Aşk Ağlatır Rüzgar Kimdir? (Yağızcan Konyalı) Bilgileri Resimleri

Aşk Ağlatır Rüzgar Kimdir? (Yağızcan Konyalı) Bilgileri Resimleri.  Aşk Ağlatır dizisi çekimleri başladı. Aşk Ağlatır dizisi yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanacak. MF Yapımcılığında yayınlanacak olan Aşk Ağlatır dizisi yabancı bir yapım olan Love That Makes You Cry dizisinden uyarlandı.

Aşk Ağlatır dizisinde rol alan Rüzgar karakteri kimdir? Rüzgar Ada’nın ve onun arkadaşının çalıştığı hasta bakımevinin sahibinin oğlu. Aynı zamanda sahibi sayılır. Gününün çoğunu bakımevinde geçiren Rüzgar Ada’nın masum halinden etkilenir ve ondan hoşlanmaya başlar. İlk başta Ada onu zengin havalı biri gibi görse de sonradan onun ne kadar iyi biri olduğunu anlar ve ondan yardım ister. Rüzgar’da Ada’ya yeni bir hayat kurması konusunda yardımcı olur.

Aşk Ağlatır dizisi çekimlerine Susurluk’ta başladı. Çekimler devam ederken kadrosuna katılan yeni ismin bilgilerini sizlerle paylaşalım. Aşk Ağlatır dizisine son zamanların başarılı ve yakışıklı oyuncusu olan Yağız Can Konyalı katıldı. Önceki sezon Bizim Hikaye dizisinde izlediğimiz ve Rahmet Elibol olarak tanıdığımız Yağız Can Konyalı Bizim Hikaye dizisinin final yapmasının ardından yeni sezonda yeni bir dizi olan Aşk Ağlatır ile karşımıza çıkıyor.

Aşk Ağlatır Dizisi Rüzgar Gerçek Adı Bilgileri ( Yağız Can Konyalı)

Aşk Ağlatır dizisinde rol alacak olan Yağız Can Konyalı kimdir? Yağız Can Konyalı Aşk Ağlatır dizisinde Rüzgar karakterini canlandıracaktır. 1991 doğumlu olan Yağız Can Konyalı Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Yağız Can Konyalı ilk kez 2006 yılında İlk Aşk filminde rol almıştır. 2015 yılında rol aldığı Takım: Mahalle Aşkına filminde rol almıştır. Bu filmdeki rolü sayesinde Altın Portakal Film Festivali Jüri Özel Ödülü’nü kazanmıştır. Dizideki tüm oyuncuları kısa kısa burada açıkladık Tıklayın >> Aşk Ağlatır Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Televizyonda rol aldığı ilk yapım ise Kanal D’de yayımlanan Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi oldu ve bu dizi de Aydın karakterini canlandırdı. Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinin ardından Fox TV’de ekrana gelen ve başrollerde Ezgi Eyüboğlu ile Kaan Yıldırım’ın yer aldığı Adı Mutluluk dizisinde Zeki karakterini canlandırdı. Yakışıklı ve başarılı bir oyuncu olan Yağız Can Konyalı son olarakta 2017 eylül ayında başlayan ve 2019 haziran sonu final yaparak ekrana veda eden Foxtv ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde oynadı. Bizim Hikaye dizisi onun asıl meşhur olmasını sağlayan yapım oldu. Burada Rahmet karakterini canlandırdı. Yakışıklı oluşu ve oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Oyuncunun instagram hesabını takip etmek isterseniz; https://www.instagram.com/yagizcankonyali/?hl=tr

Yağız Can Konyalı Rol Aldığı Dizi- Filmler;

2006- İlk Aşk Sinema filminde Alp,
2010- Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Aydın,
2013 – Kor Kısa filminde rol aldı.
2015- Adı Mutluluk dizisinde Zeki rolünü oynadı.
Takım: Mahalle Aşkına Sinema filmi
2016 Ateş filminde oynadı.
2017- Bizim Hikâye dizisinde Rahmet Elibol rolünü canlandırdı.

Aşk Ağlatır Dizisi Bilgileri

Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Faruk Bayhan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun yazdığı Aşk Ağlatır dizisi çekimleri başladı. Yeni isimleri de kadrosuna katarak çekimlerine devam ediyor. Eylül ayında yeni sezonun başında Show tv ekranlarında Aşk Ağlatır dizisi bilgileri konumuzun devamında.

Aşk Ağlatır dizisi başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor. Aşk Ağlatır dizisinde taşrada büyüyen ancak sonra İstanbul’a göç eden ve tek başına hayatta kalma mücadelesi veren gençlerin hikayesi anlatılacak. Dizi de gençlerin hem aşkları hem de vicdanları arasında kaldıkları duygu çatışmaları yansıtılmaya çalışılacak. Aşk Ağlatır dizisi çekimleri de Susurluk’ta başladı.

Aşk ağlatır dizisi Rüzgar kimdirAşk Ağlatır Rüzgar Nasıl Bir Rolde Oynayacak?

Aşk Ağlatır dizisinde Rüzgar oldukça yakışıklı kendisine güvenen genç kızların peşinden koştuğu genç ve zengin yakışıklı bir delikanlıdır. Aşk Ağlatır dizisinde Rüzgar rolündeki Yağız Can Konyalı dizide oldukça serseri bir tip gibi görünecek ama özünde iyi bir insa n olmayı başaran ve çevresindeki arkadaşlarının gönlüne taht kurabilen birisi olacak. Bu arada Aşk Ağlatır Nerede Çekiliyor diye merak ettiyseniz Tıklayın >> Aşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Yerleri Neresi Hangi köy Mahalle?

Başrol oyuncuları olan Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan’ın sette çekindikleri fotoğraflarda şimdiden çok beğenildi. Başrol oyuncuları arasında uyum dizi başlamadan çok sevildi. Bu saye de dizi çifti olarak yeni sezonun en iyi çifti olmaya şimdiden adaylar. Aşk Ağlatır dizisinde başrol oyuncusu Deniz Can Aktaş çalışmak için İstanbul’a gelen ve burada mücadele veren Yusuf olacak. Hafsanur Sancaktutan ise Ada karakterini canlandıracak. Ada kalbi iyiliklere dolu bir genç kızdır.

Aşk Ağlatır dizisine katılan Yağız Can Konyalı da dizi de Rüzgar karakterini canlandıracak.  Rüzgar’da dizi deki başarısı ile başrol oyuncularını sollayabilir. Siz ne düşünüyorsunuz? Aşk Ağlatır dizisi hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

4 Yorum

Etiketler