Mantık İntikam dizisi ne zaman final yapacak? No:9 Productions’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu, senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu ile Nil Güleç Ünsal’ın uyarladığı başrollerinde; Burcu Özberk ile İlhan Şen’in yer aldığı dizinin 39. bölümünde biteceği öğrenildi. Aşk Mantık İntikam Dizisi 25 Mart 2022 tarihinde 39. bölüm ile final yapacak.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

Aşk Mantık İntikam Ne Zaman Final YapacakÖncelikle 8 Haziran cuma günü başlayan Aşk Mantık İntikam dizisi ilk bölümde almış olduğu 3.2 oranındaki reyting ile yaz dizilerine oranla iyi bir başlangıç yaptı diyebiliriz. Normal sezonda 3 civarındaki reytingler çok yüksek sayılmasa da yaz dizileri için yeterli bir izlenme oranı diyebiliriz. Aşk mantık intikam dizisi öncelikle 12 bölümlük bir ön sözleşme ile ekrana gelecek. 18 Haziran’da başlayan aşk mantık intikam dizisi ağustos ayının sonuna kadar sözleşmesi olduğu için devam edecek. Aşk mantık intikam dizisi ne zaman bitecek final yapacak sorusuna ağustos ayının sonlarına doğru reyting oranlarına bakarak karar verilecek diyebiliriz.

Aşk Mantık intikam dizisi erken final mi yapacak?

Fox Tv Aşk Mantık intikam dizisi erken final mi yapacak? Son gelen haberlere göre dizinin aldığı reytingler her ne kadar yüksek görünse de yeni sezonda başlayacak güçlü yapımlar karşısında direnemeyecek kadar zayıf ve maliyeti yüksek olduğu için erken final yapılabilir bilgisi geldi. Fox tv ile yapımcı arasındaki son görüşme bu konuda belirleyici olacak. Sizce Aşk Mantık intikam dizisi erken final yapar mı?Aşk Mantık intikam dizisi erken final mi yapacak

Aşk Mantık İntikam Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Aşk mantık intikam dizisi yapımcısı No:9 Productions ile FOX TV arasındaki sözleşme gereği 12 bölüm sürecek. Ancak dizilerin bitmesi veya devam etmesi genellikle izlenme oranlarına bağlı olduğu için ağustos ayının sonlarına doğru reytinglere bakılarak dizinin uzatılması veya bitirilmesi söz konusu olacak. Eğer aşk mantık intikam dizisi reytingleri düşerse 12. bölümün sonunda final yapacak ve ekrana veda edecek. Ancak dizinin reytingleri yükseliş gösterir veya kanal için yeterli düzeyde olursa yeni sezonda da yayınlanmaya devam edecek.

Aşk Mantık İntikam Dizisi 2. Sezon Devam Edecek mi?

Aşk Mantık İntikam Dizisi Ne Zaman BitecekAşk mantık intikam dizisinin ikinci sezonda devam edip etmemesi kesinlikle alacağı izlenme oranlarına bağlı. Aşk mantık intikam dizisi yeni iki sezonda devam edecek olursa bölüm sayısı 12 den 20 ye veya 30’a yükseltilebilir. Ancak bütün bunlar için aşk mantık intikam dizisinin yeterli düzeyde izlenme oranına, yani reyting sonucuna ulaşması gerekiyor.

Aşk Mantık İntikam Final Tarihi belli mi?

Aşk mantık intikam dizisinin final tarihi kesin olarak belli değil ancak dizinin 12 bölümlük ön sözleşmesi olduğu için 2021 yılının Ağustos ayının sonuna kadar devam edecek. İyi bir izlenme oranına ulaşır ve reytingleri beklentilerin üzerine çıkarsa Ağustos ayından sonra da dizi devam edebilir. Geçtiğimiz sezon FOX TV’de yayınlanan sen çal kapımı dizisi almış olduğu yüksek reyting oranlarıyla Ağustos ayında bitmemiş ve sezon boyunca devam ederek sezon dizileri ile reyting yarışına girmişti. Dizinin hala devam ettiğini düşünecek olursak Aşk mantık intikam dizisinin de Ağustos ayında belli olacak final veya devam kararıyla kaç bölüm olacağı ve final tarihi hakkında daha kesin bilgilere ulaşacağız.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Olacak?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Aşk mantık intikam dizisi 12 bölümlük sözleşme ile şimdilik devam ediyor. Dizinin uzatılması söz konusu olacak olursa 20. bölüme kadar ilk etapta uzatılabilir. Aşk mantık intikam dizisinin ne zaman biteceği ve final yapacağı konusunda yeni gelişmeler oldukça sayfamızda yazacağız. Aşk mantık intikam dizisinin oyuncu kadrosu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir dizi ile ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz, hoşçakalın.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Roza dedi ki:

  Çoooook iyi bir dizi lütfen bitmesin
  Dizide en çok Esra ile Zümrütin oyunculuğunu seviyorum çok iyiler

 2. Yağmur dedi ki:

  Lütfen aşk mantık intikam dizisi final yapmasın çok güzel ve heyecanla izlediğim bir dizi cuma gününü iple çekiyorum diyebilirim senaryoyu uzatsınlar lütfenn final olmasınnn

 3. Esra dedi ki:

  Lütfen aşk mantık intikam dizisi lütfen final olmasın çağla olmasaydı final olmazdı galiba bu dizi sonduza kadar oynamasını istiyorum.

 4. Anonim dedi ki:

  Lütfen aşk mantık intikam dizisi lütfen final yapmayın

 5. heco dedi ki:

  en kısa zamanda bitsin

  1. Anonim dedi ki:

   Neden bitsin heco

 6. arse naz dedi ki:

  ne olur bu filim bitmesin 30 eylüle kadar sürsün çoook seviyom bu filmi

 7. İrem dedi ki:

  Severek hatta bir sonraki bölümünü izlemek için heycanla bekliyoruz. Şimdiye kadar hiçbir diziyi böyle heycanlı beklemedim. Bu dizinin kar ve zararını bilmem ama final yaparsanız bize vereceğiniz zarar daha büyük çünkü izlerken tebessüm etmeyi biliyoruz. Severek mutlu bir şekilde izliyoruz. Lütfen bu küçücük mutluluğumuzu final yaparak elimizden almayın. Sözleşmeyi uzatın. Bazı dizilerden sıkıldığımız halde yıllardır oynuyorlar eski dizilere final yaptırın.

 8. ayşe dedi ki:

  aşırı iyi bir dizi hiç final yapmasın!

 9. Ogulnar dedi ki:

  Ask mantyk intikam dizi hic bitmesin cok guzel . Cook sevdim. Oyucularyda haryka

 10. Ecrin dedi ki:

  Lütfen final olmasın lütfen herkes izledin

 11. Nazli dedi ki:

  Aşk mantık intikam lütfen bitmesin ve bide baht oyunu bitmesin ikisi cookkkkkkkk güzel bir dizi