Aşk Bir Rüya Kiran Kimdir? Gerçek Adı Dini (Sabina Jat)

Bu konumuzda Aşk Bir Rüya dizisi Kiran Kimdir? hakkında merak edilen  detayları sizlerle paylaşacağız. Merak edenler için Aşk Bir Rüya Kiran Kimdir? Gerçek Adı Dini sevgilisi arkadaşı eşi gibi detayları sizlere sunacağız. Kanal 7 ekranlarında devam eden güzel Hint dizisinde yer alan Kiran hakkında detaylara geçelim hemen.

Aşk Bir Rüya Kiran KimdirAşk Bir Rüya Dizisi Kiran Kimdir?

Aşk Bir Rüya dizisinde Kiran karakteri Kimdir? Hemen cevap verelim: Sabina Jat. Hindistan’da ekrana gelen ve orijinal adı Thapki Pyaar Ki olan ve ülkemizde Kanal 7 de Türkçe dublaj ile yayınlanan Aşk Bir Rüya dizisinde Duruv ve Bihaan’ın kız kardeşi olan Kiran karakteri dizide merak edilmeye başlandı. Kiran rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı soyadı ise Sabina Jat. Sabina Jat hangi dizilerde oynadı, Sabina Jat dini inancı, Sabina Jat’ın kilosu boyu yaşı ve hakkında merak edilen bilgileri buradan yazacağız.

Aşk Bir Rüya dizisi Kiran dini inancıSabina Jat (Aşk Bir Rüya Kiran) Bilgileri

Aşk Bir Rüya dizisinde Kiran isimli oyuncunun gerçek adı Sabina Jat. Hintli oyuncunun doğduğu şehir ise Mumbai. Sabina Jat doğum tarihi ise 26 Temmuz 1994’dür. 2020 yılında olduğumuza göre yaşı 26’dır. Sabina Jat aslan burcundan olup dini inanışı ise müslümandır. Detaylı araştırmalarımızda Sabina Jat hakkında çok fazla bilgi bulunmasa da sevgilisi var mı evli mi eşi kim gibi sorulara maalesef yanıt bulamadık.

Sabina Jat daha önce çok fazla dizide oynamadı. Ancak rolünü oldukça güzel şekilde oynuyor. Sabina Jat’ın ilk dizisi olan Aşk Bir Rüya yani (Thapki Pyaar Ki) oldu. Kiran karakteri ise çok yoğun olmasa da bir çok sahnede yer alıyor. Aşk Bir Rüya’da Duruv ve Bihaan’ın kız kardeşi karakterinde Kiran rolünü canlandıran oyuncu Sabina Jat oldukça sevimli bir yapıda.  Sabina Jat’ın hobileri arasında dans etmek, gezmek ve alışveriş yapmak var.

Aşk Bir Rüya dizisi Kiran hakkında bilgilerSabina Jat dizileri filmleri

Sabina Jat 2017 yapımı Woh Apna Sa adlı dizide oynamıştır. 2015 yılında ise şimdi Kanal 7 de Aşk Bir Rüya olarak yayınlanan Colors TV dizisi Thapki Pyaar Ki de rol aldı. Sabina Jat daha sonra ise aksiyon dizisi olan Crime Patron da bir kaç bölüm oynamıştır. 2017 yılında ise doğa üstü korku dizisi olan Gehraiyaan da rol aldı. Sabina Jat’ın oynadığı dizileri ve filmleri bu şekilde.

Bu konumuzda Aşk Bir Rüya dizisinde Kiran karakteri Kim? Gerçek Adı Dini (Sabina Jat) hakkında detaylı bilgiler verdik. Merak edenler Aşk Bir Rüya dizisinin tüm oyuncularını buradan >> Aşk Bir Rüya dizisindeki oyuncular kimler takip edebilirler.

Etiketler