Aşk Mantık İntikam Ayaz Karakoç Kimdir? Anıl Altan

02.12.2021
1.035

Bu konumuzda sizler için Aşk Mantık İntikam Ayaz Karakoç kimdir, Aşk Mantık İntikam dizisine yeni katılan Ayaz Karakoç karakterini yakından tanıtacağız. No9: Profuctinos imzalı Aşk Mantık İntikam dizisinin yönetmen koltuğunda Murat Öztürk oturmaktadır. 18 haziran 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Aşk Mantık İntikam dizisine yeni katılan Ayaz Karakoç karakteri izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizler de bu konumuzda Aşk Mantık İntikam dizisine yeni katılan Ayaz Karakoç karakterini yakından tanıtacağız ve Aşk Mantık İntikam dizisi Ayaz Karakoç karakteri kimdir? Aşk Mantık İntikam dizisi Ayaz Karakoç karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Ayaz Karakoç Karakteri Kimdir?

Ask Mantik Intikam Ayaz Karakoc KimdirHer cuma Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aşk Mantık İntikam dizisine yeni katılan Ayaz Karakoç karakteri 25. bölümde izleyici karşısına çıkacaktır. Ozanları dolandıran şirketin büyük hissedarı olan Ayaz Karakoç, Ozan ve Esra hakkında ki her şeyi bilmektedir. Bizler, Ozan’ın düşmanı olarak diziye dahil olan ve ona zarar vermek için her şeyi göze alan Ayaz Karakoç karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Ayaz Karakoç Kimdir?

Aşk Mantık İntikam dizisine Ozan’ın düşmanı olarak katılan Ayaz Karakoç karakterine bir oyuncumuz Anıl Altan hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri tarafından Ayaz Karakoç karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizde Anıl Altan’ı yakından tanıtacağız ve Anıl Altan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Anıl Altan Aşk Mantık İntikam dizisinde Ayaz rolünde

Anıl Altan Kimdir?

Yakışıklı oyuncumuz Anıl Altan 31 yaşının içindedir ve 29 Mayıs 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünde eğitimini tamamlayan Anıl Altan daha sonra Maltepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden mezun olmuştur. Burak Aksak, Bahar Kerimoğlu ve Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimleri alan Anıl Altan, kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Tayfun karakterini canlandırdığı Arka Sıradakiler dizisi ile geçmiştir. Daha önce Kaderimin Yazıldığı Gün, Boynu Bükükler, Karayel, Yarım Kalan, Çember Acı İntikam, Bittin Sen, Çember Araf, Çember 13. Adım gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz bu sezon Ayaz Karakoç karakteri ile Aşk Mantık İntikam dizisine dahil olmuştur.

Anıl Altan Yer Aldığı Diziler

Aşk Mantık İntikam- Ayaz Karakoç
Çember- Volkan
Kaderimin Yazıldığı Gün- Selim
Boynu Bükükler- Bir
Arka Sıradakiler- Tayfun

Anıl Altan Resmi İnstagram Hesabı

Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncu kadrosuna katılan yakışıklı oyuncumuz Anıl Altan sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Anıl Altan’ın instagram da 1712 gönderisi ve 1,2 milyon takipçisi vardır. Anıl Altan’ın resmi ınstagram hesabı: @anilaltann

Anıl Altan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz Anıl Altan’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Oyuncumuz Anıl Altan, 2013 yılında kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Pelin Akil ile tanışmıştır. Çift 3 yılın sonunda, 2016 yılında dünya evine girmiştir. Mutlu bir evliliklerin olduğunu bildiğimiz Pelin Akil ve Anıl Altan çifte 2019 yılında ikiz bebekleri Alin ve lina’yı kucaklarına almıştır.

Aşk Mantık İntikam Ayaz Karakoç- Anıl Altan Kıyafetleri

Bir dönem modellik yaptıktan sonra oyunculuğa adım atan yakışıklı oyuncumuz Anıl Altan tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Tarzıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizlerde ilerleyen günlerde, yakışıklı oyuncumuz Anıl Altan’ın özel hayatında ve Aşk Mantık İntikam dizisinde giydiği pantolon, tişört, kazak, gömlek, hırka, ceket, mont, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Aşk Mantık İntikam dizisine yeni katılan Ayaz Karakoç karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Anıl Altan’ın yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Aşk Mantık İntikam Ayaz Karakoç hakkında yazdık. Aşk Mantık İntikama yeni katılan oyuncular burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.