Aşk Ağlatır Zeynep kimdir? Hünkar Balaban’ın Eşi (Didem İnselel)

Aşk ağlatır dizisinde Hünkar Balaban’ın eşi Zeynep karakteri olarak diziye giren oyuncu kimdir gerçek adı nedir oldukça merak ediliyor bizde bu konumuzda aşk ağlatır dizisinde Zeynep karakteri olarak dahil olan oyuncu sizlere tanıtmak ve hünkarın eşi olarak dizide oldukça önemli bir karakteri canlandıran oyuncunun bilgileri hakkında sizlere detaylıca yazmak istiyoruz.

Aşk ağlatır dizisine 14 bölümde dahil olan Hünkar Balaban’ın eşi Zeynep karakterinde oynayan oyuncu aynı zamanda doktor Cemre’nin yani Ada’nın üvey kardeşinin de annesidir, tabii ki üvey annesi. Aşk ağlatır dizisine Melisa döngel den sonra Didem İnselel de dahil oldu. Didem İnselel dizide Zeynep karakterini canlandıracak ve Hünkar Balaban’ın eşi rolünde dizide oynayacak.

Aşk Ağlatır Zeynep kimdir Hünkar Balabanın eşiHünkar Balaban’ın eşi olan Zeynep hem oldukça güzel hem de çok dikkatli bir kadındır. Kızı Cemre ile oldukça iyi bir arkadaş olan Zeynep Hünkar Balaban’ın son dönemde yaptığı işlerden oldukça kuşkulanma ya ve onu kaybetmekten korkma ya başlamıştır bu nedenle ne olursa olsun hünkarı kaybetmemek için onun pis işlere bulaşmamasına ve son dönemde polis ile Yusuf meselesinde karşı karşıya gelmesinden de oldukça tedirgin olmuştur.

Hünkar Balaban eşi Zeynep ile oldukça iyi anlaşmakta ancak onun kuşkulu ve şüpheci davranışlarından rahatsız olmaktadır. Diziye yeni dahil olan Zeynep karakterine hayat veren Didem İnselel daha önce de birçok dizide oynamış ve oldukça başarılı oyunculuğu ile de dikkatleri çekmişti. Aşk ağlatır dizisinde de Didem İnselel canlandırmış olduğu Zeynep karakteri ile oldukça başarılı bir role daha imza atacak görünüyor.

Bildiğiniz üzere aşk ağlatır dizisinde Ada ve Dr. Cemre üvey kardeş oldukları için Hünkar Balaban hemen söyleyemese de ileriki bölümlerde Cemre ile Ada’nın kardeş olduklarını hem eşi Zeynep’e hem de herkese söyleyecek. Ancak onun öncesinde Yusuf’un başına gelenlerden sonra Ada oldukça zor günler yaşayacak. Cevdet Yalçın olarak tanıdığımız Hünkar Balaban ise Yusuf’a sahip çıkamadığı için kendisine kızacak ve hapishanedeki adamları büyük bir pişmanlık içerisinde Hünkar Balaban’dan özür dileyecekler.

Aşk ağlatır dizisinde Hünkar Balaban’ın eşi Zeynep karakterine hayat veren Didem İnselel oldukça güzel bir kadını canlandırmak da onu gerçekten çok seviyor ve diğer kadınlardan çok daha fazla önem veriyor. Dr. Cemre’nin de annesi olan Zeynep oyunculuk konusunda aşk ağlatır dizisi ne gerçekten renk katan en önemli oyunculardan birisi oldu diyebiliriz.

Didem İnselel kimdir Hünkar Balaban’ın eşi olan Zeynep karakterine hayat verdiği aşk ağlatır dizisinde oynayan Didem İnselel hakkında kısa bilgileri sizlere yazmak istiyoruz. Didem İnselel 1976 yılında İstanbul ilimizde dünyaya gelmiş oldukça güzel bir dizi oyuncusudur. Radyo TV bölümünden mezun olan Didem İnselel Şahika Tekand oyunculuk atölyesinde de çeşitli eğitimler almış ve dizi oyuncusu olmak için kendisini yetiştirmiştir. Didem İnselel lise yıllarından itibaren birçok reklam filminde dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır. Didem İnselel aşk ağlatır dizisindeki Zeynep karakterinden önce 2003 yılında serseri aşıklar isimli dizide rol almıştır, aynı zamanda sahte prenses dizisinde de oynamıştır ancak onu asıl meşhur eden dizi kavak yelleri dizisindeki Gönül karakteri olmuştur.

TRT ekranlarında yayınlanan 6 mantı, sende gitme gibi dizilerde de gördüğümüz Didem İnselel 2013 yılında beni böyle sev isimli dizide oldukça başarılı bir karakter olan İnci rolünü oynamış daha sonra FOX TV ekranlarında o hayat benim dizisinde oynamış Star TV ekranlarında ki arkadaşlar iyidir ve daha sonra da dayan yüreğim gibi dizilerde rol almış olan Didem İnselel oyunculuk konusunda oldukça başarılı oyunculardan biridir.

Didem İnselel aşk ağlatır dizisinde Zeynep karakterine hayat verecek ve Hünkar Balaban’ın eşi olarak oldukça önemli bir role diziye dahil olmuş bir oyuncudur. Didem İnselel daha önceki dizilerde olduğu gibi bu dizide de canlandırmış olduğu karakterin hakkını veren başarılı oyunculuğu ile göz dolduran oyuncuların başında geliyor. Dizide Yusuf ve Adanın oyunculukları üst düzeyde olduğunu zaten hepimiz biliyoruz ancak sonradan diziye dahil olan Hünkar Balaban ve eşi Zeynep hatta kızları doktor Cemre aşk ağlatır dizisine gerçekten çok ciddi bir ivme kazandırdılar ve dizinin izlenme oranları yükselmeye başladı onların diziye gelişiyle.

Didem İnselel’e aşk ağlatır dizisinde canlandırmış olduğu Zeynep karakteri ile başarılar diliyoruz. Sizlerde yorum ve görüşleriniz ile aşk ağlatır dizisine Hünkar Balaban’ın eşi olarak katılan Zeynep hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız, şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Etiketler