Aşk Ağlatır Yusuf ve Ada Gerçek Hayatta Sevgili mi? Hafsa Nur Sancaktutan Deniz Can Aktaş

01.12.2019
1.103

Aşk Ağlatır Yusuf ve Ada Gerçek Hayatta Sevgili mi? Aşk Ağlatır dizisinde artık iyi şeyler mi oluyor dersiniz? Aşk Ağlatır dizisinde Ada ve Yusuf için bu bölüm çok güzel geçti. Nalan’ın tüm yalanları ortaya çıktı. Nalan’ın bebeğinin Yusuf’ta olmadığını öğrenince nikah olmadı. Yusuf Ada’sına koştu. Ada ve Yusuf arasında bir engel kalmadı gibi gözüküyor. Dizinin popüler aşıkları bakalım gerçek hayatta da sevgili mi?

Aşk Ağlatır Yusuf ve Ada Gerçek Hayatta Sevgili mi

Aşk Ağlatır dizisi başrol oyuncuları olan Hafsa Nur Sancaktutan Deniz Can Aktaş Gerçek Hayatta Sevgili mi? Dizilerin başrol oyuncularının arasındaki uyum seyirciler tarafından çok beğenilince gerçek hayatta da sevgili olsun isteniyor. Aşk Ağlatır dizisi izleyenlerde başrol oyuncular olan Hafsa Nur Sancaktutan Deniz Can Aktaş sevgili olsun istiyorlar. Aşk Ağlatır dizisi oyuncuları Ada ve Yusuf gerçek hayatta sevgili mi? Yoksa sadece arkadaşlar mı?

Aşk Ağlatır Dizisi Ada (Hafsa Nur Sancaktutan) ve Yusuf (Deniz Can Aktaş) Sevgili mi?

Ada ve Yusuf Aşk Ağlatır dizisinde kız isteme töreninin olacağı akşam yine olan olur. Ada’yı Rüzgar’ın adamları yakalar. Ada onların elinden kurtulup kaçarken Rüzgar’ın arabasını görür. Rüzgar’a arabayı açıp onu kurtarması için yalvarır ancak Rüzgar hiç bir şey yapmaz. Adamlar onu alıp gider. Rüzgarın adamları Ada’yı kaçırır. Rüzgar’ın amacı nedir? Bundan sonra Ada ile ilgili ne planları var?Aşk Ağlatır Yusuf ve Ada Sevgili mi

Hafsa Nur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş sosyal medya üzerinden sizlerden gelen soruları yanıtladı. Yorumlara bakıldığında herkes onların sevgili olmasını istiyor. Hatta bazıları doğacak çocuklarına isim bile koydular. Aşk Ağlatır dizisinde Ada ve Yusuf karakteri olarak birbirlerine çok yakışıyorlar. Aşağıda sizlerle paylaştığımız videoda da birbirlerine ne kadar çok yakıştıklarını göreceksiniz.

Hatta soruları yanıtlarken birbirlerine bakışları ve konuşmaları o kadar tatlı ki birbirlerinden hoşlanıyorlar demekten kendimizi alamıyoruz.  Hafsa Nur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş şimdilik sevgili değil. Şimdilik sadece arkadaşlar. İlerleyen zamanlarda ikilinin arasındaki uyum sevgiye aşka dönüşür mü göreceğiz. Siz de Hafsa Nur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş’ın sevgili olmasını istiyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Hafsa Nur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş’ın Aşk Ağlatır dizisinde bir türlü kavuşamaması umarız gerçek hayatlarına yansımaz. Tam kız isteme olacak artık engelleri yok derken tanıdığımız masum yüzlü iyi yürekli Rüzgar’ın içinden kötü istediğim olsun diyen bir Rüzgar çıktı. İsteme gecesinde Ada’yı kaçırttı. Ada bu evden nasıl kurtulacak? Rüzgar Ada’yı kendi isteği ile bırakacak mı? Onun Yusuf ile birlikte olmasına razı olacak mı göreceğiz.

Aşk Ağlatır Yusuf ve Ada Gerçek Hayatta Sevgili mi? Aşk Ağlatırda baş rolde oynayan yıldızlar Hafsa Nur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş dizide sevgili ama dizi dışında da sevgili mi değil mi izleyiciler çok merak ediyorlar. Sizlere bu konuda bilgilerimizi yazmaya gayret ettik. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle Yusuf ve Ada Gerçek Hayatta Sevgili mi değil mi gerçek sevgilileri kimler hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Sinem dedi ki:

  Bence Alperen duymaz ‘la sevgili olsunlar çok yakışıyorlar Son yaz dizisini ilk basta sevmiyordum ama onların yakıştığını gördüğüm zaman hep izlemeye başladım SON YAZ DİZİSİNİ MUTLAKA AMA MUTLAKA İZLEYİN…

  1. canber dedi ki:

   alperen evli hafsanın sevgilisi var

 2. Sevo Seval dedi ki:

  Hiç yakışmıyorlar hiç

 3. Sevo dedi ki:

  Yalan Haberler çıkıp duruyor hala. Ama bunlar Sevgili degil.
  Sevgili olmiçaklar da, evet birlikte ayni Dizi de oynadılar, o Dizi den sonra da ilişki yaşadılar Evet ama artık öyle degil sadeçe Arkadaşlar.
  Deniz Can başka birisinden hoşlanıyor Arkadaşlar. Ilişki filan yok!

 4. Banu dedi ki:

  Kesinlikle sevgili olsunlar çok yakışıyorlar senaristler inşallah yine ikisini bir araya getirir

 5. prenses dedi ki:

  yaaaaaaaaaaaaaaaaa ben bunlari çok sewiyorum keske arkadaslik buyuse

 6. Hayır dedi ki:

  Bence hiç yakışmıyor, hafsanur civik biri, deniz ise ağırbaşlı biri