Aşk Ağlatır Yusuf Kimdir? DenizCan Aktaş Bilgileri Oynadığı Diziler

09.07.2019
1.400

Show TV ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan dizilerden birisi olan Aşk Ağlatır dizisi izleyici ile buluşmak için yaz sezonunda tüm hazırlıklarını tamamlarken oyuncu kadrosu da yavaş yavaş kesinleşmeye başladı. Aşk Ağlatır orjinali Japonya’da yayınlanmış olan diziden Türkiye’ye uyarlanacak olan güzel bir aşk ve dram hikayesi olacak, bakalım Türkiye’de izleyicilerin dikkatini çekebilecek mi oldukça merak ediliyor. Aşk Ağlatır dizisinin baş rolünde oynayacak olan Yusuf karakterini kim olduğu hakkında detaylı bilgileri bu sayfada sizlere sunmaya çalışacağız.

Aşk Ağlatır Yusuf Deniz Can Aktaş Dizide nasıl bir rolde oynayacakAşk Ağlatır isimli dizide Yusuf karakterini canlandıracak oyuncu kimdir?

Aşk Ağlatır dizisinde Yusuf karakteri Deniz Can Aktaş tarafından canlandırılacak. Oldukça sade bir dizi ile izlenme oranlarını çok yüksek tutmak isteyen Show TV Aşk Ağlatır isimli dizi ile bunu başarmak ve daha önce baş rollerde oynamasa da yeni oyuncularla göz doldurmak istiyor. Bu amaçlara Aşk Ağlatır dizisinin erkek baş rolünde oynayacak olan Deniz Can Aktaş dizide Yusuf karakterini canlandıracak ve Ada ile büyük bir aşk yaşayacak. Köyde tanışan Ada ve Yusuf bir süre sonra İstanbul’a kaçacaklar ve Ada’nın dayısı onları takip ettirecek Mustafa’ya.

Aşk Ağlatır dizisinde Yusuf’un Aşkı Ada Kimdir?Aşk Ağlatır Yusuf Kimdir adanın sevgiği çocuk

Aşk Ağlatır Dizisi Yusuf Karakteri Kimdir; Aşk Ağlatır diziis başrolü olan Yusuf Ada’nın kahramanıdır. Onu Bozuluk’tan kurtaran ve gönlünü kaptırdığı kişi. İstanbul’da Ada kendine yeni bir hayat kurarken Yusuf her zaman onun yanında olacaktır. Yusuf’ta köyden tek akrabası olan dedesinden kaçmıştır. Dedesi onun için tek varlığı olan tarlasını satmıştır. Yusuf tarlanın borcunu ödemek ve o tarlayı yeniden dedesine almak için İstanbul’da çalışır. Yusuf’un tek isteği dedesini üzmemek ve ona tarlasını geri almak. Bu yüzden sürekli çalışır ve para biriktirir. Ada’da Yusuf’un gönlünün sahibi olur. Ada’nın saf ve ona muhtaç hali onun gönlünü kazanır.

Show TV ekranlarında Büyük ihtimalle salı günleri yayınlanması beklenen Aşk Ağlatır isimli dizinin erkek başrol oyuncusu olan Yusuf karakterini canlandıracak Denizcan Aktaş kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı boyu yaşı kilosu ve okumuş olduğu okullar ile sosyal medyadaki hesaplarını twitter ve instagram hesabını sizlere bu sayfada detaylarıyla vermek ve oyuncu hakkında merak edilen tüm bilgileri sizlere sunmak istiyoruz. İşte kısa bilgilerle Aşk Ağlatır dizinin baş rolünde oynayan Yusuf karakterini canlandıran Deniz Can Aktaş hakkında bilgiler:

Deniz Can Aktaş daha önce hangi dizilerde oynadıDeniz Can Aktaş Kimdir? (Aşk Ağlatır dizisi Yusuf)

Deniz Can Aktaş 28 Temmuz 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuş ilk ve orta öğretimden sonra lise yıllarını da İstanbul’da tamamlamıştır. Ailesi Kastamonu ili İnebolu ilçesinden olan Deniz Can Aktaş doğduğundan beri İstanbul’da yaşamaktadır. Lise yıllarından sonra üniversite için hazırlanan Deniz Can Aktaş, Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği bölümünü bitirmiş üniversite yıllarında ise oyunculuk konusunda kendini geliştirmek için çeşitli kültürel topluluklara katılmış, kulüplere ve tiyatroya ilgi duymuştur. Daha sonra almış olduğu eğitimler ve oyunculuk dersleri sonrasında kendisini geliştiren Denizcan Aktaş çeşitli dizilerden gelen teklifleri değerlendirerek dizi oyuncusu olmaya başlamıştır. Deniz Can Aktaş hangi dizilerde oynadı diye merak edenler için kısa bilgiler sunalım:

Deniz Can Aktaş hayat bazen tatlıdır ve avlu dizilerinde oynadıDeniz Can Aktaş Hangi dizilerde oynadı?

Deniz Can Aktaş’ın oynamış olduğu diziler hakkında kısa kısa bilgiler vermek istiyoruz bu başlık altında: Üniversite yıllarından sonra oyunculuk konusunda kendini geliştiren Deniz Can Aktaş ilk olarak 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol almış ve Seçkin rolünde oynamıştır. Ancak bu dizideki rolü dizinin erken final yapması sebebiyle kısa sürmüştür.

Deniz Can Aktaş 2016 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan ve pazar akşamları ekrana gelen Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile daha geniş bir kitle tarafından tanınmaya başlamıştır. Deniz Can Aktaş Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Ronaldo Burak rolünde oynamıştır ve oldukça sevilen bir isim olarak dikkatleri çekmiştir. Bu dizi onun oyunculuk serüvenini hızlandırmıştır.

Denizcan Aktaş'ın Sevgilisi kimHayat Bazen Tatlıdır dizisinden sonra Deniz Can Aktaş 2017 senesinde FOX TV’de yayınlanan Neredesin birader dizisinde Komiser Ali rolünde oynamıştır. Bu dizinin kısa sürmesi sonrasında 2018 yılında yine Star TV ekranlarında oldukça ses getiren bir dizi olan Avlu dizisinin kadrosuna dahil olan Deniz Can Aktaş bu dizide Alp karakterini canlandırmış ve oldukça kötü bir rol ile ekrana gelmiştir. Avlu dizisini izleyenler hatırlayacaktır Alp karakteri aşık olmuş olduğu Ecem karakterini öldürmüş ve dizide büyük ses getirmişti. Deniz Can Aktaş Avlu’da bir psikopat aşık genç rolünü başarıyla canlandırmıştır.

Deniz can Aktaş'ın Sevgilisi Var mıAşk Ağlatır Yusuf Deniz Can Aktaş Dizide nasıl bir rolde oynayacak?

Aşk Ağlatır dizisinde Yusuf karakterini canlandıracak olan Denizcan Aktaş oldukça güzel bir rolle karşımıza çıkacak. Aşk Ağlatır dizisindeki kadın başrol olan Ada karakterini canlandıran HafsaNur Sancaktutan ile birlikte başrolü oynayacak olan Yusuf karakteri dizinin Japonya orjinalinde olduğu gibi hem güzel bir aşk hikayesini izleyiciye sunacaklar hem de hüznün ve dramın alasına hissettirecekler. Aşk Ağlatır dizisinde Yusuf ve Ada karakteri baş rolleri paylaşırken diğer oyuncular ve yardımcı roller için kısa süre içerisinde yapım tarafından isimler belirlenecek yaz sonuna doğru Aşk Ağlatır dizisinin tanıtım fragmanı yayınlanacaktır.

Deniz Can Aktaş Kimdir (Aşk Ağlatır dizisi Yusuf)Aşk Ağlatır dizisinde Yusuf karakterini canlandıracak olan Denizcan Aktaş hakkında sizlere bilgiler sunmaya hayatı ve okulları hakkında detayları paylaşmaya çalıştık. Oyuncumuz sosyal medyayı da aktif olarak kullanmakta ve Twitter hesabından sürekli yeni paylaşımlar yapmaktadır. Instagram ve Facebook hesabı kullanmayan Denizcan Aktaş’ı merak edenler için Twitter hesabını da buraya yazmak istiyorum: https://twitter.com/1aktdeniz

Aşk Ağlatır Yusuf ve Ada aşkı gerçek olacak mıDeniz can Aktaş’ın Sevgilisi Var mı?

Yaptığımız kısa araştırma sonrasında Denizcan Aktaş’ın herhangi bir sevgilisi bulunmuyor. Daha önce Simay Barlas ile Hayat Bazen Tatlıdır dizisinden sonra aşk yaşadığı iddia edilmişti ancak şimdilerde Denizcan Aktaş kimseyle görüşmüyor ve sevgili değil. Bakalım Aşk Ağlatır dizisinden sonra Denizcan Aktaş ile HafsaNur Sancaktutan arasında bir aşk söylemi çıkacak mı dedikodulara şimdiden hazır olun.

Aşk Ağlatır Dizi Oyuncuları ve Kadrosu için TIKLAYIN

Deniz Can Aktaş kimdir Aşk Ağlatır dizisindeki rolü ne_1Aşk Ağlatır dizisinde Yusuf rolünü oynayacak olan Denizcan Aktaş hakkında kısa bilgileri sizlere bu sayfada aktardık. Sizde yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazarak hem Aşk Ağlatır dizisi hakkında hem de Yusuf karakterindeki Denizcan Aktaş hakkında yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Dizide başrolde oynayan Denizcan Aktaş Aşk Ağlatır Yusuf olarak herkese kendisini sevdirecek. Ada ile yaşadığı aşkın kendi başına bela olacağını bilse de Yusuf ile Ada sonuna kadar ayrılmamak üzere birbirini sevecekler. Aşk ağlatsa da gülün dikeni hesabı Ada ve Yusuf birbirine sahip çıkmaya devam edecek. Siz nasıl buldunuz Yusuf rolündeki Denizcan Aktaş’ı? Yorumlarınızı bekliyoruz..

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Sinan Canbolat dedi ki:

    Sinan Canbolat Adana’da

  2. Kakageldi dedi ki:

    Ben Yusufu we Adanyn roluni cok sevdim