Aşk Mantık İntikam Çağla ve Çınar Neden Ayrıldı Çıktı?

13.01.2022
1.209

Bu konumuz Aşk Mantık İntikam Çağla ve Çınar Neden Ayrıldı Çıktı? hakkında olacaktır. Fox TV ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Aşk mantık İntikam dizisinde Çınar ve Çağla karakterleri son bölümde diziden ayrıldı. Çınar karakterine hayat veren Burak Yörük ve Çağla karakterine hayat veren Melisa Döngel Aşk mantık İntikam dizisindeki senaryo gereği ölerek diziden ayrılacaklar. Çağla ve Çınar Aşk mantık intikamdan ayrıldı mı neden çıktılar geri dönecekler mi merak ediliyor.

Aşk Mantık İntikam Çağla ve Çınar Neden Ayrıldı?

Aşk Mantık İntikam Çağla ve Çınar Neden Ayrıldı ÇıktıYaz aylarında ekrana gelmeye başlayan Aşk mantık İntikam isimli Fox TV dizisi oldukça yüksek reyting oranları ile cuma günlerine damga vurdu. Dizide kötü rolde oynayan Çağla karakteri ile Çınar karakteri dizinin ilerleyen senaryosunda çıkacak ekrana veda edecekler. 14 Ocak cuma günü yayınlanan yeni bölümde bunun ipuçları ortaya çıkmaya başladı. Aşk mantık İntikam dizisinin 21 Ocak cuma günü yayınlanacak yeni bölümünde diziden ayrılacak olan Çağla ve Çınar karakterleri neden ayrıldı niçin çıktı geri gelecekler mi gibi merak edilen soruları izleyicilerde bizlere sordu.

Fox TV’nin yaz aylarında başlayan aşk mantık İntikam dizisinde Çınar rolündeki Burak Yörük ile Çağla karakterindeki Melisa Döngel 21 Ocak 2022 tarihinde yayınlanacak yeni bölümde Aşk mantık intikama veda edecekler. Ozan’ın asistanı olarak Sebahat Kumaş ve onun annesi Elçin Atamgüç Aşk mantık İntikam dizisinin yeni bölümlerine katılacak. İki önemli oyuncuyu kaybeden Aşk mantık İntikam Çağla ve Çınar’ın diziden çıkması ile daha daha büyük bir reyting kaybetmesi kaçınılmaz görünüyor.

Ozan’ın yeni asistanı bakalım izleyici tarafından beğeni toplayacak mı, Sabahat Kumaş’ın canlandıracağı asistan karakteri detaylarını ileriki günlerde sizlere yazacağız. Aşk mantık intikamdan ayrılan ve diziye gelen oyuncuları bu sayfada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizce Çağla ve Çınar’ın Aşk mantık intikamdan ayrılması doğru mu geri dönmelerini ister misiniz yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Nil dedi ki:

  Çok yazık oldu. Çağla ve Çınar diziye önemli bir renk katiyorlardi. Neden onları dizideki rollerini bitirdiniz. Dizinin tadida kaçtı. Eski tadı kalmadı malesef oysa severek izliyorduk. Sürekli tartışma kavgaya öncelik verdiniz. Birde şu Rüya karekterini diziye sokmaniz iyice kötü oldu

 2. Anonim dedi ki:

  Hiç güzel olmadi çağla cinarin cikmasi ruyayi hiç sevmedim

 3. Özge dedi ki:

  Geri dönsünler. Özellikle Çınar

 4. Hasan Eldem dedi ki:

  Ozan Korfalıyı da çıkarsınlar onun yerine Ali Sunal’ı koysunlar bence. Tam evlere şenlik olur.
  Dizi tam Dallas’a döndü. Eski samimiyet ve masumiyetini kaybetti. Ucuz entrikalardan başka bir şey yok. Orijinal Kore versiyonundan uzaklaştıkça dizi batıyor.

 5. Anonim dedi ki:

  Seneryo yazarı, yada yazarları konu bulamamaya başlamışlar sanırım diziyi kurtarmak için varoş kadınların basit erkek avlama yöntemlerine başvurmaları sanırım bizleri yani seyircilerini de çok iyi çozmüşler gibi gözüküyor … Alah kolaylık versin iyi seyirler…..