Aşk Mantık İntikam Barış Kimdir? Erdem Şanlı

15.01.2022
748

Fox Tv de yayınlanan Aşk Mantık İntikam Barış Kimdir? Aşk Mantık İntikam dizisine yeni gelen Barış karakteri hakkında bilgileri sizlere bu sayfada sunacağız. Son olarak Çağla ve Çınar karakterlerinin ayrıldığı Aşk mantık İntikam dizisine yeni oyuncu transferleri devam ediyor. Rüya isimli asistan sonrasında şimdi de barış karakteri Aşk mantık İntikam dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Aşk Mantık İntikam Barış Kimdir?

Aşk Mantık İntikam Barış KimdirAşk mantık İntikam dizisinde yeni bir yapılanma süreci başladı. Son olarak kırmızı oda dizisinde başarılı bir oyunculuk ortaya koyan Erdem Şanlı Aşk mantık İntikam dizisinin oyuncu kadrosuna Barış rolüyle dahil oldu. Son yaz dizisinde oldukça ilgi gören ve yıldızı parlayan Erdem Şanlı son olarak kırmızı oda da rol almış ve 2022 yılında ise aşk mantık İntikam dizisine transfer olmuştur.

Aşk Mantık İntikam Barış (Erdem Şanlı) Kimdir?

1996 yılında İzmir’de Doğan Erdem Şanlı aslen Boşnak bir ailenin oğludur. 2015 yılında İstanbul üniversitesi radyo sinema televizyon bölümünü kazanıp İstanbul’a gelen Erdem Şanlı çeşitli televizyon projelerinde kamera arkasında proje olarak çalışmış daha sonra Rıza Kocaoğlu’nun oyuncu koçluğunu yapmıştır. Oyuncu olarak ilk kez avlu dizisinde rol almıştır. 2019 yılında eşkıya dizisinde Dinçer karakterine hayat vermiş kovala isimli filmde meto karakterini oynamıştır. Son yaz dizisinde Kaan rolündeki Erdem Şanlı kırmızı oda dizisinde başarılı bir oyunculuk çıkarmış Aşk mantık İntikam dizisine Barış karakteri olarak dahil olmuştur.

Aşk mantık İntikam dizisine Barış karakteri olarak dahil olan Erdem Şanlı ile birlikte dizinin oyuncu kadrosu oldukça değişmeye başladı. Aşk mantık İntikam dizisi yeni gelen oyuncular kurumsa göz atabilirsiniz. Aşk Mantık İntikam Barış hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.