Aşk Mantık İntikam Bitmesin Final Yapmasın

Bu konumuz Aşk Mantık İntikam bitmesin, final yapmasın hakkında olacak. No:9 Productions imzalı Aşk Mantık İntikam dizisi 18 Haziran 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Güney Kore yapımı olan Cunning Single Lady isimli yabancı diziden uyarlanan Aşk Mantık dizisi başlarda yüksek reyting almış ve zirveye yerleşmiştir. Ancak Fox TV ekranlarında karşımıza çıkan romantik komedi türündeki Aşk Mantık İntikam dizisi daha sonra reytinglerinde düşüşe geçmiştir ve bunun üzerine dizinin yapımcıları da final kararı almak zorunda kalmıştır.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Final Yapmasın

Aşk Mantık İntikam Bitmesin final yapmasınBaşrollerini Burcu Özberk ve İlhan Şen’in paylaştığı Aşk Mantık İntikam dizisi her cuma Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. 18 Haziran 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan ve kısa sürede geniş izleyici kitlesi ulaşan dizi aldığı reytinglerle zirveye yerleşmiştir. Yaz boyunca totalde 5-6 oranında reyting alan dizi, daha sonra reytinglerinde düşüş elde etmiştir. No:9 Productions imzalı Aşk Mantık İntikam dizisinin yapımcılarıda bundan dolayı final kararı almak zorunda kalmıştır. Dizi Mart ayının sonunda 19. bölümüyle final yapacaktır. Aşk Mantık İntikam dizisi şu anda ise 4 oranında reyting almaktadır ve bizler bu reytingin diziyi devam ettirebileceğini düşünmekteyiz.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Bitmesin

Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu Aşk Mantık İntikam dizinin senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsal ikilisi birlikte kaleme almaktadır. Her cuma Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aşk Mantık İntikam dizisi yaz aylarında 5-6 oranında reyting almaktaydı. Ancak sosyal medyada da en çok konuşulan dizilerden biri olan Aşk Mantık İntikam dizisinin reytingleri daha sonra düşüşe geçmiştir. Bundan dolayı dizinin yapımcıları final kararı almış ve Aşk Mantık İntikam dizisi mart ayının sonunda 39. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecektir.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Neden Devam Etmeli?

-Her cuma Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aşk Mantık İntikam dizisi şimdilerde 4 oranında bir reyting almaktadır ve bu oran düşük değildir. Bizler, totalde 4 oranında reyting alan Aşk Mantık İntikam dizisinin sezon sonuna kadar devam etmesini ve final yapmaması gerektiğini düşünmekteyiz.

-Özellikle başrol oyuncularının arasındaki uyum sayesinde gündeme gelen Aşk Mantık İntikam dizisi sosyal medyada da en çok konuşulan dizilerden biridir. Bizler, Aşk Mantık İntikam dizisinin izleyicilerinin diziyi sezon sonuna kadar götürebileceğini ve bundan dolayı dizinin erken final yapmaması gerektiğini düşünüyoruz.

-Aşk Mantık İntikam dizisinin erken final yapmaması devam etmesi için lütfen sizler de bu sayfayı sosyal medyada Facebook, Twitter Instagram gibi sayfalarda paylaşarak ve aşağıda ki yorum kısmından düşüncelerinizi yazarak destek olabilirsiniz. Aşk Mantık İntikam Bitmesin Final Yapmasın kosusunda desteklerinizi bekliyoruz. Aşk Mantık İntikam Dizi Kıyafetleri burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.