Aşk Ağlatır Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak? (Show TV)

Yorum Yap 269 kez izlendi

Show TV de 2019-2020 yeni sezonda ekrana gelecek dizilerden birisi olan Aşk Ağlatır dizisi hangi günler yayınlanacak tekrarları ne zaman verilecek hangi gün saat kaçta yeniden izlenebilecek bu soruları merak edenler için detaylıca yazmak istiyoruz. Aşk Ağlatır dizisinin Tekrar Bölümleri Hangi Günlerde Saat Kaçta Yayınlanacak? (Show TV) de işte detaylar yazımızda.

Aşk Ağlatır Tekrarları Hangi Gün Saat KaçtaAşk Ağlatır Tekrarları Hangi Günler Olacak?

Show TV’nin yeni sezon dizilerinden birisi olan Aşk Ağlatır’ın ilk fragmanları yayınlandıktan sonra olay oldu. Kadına şiddet görüntüleri ile birlikte verilen fragman büyük tepkiler alınca dizinin yeni bir fragmanı daha yayınlandı. Aşk Ağlatır dizi Tekrarları Hangi Günlerde saat kaçta yayınlanacak oldukça merak ediliyor. İlk bölümü izleyemeyen yada kaçıranlar için Aşk Ağlatır Tekrarları oldukça önemli. Diziyi yeniden izlemek isteyen ya da tekrar bölümünü de izleyip diziye iyice hakim olmak isteyenler dizi tekrarlarının gün ve saatlerini çok önemsiyor.

Aşk Ağlatır 1. Bölüm 8 Eylül Pazar Saat 20.00
Aşk Ağlatır 1. Bölüm Tekrarı Pazar Saat 22.30
Aşk Ağlatır tekrarı Pazartesi Saat 20.00

Aşk Ağlatır Tekrarları haftanın 4 günü yayınlanacak, ilk haftalarda dizinin tutması için bir çok tekrar yayınlaması bekleniyor Show tv’nin. Dizinin yeni bölümlerinin hemen sonrasında tekrarları da ekrana geliyor. Eylül ayında başlayacak olan Aşk Ağlatır dizisi büyük ihtimalle Perşembe günleri Show tv de yayınlanacak. Dizinin tekrar günleri ve saatleri ise Show TV yayın akışından güncel şekilde buraya yazılacak ve diziyi yeniden izlemek isteyenler için gün ve saatleri belirtilecek.

Show tv Aşk Ağlatır Tekrarları Gün ve SaatiAşk Ağlatır Dizi Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak?

Show tv yeni bir dizi ile yeni sezonda izleyicilerin gönlüne girmeyi hedefliyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın, senaristliğini Tayfun Güneyer’in, yönetmenliğini ise Gökçen Usta’nın üstlendiği dizinin başrollerini Denizcan Aktaş, Hafsanur Sancaktutan, Pelin Öztekin, Laçin Ceylan ve Durul Bazan ve Eda Şölenci gibi isimler paylaşıyor. Aşk Ağlatır dizisinin Tekrarlarının yayınlanacağı günleri ve saatleri dizinin başlama programı belli olduğunda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Show tv yayın akışından sizlere hangi günlerde dizinin olacağını sırasıyla yazacağız.

Aşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Yerleri Neresi Hangi il ilçe Mahalle?

Aşk Ağlatır Eylül’de Show TV’de izleyici ile buluşmaya başlayacak. İlk tanıtım fragmanı oldukça etkileyici olan Aşk Ağlatır Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta olacak diye merak edenler için kısaca buraya detayları gün ve saatleri yazacağız. Sizlerde merak ettiğiniz ve Aşk Ağlatır dizisi hakkında hangi günlerde dizi tekrarları olacak ne zaman yayınlanmaya başlayacak gibi sorularınızı ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizlerden ve diğer yorumculardan öğrenebilirsiniz.

Aşk Ağlatır dizisi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta yayınlanacakAşk Ağlatır Dizisi Haftanın Hangi günleri Yayınlanacak?

Show tv ekranlarında yayınlanacak olan ve Eylül ayında yeni sezon ile birlikte ekrana gelecek olan Aşk Ağlatır Tekrarı yeniden hangi gün ve saatlerde sizlere sunulacak Show tv de yayın akışına bakarak sizlere güncek yayın hakkında bilgiler iletiyor olacağız. Aşk Ağlatır Tekrarlarının yeniden yayınlanacağı gün ve saatler sizlere buradan düzenli olarak yazılıp paylaşılacaktır.

Aşk Ağlatır Dizi Oyuncuları Kadrosu Yapımcısı Senaristi Konusu Kanalı

Aşk Ağlatır dizisi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta yayınlanacakAşk Ağlatır Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta Show tv de yayın akışına göre dizioyuncu.com da sizlere sunmaya devam edeceğiz. Sizlerde dizi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Aşk Ağlatır 1. Bölüm 8 Eylül Pazar Saat 20.00 da ekrana gelecek. İlk bölümün ardından dizinin tekrarları başlayacak. Pazartesi ve salı günleri de dizinin tekrarları devam edecek. Aşk Ağlatır 1. Bölüm tekrarı 9 Eylül Pazartesi Saat 20.00, Aşk Ağlatır Bölüm tekrarı 10 Eylül Salı Saat 20.00 de Show tv de izleyici ile buluşacak.

Etiketler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba