Aşk Mantık İntikam Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

Fox TV ekranlarında başlayan Aşk Mantık İntikam dizisi ilk bölümden izleyiciden geçer not aldı ve izleyiciler dizinin kaç bölüm süreceğini ne zaman final yapacağını merak etmeye başladı. Bizde bu konumuzda başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen gibi oyuncuların yer aldığı Aşk mantık intikam dizisinin ne zaman biteceğini, final bölümünün kaçıncı bölümde olacağını ve yeni sezonda devam edip etmeyeceğine dair detaylı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

Aşk Mantık İntikam Ne Zaman Final YapacakÖncelikle 8 Haziran cuma günü başlayan Aşk Mantık İntikam dizisi ilk bölümde almış olduğu 3.2 oranındaki reyting ile yaz dizilerine oranla iyi bir başlangıç yaptı diyebiliriz. Normal sezonda 3 civarındaki reytingler çok yüksek sayılmasa da yaz dizileri için yeterli bir izlenme oranı diyebiliriz. Aşk mantık intikam dizisi öncelikle 12 bölümlük bir ön sözleşme ile ekrana gelecek. 18 Haziran’da başlayan aşk mantık intikam dizisi ağustos ayının sonuna kadar sözleşmesi olduğu için devam edecek. Aşk mantık intikam dizisi ne zaman bitecek final yapacak sorusuna ağustos ayının sonlarına doğru reyting oranlarına bakarak karar verilecek diyebiliriz.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Aşk mantık intikam dizisi yapımcısı No:9 Productions ile FOX TV arasındaki sözleşme gereği 12 bölüm sürecek. Ancak dizilerin bitmesi veya devam etmesi genellikle izlenme oranlarına bağlı olduğu için ağustos ayının sonlarına doğru reytinglere bakılarak dizinin uzatılması veya bitirilmesi söz konusu olacak. Eğer aşk mantık intikam dizisi reytingleri düşerse 12. bölümün sonunda final yapacak ve ekrana veda edecek. Ancak dizinin reytingleri yükseliş gösterir veya kanal için yeterli düzeyde olursa yeni sezonda da yayınlanmaya devam edecek.

Aşk Mantık İntikam Dizisi 2. Sezon Devam Edecek mi?

Aşk Mantık İntikam Dizisi Ne Zaman BitecekAşk mantık intikam dizisinin ikinci sezonda devam edip etmemesi kesinlikle alacağı izlenme oranlarına bağlı. Aşk mantık intikam dizisi yeni iki sezonda devam edecek olursa bölüm sayısı 12 den 20 ye veya 30’a yükseltilebilir. Ancak bütün bunlar için aşk mantık intikam dizisinin yeterli düzeyde izlenme oranına, yani reyting sonucuna ulaşması gerekiyor.

Aşk Mantık İntikam Final Tarihi belli mi?

Aşk mantık intikam dizisinin final tarihi kesin olarak belli değil ancak dizinin 12 bölümlük ön sözleşmesi olduğu için 2021 yılının Ağustos ayının sonuna kadar devam edecek. İyi bir izlenme oranına ulaşır ve reytingleri beklentilerin üzerine çıkarsa Ağustos ayından sonra da dizi devam edebilir. Geçtiğimiz sezon FOX TV’de yayınlanan sen çal kapımı dizisi almış olduğu yüksek reyting oranlarıyla Ağustos ayında bitmemiş ve sezon boyunca devam ederek sezon dizileri ile reyting yarışına girmişti. Dizinin hala devam ettiğini düşünecek olursak Aşk mantık intikam dizisinin de Ağustos ayında belli olacak final veya devam kararıyla kaç bölüm olacağı ve final tarihi hakkında daha kesin bilgilere ulaşacağız.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Olacak?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Aşk mantık intikam dizisi 12 bölümlük sözleşme ile şimdilik devam ediyor. Dizinin uzatılması söz konusu olacak olursa 20. bölüme kadar ilk etapta uzatılabilir. Aşk mantık intikam dizisinin ne zaman biteceği ve final yapacağı konusunda yeni gelişmeler oldukça sayfamızda yazacağız. Aşk mantık intikam dizisinin oyuncu kadrosu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir dizi ile ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz, hoşçakalın.

Yorum yaz

3 Yorum

Etiketler