Aşk Bir Rüya dizisinden sonra hangi Hint dizisi başlayacak?

6 Yorum 70 kez izlendi

Kanal 7 ekranlarında her gün akşam 21.15 de ekrana gelen Aşk Bir Rüya dizisi bittikten sonra hangi dizi başlayacak izleyiciler merak ediyor. Kanal 7 ekranlarında başlayacak olan ve aşk bir rüya dizisinin yerine aynı saatte ekrana gelecek olan Hint dizisinin konusu nedir adı nedir ne zaman başlayacak gibi merak edilen tüm sorulara yanıt vermek istiyoruz.

Aşk Bir Rüya dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek?

Kanal 7’de ekrana gelen ve şubat 2020 de başlayan aşk bir rüya dizisi Hindistan’da 704 bölüm sürmüştü. Ülkemizde 4 bölümü birleştirerek bir bölüm olarak yayınlanan Aşk Bir Rüya dizisinin yaklaşık 176 bölüm süreceği tahmin ediliyor. Bu hesaba göre ağustos ayının ortalarında Aşk bir rüya dizisi bitecek. Peki Aşk Bir Rüya dizisi bittikten final yaptıktan sonra hangi dizi başlayacak hemen detaylara geçelim.

Aşk Bir Rüya dizisinden sonra hangi Hint dizisi başlayacakAşk Bir Rüyadan sonra hangi Hint dizisi Kanal 7’de yayınlanacak?

Aşk Bir Rüya dizisi ülkemizde Hint esintileri estirirken yerine başlayacak olan yeni Hint dizisinin ne olacağı merak ediliyor. Bu konuda birkaç alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi 2011 2012 yıllarında Hindistan’da yayınlanmış ve rekorlar kırmış olan bir dizi. Hindistan’da çok sevilen dizilerden birisi olan Humsafar (Can Yoldaşı) Büyük ihtimalle Aşk Bir Rüya dizisinden sonra yeni başlayacak Hint dizisi can yoldaşı olacak.

Aşk bir rüyadan sonra Can Yoldaşı başlıyor: Ancak bu konuda son kararı Kanal 7 yönetimi verdiği için diziyi değiştirme veya farklı bir Hint dizisi yayınlama imkânına sahip. Ülkemizdeki Hint dizilerden ekranı olan kanal 7 aşk bir rüya dizisinden sonra da yine güzel bir Hint dizisi ile ekranlarımızı renklendirmeye devam edecek.

Aşk Bir Rüyadan sonra hangi Hint dizisi başlarAşk Bir Rüya finalinden sonra Başlayacak Hint dizisi hangisi?

Bu arada daha önce yayınlanan Bir Garip Aşk dizisinin tekrarları çok talep ediliyordu. Es film dizinin Türk versiyonunu izleyicilere sunmak için kolları sıvadı. Kemal Doğulu ile anlaşan Es Film Ay ve Güneş isimli yeni dizisi 2020-2021 yeni sezonuna yetiştirmeye çalışıyormuş. Görüldüğü gibi Hint dizileri bizi etkilemeye devam ediyor.

Siz Aşk Bir Rüya dizisinden sonra hangi Hint dizisinin yayınlanmasını istersiniz yorum ve görüşleriniz varsa aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. Bu arada Kanal 7 ekranlarında Hint dizileri 2020-2021 yeni sezonunda da ekrana gelmeye devam edecek. Alınan bilgilere göre Kanal 7 yaklaşık 4 farklı Hint dizisi ile anlaştı. Kısa bir zaman içerisinde hepsini sırayla izleyecek gibi görünüyoruz. Hint dizilerini seviyor musunuz izliyor musunuz yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

6 Yorum

  1. Lütfen bir garip aşk filmini vermeyinizi istiyoruz ve onun arkası varsa onu çok güzel bir hint filmi

Etiketler